Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 12.5


sz6sty

Recommended Posts

Kochani!

Zima w pełni, smog za oknami, dni jakoś nie chcą się stawać dłuższe, więc postanowiliśmy zorganizować kolejnego Krakowskiego Pony Meeta. Tym razem będziemy się bawić w rytm gorącego karnawału!

 

Serdecznie zapraszamy Was
11 lutego 2017
do
Bursy Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 1 przy alei Focha 39.

 

Dzięki uprzejmości dyrekcji i kadry pedagogicznej będziemy mieli do swojej dyspozycji sale w jednym z budynków, w których odbędzie się wiele atrakcji i zabaw!

 

Dodatkowo jest nam niezwykle miło poinformować, że po części oficjalnej, odbędzie się jak to stało się już tradycją, spotkanie w zaprzyjaźnionym pubie “W Cieniu Szkieletora“, gdzie w miłym towarzystwie będzie można spróbować soku jabłkowego, a pełnoletni cydru wprost z wytwórni rodziny Apple 

 

Nie zapomnijcie się zarejestrować i śledźcie naszą stronę, wydarzenie na facebooku oraz na forum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu Sun napisał:

Jakiś program (choć ogólny)? Pojawi się, w ciągu kilku dni (2-3)?  Waham się czy przyjechać, bo to w końcu kawał drogi i kilka ładnych godzin pociągiem

To tak samo jak dla mnie na IV TwiMeet :) Ale sadze, że będzie w czym wybierać, na KPM zawsze była dobra zabawa, no i można się spotkać :)

Ale oczywiście tegorocznego planu nie znam, bo niby jak? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mates dobrze mówi, że jest Twilightmeet za rogiem, a tam mam blisko. Z drugiej jednak strony, nie byłem w krakowie od 12.2  (znaczy byłem, ale przejazdem i nie w celach kucowych) i może bym pojechał zobaczyć, ludzi spotkać... No i PKP zapewnia rozsądne połączenia, z koniecznością co najwyżej jednego noclegu (o dziwo piątek na sobotę). Pozostaje tylko się zastanowić, czy mi się chce, tłuc 6-7 godzin TLK (co samo w sobie może być ciekawą zabawą), by przybyć na niewielkiego rozmiaru ponymeeta. Zobaczymy. Zwłaszcza, że czas na decyzję nagli. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że @sz6sty za szybko wyskoczył z tym meetem, myślałem, że to tylko moja opinia ale widzę w postach innych, że częściowo podzielają moje zdanie.

 

Z całym szacunkiem dla Ciebie @sz6sty, tworzysz fajne meety, z których wynoszę dużo wspomnień, ale co się stało, że tym razem ogłosiłeś go tak późno? Zwykle mieliśmy nawet kilka miesięcy na przygotowanie i nastawienie się na nadchodzącego meeta, w tym organizacje czasu i pieniędzy, a tutaj nagle zjawiasz się i ogłaszasz meet niecałe 3 tygodnie przed.

 

I jeszcze trochę gryzie się z IV Twilightmeetem niestety.

 

Zaprosiłem kilku znajomych do Krakowa ale wszyscy również zaskoczeni tak szybkim terminem od ostatniego i tylko słyszę: "powinienem/am być, ale nie wiem czy dam radę". Ja też nie wiem czy dam radę ale postaram się. ;) Kwestia czy będzie dla kogo jechać i znajomi się zdecydują...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie zgadzam się z @FirstChoice. Meet został zapowiedziany zdecydowanie za późno. Zrozumiałbym jeszcze, że plan może się pojawić na tydzień przed meetem. Ale sam Meet, moim zdaniem, powinien być zapowiedziany z miesięcznym wyprzedzeniem (dobra 3 tygodnie starczą). Człowiek musi mieć czas się zastanowić, zdecydować, kupic bilety, przygotować atrakcje (no chyba, że specjalna grupa prelegentów wiedziała o meecie już wcześniej). Powiem tak, gdybym miał wiecej czasu do namysłu i ogarniecia tematu, to może bym pojechał, ale nie tym razem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FirstChoice, meet był ogłoszony w takim, a nie innym terminie z prostej przyczyny, czekaliśmy na podpisanie umowy przez dyrektorkę bursy.
Wiem, że niektórzy robią inaczej, ale staramy się nie ogłaszać imprezy, dopóki nie mamy 100% pewności, że będziemy mieli odpowiednie miejsce.
@Sun, nie tylko prelekcje były w większości gotowe, wolontariusze też mieli wysłane info wcześniej, tak jak napisałem wyżej, czekaliśmy tylko na potwierdzenie miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zawsze daje opinie więc tym razem również nie będzie inaczej.

 

Z tym meetem miałem mieszane odczucia- oczywiście nie mam nic do organizacji, sz6sty jak zwykle się postarał i mimo, że miejscówka była taka sama jak na poprzednim KPM, to wybór i tak bardzo dobry jak na średniego meeta- była klimatyczna i wszyscy się ładnie zmieścili. Znalazło się miejsce na stoiska, prelekcje, salę gier i oczywiście główną salę Celestii.

