Skocz do zawartości

Haxballowo-Kucykowy Turniej 2017


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Gość Ziemowit

Meczem Incredible Lyra's Hoofs Crystal Empire - Storm Cloudsale zakończyliśmy zmagania drugiej kolejki. Każda drużyna zagrała już co najmniej jeden mecz, więc można w jakiś sposób te kolejki podsumować. Rozpocznijmy od dołu tabeli, więc Cloudsale RT

 

CLOUDSALE RT - Kapitan @Twister 

 

Drużyna pod przywództwem Twistera nie osiągnęła zbyt wiele. Obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W głupi sposób przegrała z Fillydelphia City, co już trochę ustawiło pozycje tej drużyny, bowiem drugą kolejkę musieli pauzować. Po dwóch kolejkach znajdują się obecnie na ostatniej lokacie, ale zostały jeszcze aż trzy mecze do rozegrania. Mają szansę wyprzedzić Timbervolves czy Fillydelphie, ale nie mogą pozwolić sobie na wpadkę. 

 

4. MIEJSCE - STORM CLOUDSALE, kapitan @Bleflar 

 

Za nimi jedna porażka z drużyną liderów. Pierwszą kolejkę pauzowali. W drugiej z doskonałej strony pokazał się @XNorbi. Z takim zawodnikiem ta ekipa ma realne szansę powalczyć o podium. Porażka 2-7 nie była faktycznie najlepszym wynikiem. Cóż, gdyby nie kilka głupich błędów @Bleflar i nawet @XNorbi walka o remis byłaby w ich zasięgu. 

 

3. MIEJSCE - TIMBERVOLVES PONYVILLE, kapitan JA

 

W pierwszym meczu w drużynie Timbervolves Ponyville nie było dobrze. Mecz zagrał Ziemowit, ale drugą osobą był Gringo, który niezbyt dobrze odnajdywał się na boisku. W drużynie rywali perfekcyjnie spisał się duet @Onyx i @Niklas (któremu serdecznie dziękuje w statystykach jego nick jest na honorowym różowym tle, link na samym końcu). W kolejce drugiej duet Calevan+Ziemowit w znakomity sposób pokonał Polineksa i Fica. Wniosek z tego jest taki, że Ziemowitowi potrzeba dobrego partnera, bo sam to gra jak kadłubek  Najlepszym strzelcem tej drużyny jest Ziemowit, ale to też dzięki pięknym asystom Calevana. 

 

2. MIEJSCE FILLYDELPHIA CITY Kapitan @Polineks96

 

Pierwszy mecz zrobił z nich bohaterów - pokonali Cloudsale RT 2-8. @Fic swoim pięciobramkowym dorobkiem udowodnił, iż umie grać na najwyższym poziomie. Wspierał go @Polineks96, który przez niepewną grę podziałał na korzyść przeciwnikom, ale również angażował się w akcje ofensywne, co potwierdziła jego dwubramkowa zdobycz. W drugiej kolejce zagrali niezbyt poradnie z Timbervolves Ponyville - zrównali się z nimi punktami, ale dzięki bramkom z pierwszej kolejki utrzymali drugą lokatę, choć może być im bardzo ciężko dotrwać na niej do Play-Off, bowiem następną kolejkę pauzują, a ich rywale grają z Storm Cloudsale - w tym meczu Patykowilki są definitywnie faworkami. 

 

1. MIEJSCE INCREDIBLE LYRA Kapitan @Onyx

 

Ta drużyna składa składa się z jednego zawodnika - Onyxa. Może pochwalić się on dorobkiem 16 bramek. Drugie miejsce traci do niego aż 11 bramek, a rozegraliśmy dopiero dwie kolejki. Wielkie brawa dla Onyxa! 

