Skocz do zawartości

Requesty od Gray


Gray Picture

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

@Polineks96 Gotowe! Niestety dostałam zaćmienia umysłowego w czasie rysowania - zapomniałam, że skrzydła miały być rozpostarte. Jeżeli ci się nie podoba tak jak jest, mogę narysować tego pegaza od początku, tym razem tak jak chciałeś.
 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Gray Picture napisał:

@Polineks96 Gotowe! Niestety dostałam zaćmienia umysłowego w czasie rysowania - zapomniałam, że skrzydła miały być rozpostarte. Jeżeli ci się nie podoba tak jak jest, mogę narysować tego pegaza od początku, tym razem tak jak chciałeś.
 

 

Jest świetny. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
17 godzin temu Hi I'm Uzi Wanna Play? napisał:

Witam

Requesty nadal aktualne, można o nie prosić?

 

10.02.2017 at 21:05 Gray Picture napisał:

Edit: Ferie już się kończą, więc nie przyjmuję już kolejnych requestów. Te przyjęte wcześniej zamierzam zrobić, ale może to zająć trochę czasu.

^

I

I

@Hi I'm Uzi Wanna Play?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Właśnie teraz Dairinn napisał:

Hm...dlaczego mam wrażenie że grzywa i ogon są najtrudniejsze do narysowania dla kogoś kto robi mojego req. xD 

Nope, najtrudniejszy jest znaczek. Miałam nawet ochotę zakryć go ogonem. Grzywę rysowało się nawet fajnie, lubię takie rozczochrane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

@Ylthin Maruda Request wreszcie skończony,

Spoiler

Zrobiłam tło, najpierwszy raz, chyba najgorzej nie jest. Jak teraz patrzę, to chyba kolory kuca przypadkiem zrobiłam trochę inne niż miały być, ale może mi się tylko wydaje.

request_for_ylthin_by_graypicture-dbctc4

 

http://graypicture.deviantart.com/art/Request-for-Ylthin-686652069?ga_submit_new=10%3A1497554710

 

Jestem zachwycona moją umiejętnością organizacji czasu, skoro zakładałam, że zrobienie tych wszystkich rysunków zajmie mi tylko ferie zimowe (a zamiast tego już niedługo zaczynają się wakacje). Albo po prostu nie myślałam, że aż tyle tych requestów będzie.

Edytowano przez Gray Picture
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...