 

Co do ludzi, którzy byli na meecie- dużo starych twarzy, ale również i nowe. Bardzo przyjemne i miłe towarzystwo, obecność niektórych sprawiła, że nawet poczułem się lekko sentymentalnie i sprawiła mi sporo wspomnień.

 

Prelekcje również były interesujące, najbardziej spodobała mi się prelekcja o tłach w serialu i ich analizie pod względem projektowania graficznego prowadzoną przez... Ailish jeśli dobrze pamiętam...

 

Jeszcze inną dobrą rzeczą było to, że planowana była prelekcja pt. "Nie lubię Starlight Glimmer" ale została odwołana. I bardzo dobrze, bo komuś życie przez chwile się chyba znudziło. :crazytwi3:

 

Skoro wszystko na plus, to czemu jak wspomniałem wyżej miałem mieszane odczucia? Cóż, niestety podczas tego wydarzenia, z dość nietypowego powodu dostałem ataku chandry, przez co nie mogłem w pełni bawić się tak, jak sobie to zaplanowałem.  Ale to nie salon psychologiczny, więc myślę, że rozwijanie tej kwestii, która i tak raczej nikogo nie obchodzi jest zbędne. Więc tyle w temacie.

 

Cieszę się, że osoby, które namówiłem na tego meeta powiedziały mi, że bawiły się dobrze i będą go dobrze wspominać. To bardzo dużo dla mnie znaczy i zdecydowanie mnie podbudowało na duchu. ^^ Mam nadzieję, że niedługo ponownie się spotkamy.

 

Na koniec podziękowania:

 

Z osób z forum dziękuje @MasterOfRainbows za to, że zdecydowałeś się z nami pojechać i byłeś moim towarzyszem podróży od samego prawie początku do końca. @Cheese, że do nas dołączyłeś w połowie trasy i w trzyosobowym składzie dojechaliśmy na miejsce a potem razem wracaliśmy. Fajnie było się spotkać i pogadać. Dodatkowo będę musiał Ci jeszcze za coś podziękować, ale to na dniach, osobiście, jak znajdziesz czas. Dziękuje również @Victoria Luna za bycie chodzącym źródłem pozytywnej energii i wyjątkowo utalentowaną osobą w przytulaniu. Dzięki Twoim hugom poprawiłaś człowiekowi nastrój i to znacznie, dziękuje! Na koniec oczywiście dziękuje @sz6sty za organizacje kolejnego KPM i mam nadzieję, że nie przestaniesz robić tego, co robisz i dożyjemy KPM 99.9!
 

To wszystko. Po szalonym dniu i nocy podróży w końcu idę spać.

 

First out.

Edytowano przez FirstChoice
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały Biblioteki Twilight już wkrótce :) Od siebie dodam, że meet bardzo ciepło będę wspominał. Wielki dzięki należą się @sz6sty'emu, jak i reszcie orgów i helperów. Jak zwykle stanęli oni na wysokości zadania, tworząc nam wspaniałą zabawę :)

Niezmiernie miło było się spotkać z ludźmi - a jeszcze milej, osobiście spotkać jednego ze swoich słuchaczy i zamienić kilka słów, JEJ! -i wziąć udział w prelekcji Biblioteki Sunbursta. na której @Midday Shine wraz ze mną i @MasterOfRainbows - mam nadzieję, że dobrze oznaczam Szonszczyka :D - pokazaliśmy "nasze" - cudzysłów dotyczy mnie, gdyż tłumaczyłem z grupą jedynie MLI - debiutanckie tłumaczenie komiksu "Twilight First Dance", oraz Demo gry "My Little Investigations, autorstwa Equestrian Dreamers... Tego Panelu jednak najprawdopodobniej nie będzie na playliście, gdyż zależy ono od zgody całej ekipy na jego publikacje.

 

Wszystkie inne natomiast, zostaną zaserwowane już wkrótce... Z niecierpliwością czekam na tegoroczne "MLK" i przyszłe meety Krakowskie :)

 

EDIT: Obiecana playlista :D

Spoiler

 

Miłego oglądania.

 

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pomijając pewne mankamenty, typu nagłe ogłoszenie meeta 3 tygodnie temu, to moim zdaniem uważam meet za bardzo udany.

 

Jeśli ktoś kojarzy gościa w żółtym polo, który podchodził i pytał czy ktoś chciałby ciastko orzechowe, to z całą pewnością byłem ja. Mam nadzieję, że wam smakowały, ale nikt się mnie nie czepiał, że były złe :)

 

Może uważam, że było super, bo połowę czasu spędziłem w Art Roomie, no ale jakoś mnie naszło twórcze rozwijanie się i sporo frajdy przy tym miałem :). Podziękowania dla prowadzących Barbara Lifyen, aka "Guzma", Kindze "Pingwinowa" oraz Monice "Ailish", bo miło było spędzić czas z wami.