 

OGÓLNE STATYSTYKI 

 

Klasyfikacja strzelców:

1. Cassidy 16 goli, co prawda wszystkie 16 były Onyxa, ale wsparcie duchowe się liczy 

1. Onyx 16 goli

2. @Ziemowit 5 goli

2. @Fic 5 goli 

 

KLASYFIKACJA ASYST 

 

1. @Niklas 6 asyst 

2. @Ziemowit 4 asysty 

2. @CalevaN 4 asysty 

 

NAJLEPSZE ŚREDNIE OCENY

 

1. @Niklas 9,7/10

1. @Onyx 9,7/10

3. @XNorbi 8,0/10 

 

Aha i 3 kolejkę zaczniemy raczej wraz z nadchodzącym weekendem, bo mój komputer umar 

Link do komentarza

@Ziemowit

Powiem to w miarę spokojnie:

.....

Przecież ci k#### pisałem że miałem w ch## dużo Pingu, a o zapauzowaniu gry w czasie meczu nic mi nie było wiadomo.

 

Dodatkowo miałeś usunąć wzmiankę o tym że szło mi koszmarnie i w głupi sposób zabierałem ci piłkę, a napisać że przez wysoki ping szło mi niezbyt dobrze.

 

Edytowano przez Twister
Link do komentarza
Gość Ziemowit

Moi drodzy, niestety, ale przez najbliższy tydzień nie będę mógł często korzystać z kompa, więc cóż, rozgrywek raczej nie będzie. Chyba, że na najbliższą kolejkę w roli organizatora zastąpi mnie @Onyx, bo on najbardziej ogarnie, wie co i jak, ewentualnie weźmie kogoś do pomocy, ale to zależy od niego. Wtedy, też będziecie musieli się jakoś ogarnąć z terminami itp.

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Przez najbliższy tydzień organizatorem i arbitrem będzie @Onyx, co jest już w 100% pewne. Dzisiaj chciałem przedstawić wam plan działania na następny turniej. 

 

Po pierwsze: Czas zdradzić formę najbliższego turnieju. Będą to EVENTY z drużynami KUCYKOWYMI. Projekt realizowany będzie od sierpnia, września tego roku i potrwa dokładnie rok (a może i więcej). Czyli mamy Mistrzostwa w jakiejś dyscyplinie w rzeczywistości - gramy to na mapce w Haxballu. Każdy kto zapisze się na ten cały rok z haxballem (luzz, będą przerwy, nie zawsze w końcu są jakieś sportowe imprezy :aj5:) będzie powinien wziąć udział w choć jednych zawodach. Teraz może opiszę to bardziej szczegółowo. 

 

Dajmy na to odbywają się Mistrzostwa Europy w koszykówce. Jak będą przebiegać zawody w edycji forumowej?

 

Przed eventami, pod koniec sierpnia odbędą się zapisy do całego turnieju. Cały ogromny turniej, podzielony na kilka mniejszych wydarzeń. Najpewniej rozpoczniemy od MŚ w kolarstwie, ale dam na przykładzie koszykówki, bo z pewnością ta dyscyplina jest raczej wam znana lepiej (chyba). Mniejsza z tym. Koszykówka niewątpliwie jest sportem drużynowym dlatego będzie grana ona w... drużynach (Nie spodziewaliście się tego, co nie :rainderp:). Odbędzie się losowanie drużyn, rozpoczniemy od 1/4 (jak zapisze się 6 drużyn, ale na to też będę miał sposób). Gramy po KWARTY, każda kwarta będzie miała 4 minuty, a po drugiej kwarcie będzie przerwa. Tradycyjnie kapitanowie wspólnie omawiają termin, ale jak będą już zawody indywidualne, to termin będzie z góry ustalony, jednak będzie to raczej tylko przy zawodach indywidualnych.  

 

O co kaman z mapkami?

 

Cóż, haxball jest na tyle popularną grą, że jego użytkownicy postanawiają wzbogacić domyślny zasób map (Bodejże małe boisko piłkarskie, średnie, duże i ogromne + hokej i chyba piłka ręczna jeśli dobrze pamiętam). Użytkownicy dodali przeróżne sporty takie jak żużel, skoki narciarskie, siatkówka, koszykówka, biathlon itp. W Evencie z nich skorzystamy. 

