Skocz do zawartości

Requesty od Gray


Gray Picture

Recommended Posts

Tydzień powoli się kończy, więc w moim województwie niedługo zaczną się ferie. Żeby były one choć trochę produktywne, postanowiłam porobić parę requestów.

Kilka zasad:

  • Rysować będę kolejnością zgłoszenia, chyba że dany kucyk spodoba mi się na tyle, że stwierdzę, iż muszę rzucić wszystko i się nim zająć.
  • Oprócz kucy i innych koniowatych stworzeń mogę ewentualnie narysować smoki. O inne rzeczy też można poprosić, ale zastrzegam sobie prawo do odmowy.
  • Przy składaniu zamówienia wystarczy mi obrazek lub opis wyglądu, ale zarys charakteru kuca jest bardzo mile widziany. Poza tym choć minimalny opis emocji i pozy, w jakiej ma być konik.
  • Robię tylko proste tła.

Poniżej obrazek ze stylami, w jakich rysuję kuce i kilka przykładowych rysunków. Po więcej zapraszam na mojego devianta (link w sygnaturze).

Spoiler

how_i_draw_ponies_by_graypicture-davmp0i

Spoiler

derpy_by_graypicture-d95n1um.png

princess_cadence_by_graypicture-davmojv.

my_oc___carmen_by_graypicture-dawlox0.jp

 

Proszę o wyrozumiałość przy rysunkach robionych kredkami, nie mam w tym jeszcze doświadczenia. 

Kolejność:

  1. Zirathel
  2. Chip
  3. Cahan
  4. Prlixu
  5. WhiteHood
  6. Ziemowit
  7. Polineks96
  8. Dairinn
  9. Jakaś dziewczyna z DA (piszę to tu, żeby nie zapomnieć)
  10. Belflar (może)
  11. Ylthin
Edytowano przez Gray Picture
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to prosiłbym o batpony

Jasno szara sierść, długa czarna grzywa i ogon, czerwone oczy i na znaczku 2 nietoperze Poza i mina mogą być mniej więcej takie jak na tym obrazku

Spoiler

873B1EAB7C51E73086B0653B28EC961CA46DA209

Tylko że skrzydła bardziej rozwinięte i w górze

Edytowano przez Zirathel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zechciałabyś mi maznąć smoka?

 

Tego smoka, tylko w wersji dorosłej. Gad wabi się Hualong, ma wężowate cielsko z długą szyją i biczowatym ogonem.

Spoiler

Charakter raczej wredny, został zresztą wywalony ze społeczności smoków za obrazę starszyzny. Po tym wydarzeniu zaprzyjaźnił się z jedną klaczą, mimo że gardzi kucykami i lubi żłopać ich krew, choć mięso jest niesmaczne. Lubi posługiwać się sarkazmem, mówić złośliwości oraz żartować. Nie ma oporów przed zabijaniem kucyków czy innych ras rozumnych - chociaż wobec swojej przyjaciółki jest lojalnym i oddanym towarzyszem. Żywi się mięsem.

Spoiler
Baby Hualong

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Witaj!

Mam dwa małe zamówienia. Pierwsze jest ważniejsze jak coś.

 



Jakbyś mogła zrobić moją ponysone. Miedzianej barwy wysoki pucyk, długa złocista grzywa podobnie jak ogoneł. Ogon ma być bardzo długi. Kucyk dosyć silny (w sensie, że umięśniony). CMek to pióro, ale to już wg. twojego uznania jaki kolor (nie znam się zbyt na tym jakie kolory pasują do jakich itp.). Najlepiej w stylu czwartym

 



Sponyfikujesz gołompia z avka? Najlepiej by był w stylu Derpy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też bym coś zamówił, jeśli można.

Spoiler

Tak więc myślałem o żółtym pegazie z okularami. Grzywa nieco rozczochrana dwukolorowa brązowa z zielenią podobnie ogon.. Oczy też zielone. Znaczek to myślałem coś w stylu globusa.

Co do charakteru. To mógłby być realista, który mimo wszystko we wszystkim szuka pozytywów. Jest cichy, spokojny i nieśmiały. Jednak, gdy kogoś bliżej pozna to się otwiera. Jest jak otwarta księga wtedy, bo nie ma tajemnic. Stara się być zawsze uśmiechnięty, a gdy jest zdenerwowany chowa to w sobie, bo nie chce innym tego pokazywać. Mimo wszystko bywa nerwowy i wtedy lepiej mu schodzić z drogi. To chyba tyle.

Jakby można to w stylu Derpy klasyczną kredką. W pozie z rozpostartymi skrzydłami z przyjemnym uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Bleflar napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

 zerg_change__ling_by_djchangeling-d743xa2.jpg.3db0b19b2526e4344f31ce7e2d62a6db.jpg

(Trochę mniej śliniącego się) Ze złowieszczym uśmiechem. Od tyłu zamieniającego się w podmieńcowaty sposób w niebieskiego kuca z pochodnią jako cutie mark (Ogon zielony) (zmieniła się już noga ogon i bok) 

Heh, to nie dziwię się, że jeszcze nikt tego obrazka nie narysował. Może zrobię, ale patrząc na to, ile osób jest przed tobą, nie wiem, czy się wyrobie przed końcem ferii. Jeżeli nie, to spodziewaj się go na św. Nigdy :)

@Chip Gotowe!

Spoiler

request_for_chip_by_graypicture-dax6w79.

 

Edytowano przez Gray Picture
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę się do listy, bo kto zabroni.

Wygląd poniacza i cutie marku. Styl - jak autorce wygodniej. Technika - tradycyjnie, mogą być kredki. Prosiłabym proste tło (jakiś pokoik? biurko, lampka, regał z książkami, coś w tym guście?). Kucyk siedzi na podłodze obok sterty książek i wygląda, jakby miał się załamać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...