 

Organizacji też gratuluję (@sz6sty, @_TK_), bo moim skromnym zdaniem była lepsza atmosfera niż na ostatnim KPM. Mimo tego dość późnego ogłoszenia całkiem sporo osób było, pewnie co najmniej 60. Trochę żałuję, że nie mogłem być na afterparty, ale cóż trzeba było wybrać, a z czasem ryzykować nie chciałem.

 

Mógłbym jeszcze sporo osób wymieniać i im podziękować osobno za to, że znów mogłem ich spotkać i pogadać, ale wtedy ten post byłbym sporym elaboratem. Do wszystkich na meecie i osobom z forum, które były na nim - dzięki że byliście: @FirstChoice @MasterOfRainbows @Victoria Luna (było miło cię poznać) @Accurate Accu Memory @adamar44 @Nishi @Salto i ekipie FGE: @Wonsz @Mere Jump @Kredke i pewnie ktoś jeszcze, ale nie sposób spamiętać wszystkich xD. 

 

I gratulacje dla tych, którzy postanowili wziąć udział w 1h (krótko, ale i tak coś) balu. Czasem nuty były niezbyt dopasowane, ale całokształt był całkiem ok. Można było się wyszaleć :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o meety w Krakowi to jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem i tym razem także było super.

 

Kolejny raz wybrałem się z moją Spitfire i przypinkową zbroją do Krakowa i jak zawsze pobudka o 4:30 by iść na 5:30 na autobus i poczekać z godzinę i więcej na dworcu by w dobrym towarzystwie udać się na ponymeeta (tak w ogóle to przez cały czas słyszałem komunikat na dworcu, że przejazd pociągów na jakiejś tam trasie jest niemożliwy z przyczyn technicznych i wszystkie pociągi przez najbliższą godzinę na tejże trasie są odwołane... po godzinie komunikat był dalej powtarzany)

 

Ale ok, czas mijał, w końcu udało się dotrzeć na miejsce i wpisać się na liście osób bez rejestracji jako jeden z pierwszych, więc jest to jakieś osiągnięcie, a potem dałem się porwać w wir szaleństw, zabaw i tak dalej. Również wymyśliłem najlepsze przebranie ever i gdybym dotrwał do końca, bo niestety aby nie nocować w Krakowie musiałem wyjść po aukcji, wygrałbym konkurs na najlepsze przebranie (zamieniłem się identyfikatorem z @Malachi :derptongue:

 

Było co robić, było co wybierać w programie, a ja się przekonałem, że nowe Guitar Hero jest głupie, jedynie ciasnota na korytarzu i w salach była małym dyskomfortem, ale nie mam większych powodów do narzekań. Pozostaje czekać na kolejne meety oraz na jakieś udostępnienie zdjęć z imprezy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Kacpi napisał:

Było co robić, było co wybierać w programie, a ja się przekonałem, że nowe Guitar Hero jest głupie, jedynie ciasnota na korytarzu i w salach była małym dyskomfortem, ale nie mam większych powodów do narzekań. Pozostaje czekać na kolejne meety oraz na jakieś udostępnienie zdjęć z imprezy :D

 

A te już się pojawiły, udostępnione przez @_TK_. I ciebie widziałem, jak w sali głównej siedziałeś ze swoją Spitfire. Chyba cię kojarzę z My Little Konwent w Żywcu i pewnie jeszcze z innych imprez, ale z MLK najbardziej :)

 

https://www.dropbox.com/sh/3fpkqdjwv0jo7dk/AABGsTEa4ar-6RZfcH_wb4AHa?dl=0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Cheese napisał:

 

A te już się pojawiły, udostępnione przez @_TK_. I ciebie widziałem, jak w sali głównej siedziałeś ze swoją Spitfire. Chyba cię kojarzę z My Little Konwent w Żywcu i pewnie jeszcze z innych imprez, ale z MLK najbardziej :).

 

W sumie to od MLK w Żywcu mam Spitfire i od tej pory chodzi ze mną na wszystkie meety, więc jest ona takim moim elementem rozpoznawczym ;)

Edytowano przez Kacpi
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Łącznie z obsługą bawiło się nas 82 osoby :-)
 

Dzięki Waszej hojności i zaangażowaniu podczas aukcji charytatywnej, na rzecz Krakowskiego Schroniska dla Zwierząt zebraliśmy okrągłe 666 zł!
 

Mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze co my (niektórzy do tej pory łapią oddech po tych harcach na minibalu). Zdjęcia i filmiki przewijają się powyżej, więc możecie je już zapisać na pamiątkę.
 

Pamiętajcie aby śledzić nasze fanpage żeby nie przegapić informacji o kolejnych meetach ;-)
 

Do zobaczenia wkrótce!

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...