 

I takie ogólne informacje:

 

Główni organizatorzy: @Ziemowit @Onyx

Pomocnicy: Jak na razie brak, ale jeżeli jesteś zainteresowany napisz do któregoś z organizatorów!

Hosterzy: Liczę na @CalevaN, jak do tego czasu dostanę światłowód to pewnie ja, ale śmiało jak ktoś ma dobry net może się zgłaszać

Streamrzy: Zapraszam każdą osobę chętną do strimowania

Osoby kręcące na YT: Najpewniej @Twister, ale zobaczymy, czy skoro jedna osoba strimuje to czy ma sens. 

 

Pewne dyscypliny:

 

- Piłka Nożna

- Kolarstwo

- Koszykówka 

- Żużel

- Skoki Narciarskie

- Dyscypliny Zimowe Olimpijskie (Zimowe Igrzyska w Pjongczang) 

- Wyścigi, Formuła 1 

- Tenis


Reszta jest niewiadoma, ale liczę na wasze propozycje. Na pewno również drugą część zaproponuję wam podczas Powyżej, za moment znajdzie się ankieta - drużyny jakich kucyków byście chcieli.  

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Od dzisiaj organizatorem numer dwa jest @Onyx, który również będzie sędziować mecze na których moja obecność nie będzie pewna. Gratuluję i życzę powodzenia, wierzę, że to bardzo dobry typ :aj5:.

 

Zapewne chcielibyście poznać już drużyny na wrześniowe zawody. Poniżej lista pewnych i niepewnych drużyn: 

 

PEWNE: 

 

- Klub Sportowy TĘCZA pod patronatem Rainbow Dash 

- Nocni Towarzysze Luny 

- Jabłkowa ekipa Applejack

- Klub Sportowy Miłośników Zwierząt pod patronatem Fluttershy 

- Szkoła Haxballa i robienia muffinek Pinkie Pie 

- Drużyna Przyjaźni pod patronatem Twilight Sparkle i Starlight Glimmer

 

NIEPEWNE: 

 

- FC Karuzela Pod patronatem Rarity

- Szkoła Mistrzostwa Kucykowego Księżniczki Celestii 

- ChAoS fuTBolOwy DissCorDa

- KS Ławka Lyry i Bon Bon 

 

Każda drużyna będzie liczyć 3 zawodników. 

Link do komentarza

Małe oświadczenie:

Zacznę od tego, że po następnym meczu jaki zagram... wycofuję się z roli zawodnika.

Zapytacie dlaczego?

A dlatego, że... zabrzmi to chyba narcystycznie, czego chole... ekhem... bardzo nie lubię, ale prawda jest taka, że moje doświadczenie w haxballu przewyższa dość bardzo resztę uczestników tego turnieju. Samemu potrafię wygrać z kosmicznym wynikiem bez trudu i... prawdą jest, że trochę do reszty uczestników przez to nie pasuję :v

Dla mnie to nie jest frajda wygrywać w 3min 11:0 a tym bardziej dla przeciwników tyle przegrywać. Potrzebowałbym realnej rywalizacji. Grając z wami odbieram może niektórym frajdę i motywacje i również sam jej nie mam X)

 

Dlatego oświadczam, że następny mecz, który odbędzie się jutro o 20:30 gram sam przeciwko drużynie składającej się z 3 zawodników, aby zaczerpnąć trochę rywalizacji przed moim przejściem na "emeryturę" i możliwie dania trochę zabawy moim przeciwnikom x3

 

Co do następnego turnieju... razem z naszym organizatorem @Ziemowit ustaliliśmy, że w następnym turnieju zostanę opcjonalnie jedynie trenerem i nie będę brał udziału w turnieju jako zawodnik. 

