Skocz do zawartości

Haxballowo-Kucykowy Turniej 2017


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Przywołuję wszystkich do porządku.

 

Nie w gestii moderacji jest dochodzić kto jest winny temu co działo się poza forum, bądź na PW. My pilnujemy tylko widocznej części serwisu. Tak więc, bez osobistych wycieczek, oraz wyzwisk. Dalsze posty nie związane z tematem zostaną potraktowane jako spam.

Edytowano przez Bester
  • +1 2
Link do komentarza
Gość Ziemowit
3 minuty temu Zirathel napisał:

i tak będę tak nazywał osoby które na to zasługują

Nie będę ci narzucał co masz robić, to nie moja rola.

2 minuty temu VeXi napisał:

@Ziemowit Odchodzę z turnieju :wrWgR:

Proszę bardzo, łaski zostając mi nie zrobisz. Mogę zrobić turniej z jakiejkolwiek ilości osób. Oczywiście dziękuję za uczestnictwo w nim.

 

Nie ma sensu kontynuować tego samego tematu, więc proszę o zakończenie, z resztą @Bester już uprzedził i nie mam zamiaru.

 

Jeżeli ktoś dalej chce odejść z turnieju, niech śmiało pisze. Jeżeli odeszliście z turnieju nie będziemy, również posługiwać się logami waszych zespołów oraz ich nazwy. Turniej zostanie WZNOWIONY od początku, ponieważ zrobił się ogromny chaos.

 

Pozdrawiam, Z

Link do komentarza

Pewnie post poleci jako spam...

 

@Ziemowit, ja na twoim miejscu nie robiłbym dram, że kogoś nie ma. Nikogo na drafcie? Jego sprawa. Team się nie stawia? Jego problem, że będzie na końcu tabeli. Jęczycie, bo termin? To trzeba było ustalić lepszy. Wyzwiska? Nie wywalałbym z miejsca z turnieju, jakoś próbowałbym załagodzić spór, na spokojnie. 

 

@Ziemowit, wymoderuj/usuń temat, skoro wszystko się rozpadło i zaczynacie od zera, daj zespołom trochę wolności w kwestii nazw - niech sobie ustawią, jakie chcą, niech mają rezerwowych, etc. Nie ma kogoś, a się zgłosił? Olej go, jego problem.

  • +1 2
Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Kuracyja napisał:

Pewnie post poleci jako spam...

 

@Ziemowit, ja na twoim miejscu nie robiłbym dram, że kogoś nie ma. Nikogo na drafcie? Jego sprawa. Team się nie stawia? Jego problem, że będzie na końcu tabeli. Jęczycie, bo termin? To trzeba było ustalić lepszy. Wyzwiska? Nie wywalałbym z miejsca z turnieju, jakoś próbowałbym załagodzić spór, na spokojnie. 

 

@Ziemowit, wymoderuj/usuń temat, skoro wszystko się rozpadło i zaczynacie od zera, daj zespołom trochę wolności w kwestii nazw - niech sobie ustawią, jakie chcą, niech mają rezerwowych, etc. Nie ma kogoś, a się zgłosił? Olej go, jego problem.

Dzięki za radę Kura, przemyślę twoją radę.

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Po lekkich, albo i większych zawirowaniach wracamy do gry. Będziemy grali w pięć drużyn z czego każda będzie pauzować jedną kolejkę. Kapitanem jej będzie @Patutu. Ma on czas na wymyślenia nazwy i loga do jutra. To samo tyczy się kapitan nr. dwa jakim będzie @Polineks96.

Poniżej lista zawodników nowych drużyn:

 

@Polineks96 (kapitan)

@Fic

@Zexel

 

I drużyna nr. 2:

 

@Patutu (kapitan)

@Bleflar

@Michalski9

 

Wznowienie rozgrywek nastąpi w przyszłym tygodniu. Powróci również konwersacja do ustalania termonów meczów, bo chyba żaden z kapitanów nie jest z kimkolwiek skłócony. Trzy terminy wybierze kapitan gospodarzy, a jeden z nich wybierze kapitan gości (oczywiście po skonsultowaniu z drużyną).

Pozdrawiam, Arbiter Z

Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz wopybookLight46 napisał:

a gdzie pozostałe trzy drużyny?

Pozostałe trzy mają stały skład, starczy spojrzeć na trzecią stronę. Jednakże ty trafisz do drużyny @Patutu, sorki zapomniałem o tobie tutaj.

Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Night Sky napisał:

Super, turniej wraca, a ja daleh bez neta :lunawrath:

3mamy kciuki, że do końcówki następnego tygodnia net wróci. Wiesz czym to jest spowodowane?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...