Skocz do zawartości

Prlixu

Godzina rozpoczęcia  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Godzina rozpoczęcia [czwartek]

    • Rano [12-13]
    • Południe [14-15]
    • Wieczór [19-20]
  2. 2. Godzina rozpoczęcia [piątek]

    • Rano [12-13]
    • Południe [14-15]
    • Wieczór [19-20]
  3. 3. Godzina rozpoczęcia [sobota]

    • Rano [12-13]
    • Południe [14-15]
    • Wieczór [19-20]


Recommended Posts

Tego już za wiele! Ten tęczowy jelonek za dużo sobie pozwala! Swoim ostatnim czynem wywołał WOJNE! Zasady są banalnie proste... Są dwa zespoły, Króla Sombra i tego jelonka, wojna będzie składała się z trzech dni (czwartek, piątek oraz sobota), w każdym dniu będzie inna gra. W pierwszym dniu przewiduje gre TF2, w drugim WOT, a w trzecim na zwieńczenie tego wszystkiego War Thunder. Poniżej znajdują się dwa zespoły. Pierwszy zespół Króla Sombra, w którym w role kapitana wcielam się ja, drugi zespół to zespół Thoraxa, kapitanem ów zespołu jest @MasterOfRainbows. Wystarczy napisać w której chce się być drużynie, a ja odpowiednio was przydzielę.

Król Sombra

  1. Adek Fang
  2. Patutu
  3. Wolne
  4. Wolne

Thorax

  1. patryk34Brony
  2. Curtiss
  3. Ziemowit
  4. GamingComputer Pony

Powyżej znajduje się również ankieta dotycząca godziny rozpoczęcia owego wydarzenia, w środę o godzinie 19:00 wyznacze godziny które miały najwięcej głosów w ankiecie.

Liczę na to że zechcecie stanąć po stronie naszego Króla, a nie tych tęczowych podróbek. Lecz ostateczna decyzja zależy od was. Możecie też pisać która gra ma być pierwsza, w tym miejscu macie pełną swobodę. ¡viva Sombra!      [data rozpoczęcia 26 stycznia]

Edytowano przez Prlixu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zrobić na każdą grę innych ludzi, aby każdy mógł wsiąść udział. 

Nie każdy też gra we wszystkie trzy. 

 

No chyba że tak jest, a ja nie czytam tematu do końca. XD Wtedy sorry i zgłaszam się do WT, samoloty i czołgi

Dowolna strona, będę najemnikiem, wspierającym stronę w której barakuje chętnych ;) 

Edytowano przez Curtiss
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem! Wojna rozpocznie się dzisiaj o godzinie 19:00. Zaproszenia na kanał na discordzie powierzam @MasterOfRainbows. Wyglądać to będzie następująco. Pierwszą grą jaka zostanie ograna jest gra TF2. Niestety w drużynach będzie łącznie po 3 osoby. Gdyż niestety więcej się nie zgłosiło :/. Ale myśle że to nam nie przeszkodzi :)

Tutaj znajduje sie mój profil steam, po zakończeniu wojny możecie się mnie w każdej chwili pozbyć :v

http://steamcommunity.com/id/prlixu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo przeciwności losu, pomimo mniejszej liczby uczestników. Wygrała drużyna Króla Sombra! Z wynikiem 2:1! Nasi wrogowie walczyli dzielnie, lecz odwaga to nie wszystko.

Ten jeleń zrozumiał wreszcie że ze mną się nie zadziera! Ja nigdy nie rzucam słów na wiatr.

 

Mimo wszystkiemu, dziękujemy wszystkim za poświęcony czas.

[ZWYCIĘSKA DRUŻYNA]

 @Patutu

@Prlixu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...