Skocz do zawartości

Haxballowo-Kucykowy Turniej 2017


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Gość Ziemowit

Niestety, ale okoliczności mnie zmuszają do... zamknięcia turnieju. Nikłe zaangażowanie, małe składy, a przede wszystkim czuje się przymuszony do organizowania turnieju. Nie mam uczucia, że robię to z własnej woli. Jak ja traktuję rolę organizatora: KIEDYŚ z radością cieszyłem się, gdy spoglądałem chociażby na logo drużyny, nie mogłem doczekać się meczu. Potem wybuchła drama, którą w prosty sposób rozwiązałem. I z radością przystąpiłem do wznowienia rozgrywek. Mecze tydzień temu nie ruszały mnie jak niegdyś, a przez niektóre czułem się zmęczony.

 

A Zirathel wraz ze spółką - nie udało się wam. Nadaję się na organizatora, a próbując udowodnić odwrotność tylko się skompromitowaliście. I nie odchodzę, by sprawić wam radość i nie udało wam się wasze zadanie. Odchodzę z powodu tego, że nie czuję z tego radości. Na koniec podziękowania:

 

@Onyx - Za pomoc

@Cassidy - Że była na każdym meczu, pojawiała się więcej niż niektórzy zawodnicy

@Twister - Za zapał i naprawdę chciałeś się nieźle zaangażować. 

Link do komentarza

To jest tak smutna wiadomość, że nie znajdę ponownie sensu życia...

 

41 minut temu Zirathel napisał:

A tu muszę ci podziękować!

Wywołałeś tym u mnie dość mocny napad śmiechu >w<

 

Moim zdaniem najważniejszy w takim turnieju jest zapał. Można być doskonale poukładanym organizatorem, ale same rozgrywki, bez zaangażowania emocjonalnego tracą sens.

Nie macie podstaw do krytykowania kogoś, za to, że przejął jakąś inicjatywę i coś stworzył, samemu nie robiąc nic. To była zabawa i nikt was tutaj nie trzymał. Rozumiem, że niektórzy są jeszcze na poziomie dzieci obrażających się w piaskownicy, ale to nie usprawiedliwia hejtu od jakichś randomów, którzy czasem przyjdą ponarzekać i to ich cały udział w zabawie.

 

Uważam, że praca wykonana przez Ziemowita była bardzo skrupulatna (jak na taką zabawę), przez dobre kilka miesięcy organizował te spotkania, informował na forum, szukał poprawek itp. Nie spotkałem się na te kilka miesięcy z tym, żeby miał jakąś poważniejszą wpadkę, jak niezjawienie się w ustalonym terminie. Wszystkie ankiety były z myślą o naszych upodobaniach, czyli przyszłości rozgrywek. Nie trudno się domyśleć dlaczego sam turniej upadł. Wystarczyło napisać "nie jara mnie to, wypisuję się". W 4 czy 6 bardziej zaangażowanych osób fajniej by się grało niż w 20, gdzie połowa nie zjawia się na mecze.

Jestem pewien, że nie byłoby tutaj drugiej takiej osoby, która z takim zaangażowaniem mogłaby te rozgrywki przeprowadzić i bynajmniej nie słodzę Ziemowitowi. O haxballu dowiedziałem się podczas pierwszej rekrutacji do turnieju (bodajże w listopadzie), od tamtej pory fajnie się bawiłem.

Link do komentarza
22 minuty temu Zirathel napisał:

Napisałbym coś bardzo zabawnego ale jakże prawdziwego o naszym kochanym Ziemowicie ale po co, jak można się powstrzymać i uniknąć dalszego usprawiedliwiania przez niego i jego pieski  dalszych kłótni  >w<  

 

...Dalszej chyba swojej kompromitacji ziomek XD. Ale dobrze, miej tego asa w rękawie, może kiedyś przy okazji jakiejś g*wnoburzy okaże się twoją kartą atutową i dostaniesz dużoo repek, (a może najpierw ukończysz gimnazjum). ;v

Edytowano przez Gość
Link do komentarza

@Zirathel To tylko twoje subiektywne zdanie, ale je szanuję. ;)

 

"Ten małolacki bunt, z całym światem wojny o nic,
Bunt rywalizacji, byle komuś dopi*rdolić."

 

PS. Nie róbmy już offtopu bo przyjdzie majster i będzie bida ;<

 

Link do komentarza
Gość Ziemowit
14 godziny temu Zirathel napisał:

@Ficus Pssst, widzę że sam zbyt inteligentny nie jesteś skoro wypominasz mi bycie w gimnazjum >w<

Daj sobie człowieku spokój, okej? Jak chcesz to mnie zamień i zrób taki turniej, a nie gadasz bez sensu. Nie mam nic do tego, że uważasz, iż się nie nadaję, bo to twoja opinia i masz do niej prawo, ale ja również mam prawo wymagać od ciebie byś to udowodnił. Po prostu zrób taki turniej, to nie jest trudne zadanie, a skoro tak mnie krytykujesz to musisz być lepszy jako organizator ;). A i podziwiam u ciebie to, że masz tak dużo wolnego czasu by robić wszystko, by inni ludzie mieli przejebane. Dzięki tobie przypomniał mi się bardzo fajny utwór, odsłuchaj go i się zastanów

 

 

 

 

Pozdrawiam i mam nadzieje, że zmądrzejesz wraz ze swoją kretyńską bandą ;) 

 

I jeszcze raz podziękowania dla: @Twister @Onyx @Cassidy. I właśnie ostatnia zwrotka owej piosenki do was:

 

I jeszcze jedno dodam
Bo to ważna rzecz.
Chciałbym podziękować wszystkim
Sprawiającym, że
Moje życie jest namiastką cudownego snu.
Burak niech się żółcią krztusi
No i dobrze mu.

 

 

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza
42 minuty temu Ziemowit napisał:

Pozdrawiam i mam nadzieje, że zmądrzejesz wraz ze swoją kretyńską bandą ;) 

Też pozdrawiam i mam nadzieję, że ty też zmądrzejesz i przestaniesz zachowywać się jak bóg który ma zbyt duże ego

 

Spoiler

Czekam aż wszyscy twoi "przyjaciele" zaczną teraz mnie mieszać z błotem

 

  • +1 1
  • Nie lubię 2
Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Zirathel napisał:

Też pozdrawiam i mam nadzieję, że ty też zmądrzejesz i przestaniesz zachowywać się jak bóg który ma zbyt duże ego

 

  Ukryj zawartość

Czekam aż wszyscy twoi "przyjaciele" zaczną teraz mnie mieszać z błotem

 

Po czym wnioskujesz, że zachowuje się jak Bóg? Tutaj, też proszę o argumenty. Robisz obecnie wszystko, by nie wyjaśniać tego z jakiego powodu napisałeś dlaczego moja osoba nie nadaje się na organizatora. Ty już lepiej nic nie gadaj, bo z każdym słowem się kompromitujesz. 

 

A i jeżeli myślisz, że dam się tobie sprowokować to jesteś w błędzie, takim idiotą jakim jesteś ty nie jestem ;)

 

Proszę @Sosna @Bester @Cahan @Zegarmistrz o przeniesienie tematu do kosza/archiwum. 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...