Skocz do zawartości

Grom

Recommended Posts

Ruszyły zapisy na punkty programu naszego kujawsko-pomorskiego konwentu Bykon. W tym roku ponownie powstaje osobny blok MLP, a z mojej wiedzy o tym, jak wyglądała sala w zeszłym roku (pierwsza zaczęta, ostatnia zakończona, największa doza zabawy w porównaniu do innych sal), zapraszam wszystkich serdecznie do uczestnictwa w tym konwencie, jak i do zgłaszania atrakcji, by ponownie dział MLP lśnił ponad wszystkie inne. 

Może nie jest to stricte konwent MLP, ale kładzie dostateczny nacisk na rozbudowę w ten fandom by odpowiednia reklama pojawiła się w tym dziale. Serdecznie zapraszam. 

http://www.bykon.pl/ 

 

Edytowano przez Grom
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
2 godziny temu Wonsz napisał:

Będę, jestem nawet prelegentem.

Szkoda, że nie dam rady się zjawić :( taki potężny grafik MLP, a ja po prostu za późno się zacząłem zastanawiać i kupa :( Niby po drodze do Twimeeta, ale daty tak odstają, że ani się nie opłaca dwa razy jechać taki kawał, ani zostać tyle czasu potem w Gdańsku :( Cóż, Bykon niby co roku jest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Ja się zastanawiam, bo Poznań nieco daleko... A jeszcze planu atrakcji niema. Niby jeszcze czas jest :)

Wie ktoś może, czy jest podział cenowy na każdy dzień i jak to wygląda?

Accu, top bykon, nie pyrkon. A panelu an pyrkon szybko nie będzie. a bilety drogie. Chyba 6 czy 8 dych za 3 dni

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...