 

Życzę miłej zabawy wszystkim! /)

 

Onyx~

  • +1 3
Link do komentarza
Gość Ziemowit

No i witam ponownie po 3 już kolejce. Najpierw zacznę od przeprosin za wulgaryzmy, ale jestem dość nerwowym człowiekiem. Postanowiłem ukarać siebie żółtą kartką. Ponadto: 

 

Po pierwsze: Dziękuję @Onyxwi i gratuluję tak doskonałej kariery. Od dzisiaj będzie pełnił funkcję sędziego oraz trenera. 

Po drugie: Mam wrażenie, że niektórzy bardziej angażują się na chacie niż na grze w szczególności @CatBot i @Twister. To może wkurwiać. Czasem nie samo pisanie na chacie, lecz stanie w miejscu w bramce, dziwienie się, że się straciło gola i przeszkadzanie swoim partnerom z drużyny (Bo stanie na środku boisku wkurwia). To małe ostrzeżenie, następnym razem będę kartkował. 

Po trzecie: W pierwszym poście macie terminarz za kilka minutek będzie zaktualizowany. 

Po czwarte: Drużyna Storm Cloudsale otrzymuje - 0,5 punkty za nie wystawienie żadnego zawodnika na mecz. Cieszcie się, że @Polineks i @Twister was zastąpili. Następna taka sytuacja będzie ukarana surowiej. 

 

 

Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Twister napisał:

Eeeetam

Nie Eeetam tylko później może być żółta kartka. 2 Żółte kartki = Zawieszenie na jeden mecz. Tak tylko przypominam. 

1 minutę temu Twister napisał:

i tak ciekawy był mecz 5v5.... strzeliłem gola :D:D:D

Przy tym jak niektórzy mieli ping po 400 to strzelenie gola nie jest niczym nadzwyczajnym 

Link do komentarza
Właśnie teraz Ziemowit napisał:

Nie Eeetam tylko później może być żółta kartka. 2 Żółte kartki = Zawieszenie na jeden mecz. Tak tylko przypominam. 

Przy tym jak niektórzy mieli ping po 400 to strzelenie gola nie jest niczym nadzwyczajnym 

Jak ja mam ping, to nic nie mówisz jak strzelą mi gola.... a jak oni mają, i im strzelę, to jest źle >:(

Link do komentarza
Gość Ziemowit
4 minuty temu Twister napisał:

Jak ja mam ping, to nic nie mówisz jak strzelą mi gola.... a jak oni mają, i im strzelę, to jest źle >:(

Z kim ja pracuję :crazytwi:

Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Twister napisał:

....

 

Jak miałem ping 1000/2000, to spoko, a jak oni 400/600 to już źle, bo mieli suaby ping..... strzeliłem gola normalnie, i koniec

Czy ja mówię, że źle? Tylko mówię, że wielkiego czynu nie dokonałeś i tyle. Nie ma co robić nie istniejącego problemu ;) 

Link do komentarza

A zatem... moja "kariera" dobiegła końca.

 

Chciałbym wszystkim podziękować za to spotkanie.

 

Dziękuję @Ziemowit za zorganizowanie tego spotkania, za ogarnienia go i za organizację całego tego turnieju i wszystkiego co z nim związane, robisz naprawdę dobrą robotę ;)

Dziękuję @CalevaN za dobrą grę, granie z tobą to dobra i satysfakcjonująca rywalizacja której dawno nie doświadczyłem x3

Sądżę, że on dobrze zastąpi moje miejsce X)

Dziękuję wszystkim zgromadzonym na tym spotkaniu, każdemu z osobna :x

 

Naprawdę nie spodziewałem się takiej obecności :x

Więc dziękuję za chęci, obecność i dobrą zabawę w tym moim ostatnim meczu.

 

Kończę moją karierę jako zawodnik... Ale! Możliwe, że kiedyś jeszcze powrócę do regularnego grania, wszystko może się zdarzyć X)

 

Życzę wszystkim dobrej zabawy.

