Skocz do zawartości

Haxballowo-Kucykowy Turniej 2017


Gość Ziemowit

Recommended Posts

23 godziny temu ZiemowitZacnyJakTramwaj napisał:

Powyżej terminarz ze wszystkimi informacjami. Za tydzień podam wam informację o nowym projekcie dotyczącym haxballa itp.

 

Czekam cierpliwie.

Emm.. Myślałam o zmianie nazwy tematu, bo chyba to nie zapisy do turnieju?

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Za nami kolejne spotkanie Pony Premier League (PPL). Fillydelphia City pokonała 8-2 Cloudsale RT. Poniżej oceny zawodników w skali 1-10:

 

Twister 1.4/10 - Fatalny występ, w sposób głupi tracił piłkę i przeszkadzał partnerowi w rozgrywaniu akcji. Dopuścił, również do straty kilku goli, jednak w jednej akcji defensywnej Twister potrafił zachować trzeźwą głowę

 

Fic 8,9/10 (MVP) - Doskonały występ, pięknie tworzył akcję, doskonale współpracował z Polienksem, stworzył wiele fantastycznych akcji i dzięki temu cieszył się ze zdobyczom pięciu bramek.

 

Polineks96 7,4/10 - Wyśmienity mecz. Popełnił kilka błędów w defensywie, na nieco gorszą ocenę wpłynęła bramka samobójcza i dopuszczenie Przeciwnika do strzelenia gola, który nie miał prawa paść, za to swoje błędy nadrobił w ofensywie, doskonale współpracując z Ficem i notując kilka asyst. Za ten mecz i dwa gola należy mu się szacunek.

 

Link do statystyk, tabeli oraz terminarza poniżej. W terminarzu, drużyny z zielonym tłem wygrały mecz, a z czerwonym przegrały, pomarańczowe tło będzie oznaczać remis:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sw-qLmozLnyiODaMrBk2sR80BxJ9jOMiXTzOlxrl9a8/edit?usp=sharing

 

 

 

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Witajcie,

Chciałem poinformować, iż ostatnio do Haxballa doszła AKTUALIZACJA co do możliwości Change Country (Wybierz kraj, a właściwie flagę, która pojawia się koło nicku), ale my nie o aktualizacji, lecz o hostach. Otóż w związku z tą aktualizacją, hosty są bardziej narażane na splajtowanie, czyli wywalanie ludzi. To, więc oznacza, iż potrzebuje hosterów z DOBRYM, a najlepiej BARDZO DOBRYM netem, chociaż i na takich może dojść do wywalenia. W sytuacji wywalenia z hosta:

 

  • Mecz kontynuowany będzie od minuty przerwania
  • Każdy z graczy będzie musiał stawić się na hoście w ciągu dwóch minut od podania, w przeciwnym razie nie będzie kontynuował spotkania, nawet jak przybędzie spóźniony 
  • Jeżeli dana drużyna będzie miała okazje, której zmarnowanie jest grzechem ciężkim dostanie możliwość wykonania rzutu karnego, albo z bramkarzem, albo bez (w zależności od sytuacji

        Pozdrawiam, Z

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Jak widzicie u góry pojawiła się ankieta. Większa wersja ankiety dostępna pod tym linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScLWyqNgmyQDk6C4PrI3vZjzY_UpY1SJTAwGKX4u_UsZFlirQ/viewform?usp=sf_link

Liczę, że każdy uczestnik się wypowie ( @Onyx @Rainbow Guitar @Night Sky @Ziemowit @Trigger Lord @CalevaN @Catniss @Polineks96 @Fic @Zexel @Patutu @Gringo37 @Bleflar @Wuchta @Michalski9 @Twister)

 

Ponadto terminarz, wyniki, statystyki oraz tabela zostały zaktualizowane. Pierwszy mecz 2. Kolejki zakończył się zwycięstwem Timbervolves Ponyville nad Fillydelphią City, aż 7-1 (Hehe, coś wam to przypomina?). 5 goli Ziemowita, 2 Calevana z drugiej strony jeden gol Fica.

Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Fic napisał:

@Ziemowit doceniam wkład, ale trochę nieczytelna jest ta ankieta.

Unikałem powtórzeń i innych językowych błędów, poza tym można się domyśleć, jak czegoś nie rozumiesz to zapraszam na PW ;)

Link do komentarza

I'm out

W skrócie: odszedłem z forum, nie mówiąc wam ani słowa. Strasznie nieprofesjonalne z mojej strony. Nie wiem co się wtedy działo, ale chyba część osób zaangażowała się w turniej. Chciałbym przeprosić organizatora i moją drużyne za to wszystko. Trochę mi głupio. Dlatego postanowiłem sobie, że odejdę z tej edycji haxballowego turnieju. Pozdrawiam /)

Link do komentarza
Gość Ziemowit
7 minut temu wopybookLight46 napisał:

i znów zostałem pominięty... ale to chyba dobrze bo jakoś mi się odechciało i oficjalnie mówię: -Odchodzę i życzę powodzenia pozostałym graczom- /)

No cóż, szczerze powiedziawszy odchodźcie sobie. Odeszli ci, co się w turniej nie angażowali. Uda nam się dokończyć dobry turniej, przed nami dużo gry, ale niezależnie od tylu ile nas będzie damy sobie radę.

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Dzisiaj zadecydowałem, iż NIE będziemy grać rewanżów, lecz po pięciu kolejkach przejdziemy do fazy Play-Off. Uważam, że ułatwi to nie tylko mi. Nie wszyscy w turniej się angażują. Z całym szacunkiem choćby do Wopiego, miałem to w dupie, gdy odszedł skoro w turniej się nie angażował. I nie chcę, by nieangażujące się osoby brały udział w turnieju. Nawet jeżeli o czymś zapomnę - ludzka rzecz, wiadomo, to nie dziwota, że zapomniałem skoro ta osoba nie miała wkładu w turniej.

 

Turniej najpewniej zakończymy w związku z tym w kwietniu, a ja będę myślał o robieniu turniejów w przyszłości i oczywiście o ich formie. Pozdróweczka.       

Link do komentarza
Gość Ziemowit
15 minut temu Michalski9 napisał:

Dzwońcie jakby co, bo ostatnio mam trochę zajęć i nie ogarniam wszystkiego tutaj.

Spoko, rozumiem, ale staraj się jak wchodzisz na forum, to zawsze zajrzeć i tutaj ;)

Link do komentarza
Gość Ziemowit
17 godzin temu Gringo37 napisał:

Wycofuję się z turnieju. Sorki Ziemo, ale nie mam ochoty na haxballa. Inna sprawa, że jestem po prostu słaby i moje umiejętności przysparzają więcej problemów, niż radości. Może innym razem.

Dobrze, dziękuję za twój wkład. Na przyszłość - gdy nie jest się pewnym czy chce się grać, to proszę nie wysyłać zgłoszeń przed turniejem. Postaramy się kogoś znaleźć.

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Cześć!

Ziemowit nudzi się w chorobie i robi kolejne ankiety. No, może nie do końca, po prostu chcę uzyskać wasze zdanie o pomysłach na najbliższy turniej. Czas szybko płynie, ledwo co się spojrzycie i będzie kwiecień, a wraz z kwietniem koniec turnieju. Wtedy czas będę miał na umycie zębów, zjedzenie cukierka, schudnięcie, przeprowadzenie śledztwa w sprawie hajsu z komunii, ale na ankiety czasu mieć nie będziemy, więc teraz je tworzę. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2hI56w135dqP1ow23zzVP9ddmhoLAB5V9xrzMFz4G7CAPLQ/viewform?usp=sf_link

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Serdecznie (nie)pozdrawiam osoby wiadome, które celowo wysłały bezsensowne odpowiedzi w ankiecie, którą podałem. Jak się wypisaliście z turnieju, to przestańcie obserwować temat i tutaj zaglądać, zajmijcie się swoimi sprawami, bo naprawdę musicie wieść bardzo smutne, życie, skoro nic lepszego do roboty nie macie jak wkurwianie innych. Życzę wam jedynie szybkiego opuszczenia forum. 

 



PS: Osoba wiadomo to @Zirathel

Link do komentarza
22 minuty temu Ziemowit napisał:

Serdecznie (nie)pozdrawiam osoby wiadome, które celowo wysłały bezsensowne odpowiedzi w ankiecie, którą podałem. Jak się wypisaliście z turnieju, to przestańcie obserwować temat i tutaj zaglądać, zajmijcie się swoimi sprawami, bo naprawdę musicie wieść bardzo smutne, życie, skoro nic lepszego do roboty nie macie jak wkurwianie innych. Życzę wam jedynie szybkiego opuszczenia forum. 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


PS: Osoba wiadomo to @Zirathel
 

 

 

Masz na to dowody?

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Gość Ziemowit

Niemalże wszyscy uczestnicy są normalni. I byli dość normalni. Poza tobą Prlixem, do was należał by tytuł największych sadystów na forum. 

Właśnie teraz Prlixu napisał:

Masz na to dowody?

Mam to, że obecni uczestniczy są zdrowi na umyśle. Wy jesteście mściwi jak nikt. Próbujcie mi wmawiać, że to kto inny i tak będę miał to w czterech literach. I turniej zakończy się normalnie, bez szwanku. Nie uda wam się.

Życzę miłego weekendu  

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...