I powodzenia /)

  • +1 4
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Gość Ziemowit
18.03.2017 at 22:31 Onyx napisał:

A zatem... moja "kariera" dobiegła końca.

 

Chciałbym wszystkim podziękować za to spotkanie.

 

Dziękuję @Ziemowit za zorganizowanie tego spotkania, za ogarnienia go i za organizację całego tego turnieju i wszystkiego co z nim związane, robisz naprawdę dobrą robotę ;)

Dziękuję @CalevaN za dobrą grę, granie z tobą to dobra i satysfakcjonująca rywalizacja której dawno nie doświadczyłem x3

Sądżę, że on dobrze zastąpi moje miejsce X)

Dziękuję wszystkim zgromadzonym na tym spotkaniu, każdemu z osobna :x

 

Naprawdę nie spodziewałem się takiej obecności :x

Więc dziękuję za chęci, obecność i dobrą zabawę w tym moim ostatnim meczu.

 

Kończę moją karierę jako zawodnik... Ale! Możliwe, że kiedyś jeszcze powrócę do regularnego grania, wszystko może się zdarzyć X)

 

Życzę wszystkim dobrej zabawy.

I powodzenia /)

Również bardzo dziękuję ci Onyxie, za to, że wspaniale się z tobą grało. Na koniec tej "godziny pożegnalnej" zagraliśmy meczyk 1v1. Końcówka moja to była jak obrona Częstochowy, ale i tak traciłem golę. Przeszedłeś na trenera młodego pokolenia i życzę ci byś trenował jak ten pan w spojlerze :x 



050815ChelseaMourinho.jpg

 

Jak byś nie wiedział kto to to ja i @Polineks służymy pomocą.

 

Ogłoszenie numer dwa: Zaraz dodam punkt regulaminu mówiący o karach za spam na czacie oraz utrudnianie meczu (Zatrzymywanie kulki, Skupianie się bardziej na chacie niż na meczu itp.) Przed nami również, ostatnia piąta kolejka fazy zasadniczej. Po tej rundzie przejdziemy do fazy Play-Off czyli dwóch półfinałów, które stoczy miejsce pierwsze i czwarte oraz drugie i trzecie. Mała zapowiedź tej walki już jutro, albo pojutrze. Po piątej kolejce rozpoczniemy wcześniej transfery. Będzie to po Wielkanocy, ponieważ Wielkanoc jest czasem w, którym czas spędzamy przede wszystkim z najbliższymi, a nie z kulkami. Również ze względu na to, że część użytkowników może wyjechać i pojawią się problemy. Jedno ogłoszenie dot. transferów (dokładniejsze) pojawi się za kilka tygodniu, ponieważ będą miały one troszkę inną formę, niż te poprzednie.

 

3. Przyszła na mnie kolej. Rezygnuję z gry w Haxa. Ciężko jest pogodzić funkcję gracza i arbitra, więc skupię sie na tym, by organizować dobre turnieje. Moim ostatnim meczem będzie półfinał/finał (nie sądzę bym tam się mój team nie dostał). Zajmę się również trenowaniem drużyny nowych zawodników (podobnie jak @Onyx) Tymczasem życzę wam dobrej, spokojnej nocy. 

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Za nami trochę ponad połowa turnieju, więc niedługo rozpoczniemy transfery! :pinkie:Oznacza to również, iż można zapisać się do turnieju w formularzu poniżej. Pamiętaj by podpisać się swoim nickiem i potwierdzić to u któregoś z organizatorów ( @Onyx @Ziemowit). Jeżeli nie będzie pozwolenia po 48h zapis przepada. Owe zapisy trwają do 19 Kwietnia i wtedy rozegramy tą drugą rundę. 

Pozdrawiam, Z

 

LINK DO ZAPISU: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-gFue3LEW0m8LUa-7xSpxKLil4V8c5YLKq3-kkN5-xd98Tg/viewform?usp=sf_link

 

 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...