Skocz do zawartości

Haxballowo-Kucykowy Turniej 2017


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Gość Ziemowit

LISTA ZAPISANYCH: @Ziemowit (Kapitan) @Rainbow Twister (Kapitan) @Dank Lord @Fic @Bleflar @CalevaN @Michalski9 @Zirathel  (Kapitan)@wopybookLight46 @VeXi (Kapitan) @Onyx (Kapitan) @Polineks96 @Wuchta  (Kapitan)@Patutu @Gringo37 @Rainbow Guitar @Silver Shield @Night Sky + @Zexel

 

Zakreśliłem osoby, które były chętne do bycia kapitanem. Te osoby, będą musiały zastosować się do regulaminu, który można przeczytać poniżej:

 

1. Kapitan jest odpowiedzialny za drużynę w rozgrywkach.

2. Kapitan, (jeżeli jego drużyna gra u siebie) musi uzgodnić z drużyną godzinę, która im pasuje. Jeżeli jego drużyna gra na wyjeździe ma obowiązek wybrać wraz z drużyną pasujący jeden z zaproponowanych terminów

3. Transfer musi być uzgodniony z osobą, którą chce się kupić. Po uzgodnieniu transferu poinformować organizatora (mnie :D) o dokonaniu transferu + screen z rozmowy, potwierdzający, dojście do porozumienia

4. Każdy kapitan musi mieć wolny czas

5. Jeżeli nie ma to łamie regulamin (pacz punkt wyżej)

6. Każdy kapitan musi zapoznać się z regulaminem

7. Organizator zawsze ma rację

8. Jeśli jej nie ma pacz punkt wyżej

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcsNrC1sgT8Zl68WyuiBp7ItR3D6YSFSw8DFYXQPup__21yQ/viewform

 

Do wypełnienia dla kapitanów. Przeczytajcie dokładnie pytania

 

 

Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Rainbow Twister napisał:

Ja byłem spokojny, to nie ja spamiłem piosenką "Skocznij"

Za ten tekst też cię mogę wywalić. Usuwałeś większości osób wpisy oraz w dodatku dodałem 700000000 ról

Link do komentarza
6 minut temu Ziemowit napisał:

Za ten tekst też cię mogę wywalić. Usuwałeś większości osób wpisy oraz w dodatku dodałem 700000000 ról

Usuwałem posty z tekstem piosenki, żeby spamu

ni było...

 

Do mnie to się przyczepisz, mimo że robiłem wywiad, i go

pisałem przez większość czasu...

 

Tym postem nie chce wywołać burzy i kłutni.

 

 

Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Immo napisał:

meczu

meczów w liczbie mnogiej.

 

Nie potrzebujemy już zawodników do turnieju i tak mamy już nadmiar.

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Welcome!

Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy traansfery, które potrwają do środę i to właśnie w środę wieczorem uzupełnimy pustki w drużynie draftem. Tylko przypominam jak przeprowadzić transfer.

 

1. Dogadać się z userem na priv

2. Napisać do mnie o porozumieniu (dołączyć screena potwierdzającego dojście do porozumienia)

 

Poniżej macie spisane wartości, jeżeli nick zawodnika ma kolor czerwony, oznacza, ze został kupiony. Zezwalam na reklamowanie się w tym temacie.

https://docs.google.com/document/d/1UoqU7nDcSGiZ3UIPUrUPwC7PrXczILLN754t2ojM2Mk/edit?usp=sharing

 

@Dank Lord @Fic @Bleflar @CalevaN @Michalski9 @wopybookLight46 @Polineks96 @Patutu @Gringo37 @Night Sky @Rainbow Guitar  @Silver Shield @Wuchta @Zexel @Onyx @Prlixu @Zirathel @VeXi @Twisterrrrrek

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza
Gość Ziemowit

Jak to mawiają pierwsze koty za płoty, wczorajszego wieczora miały miejsce dwa transfery!

 

Pierwszym z nich było kupno Calevana do Timbervolves Ponyville. Drużynie zostało 19 monet, więc stosunkowo niewiele. Kto uzupełni skład Patykowilków?

 

A drugi transfer to przejście Polineksa do FC VanHoover. To dość ciekawy ruch, ale i inteligentny. Polineks jest dobrym graczem, a "Kanadyjczykom" zostało jeszcze 90 monet co wystarczy na Fica i solidnego rezerwowego!

 

Pierwszy numer gazetki ujrzymy prawdopodobnie we wtorek. Dwa wywiady i do tego dwa ciekawe artykuły. Co do wywiadów, mogę zdradzić jedynie, iż osoby, które zostały przepytane mają nick na literę "Z"! 

Link do komentarza

widać że mecz pójdzie z pompą, to może jako wisienka na torcie zaśpiewamy hymn przed meczem, tak jak na prawdziwych meczach śpiewają hymn narodowy to my możemy zaśpiewać hymn Clausedail (chyba tak to się pisze):rainderp:

Link do komentarza
Gość Ziemowit
23 godziny temu wopybookLight46 napisał:

Clausedail

Cloudsale, a jeśli już to nie przed meczem, a meczami, bo takich będzie aż dwanaście, a w przypadku gorszych drużyn dziesięć. A poza tym mamy już hymn, prawda @SPHRAX?

 

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Za nami okienko transferowe, jutro draft obowiązkowy dla drużyn, które nie mają min. 3 zawodników, ale i drużyny, które tych trzech zawodników mogą wziąć udział, by znaleźć rezerwowego.

 

OBOWIĄZKOWO NA DRAFCIE MUSZĄ STAWIĆ SIĘ: @Onyx @Prlixu @Zirathel @Twisterrrrrek (kapitanowie)

I NIEWYBRANI ZAWODNICY: @Wuchta @Rainbow Guitar @Dank Lord @wopybookLight46 @Immo @Silver Shield@Zexel @Gringo37 

 

Dzień jutrzejszy g. 19:30. W przypadku niestawienia się na drafcie zawodnika, drużyna zostanie mu dobrana losowo. Jeżeli jakiś kapitan nie będzie mógł przyjść na drafta, niech wystawi innego zawodnika. Poniżej zasady draftu:

 

1. Draft odbędzie się na kanale Mirc (Nie trzeba pobierać, nawet nie trzeba się rejestrować)

2. W drafcie wszyscy zawodnicy będą dostępni za darmo

3. Gdy kapitan wybierze osobę, ta najpierw musi potwierdzić, że chce grać. Jeżeli nie będzie chciała kapitan będzie musiał znaleźć kogoś innego.

4. Kluby wybierać będą w następującej kolejności:

 

1. Iron Heade Crystal Empire - @Prlixu

2. Moon Crystal Empire - @Zirathel

3. Incredible Lyra's Hoof Crystal Empire - @Onyx

4. Cloudsale RT - @Twisterrrrrek

5. Timbervolves Ponyville - Ziemowit

6. FC VanHoover - @VeXi

 

5. Nad draftem czuwać będzie organizator czyli ja

 

 

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Witajcie!

Już dziś o godzinie 19:30 odbędzie się draft oraz przedstawię terminarz naszej ligi. Kto musi, a kto może przyjść na drafta już napisałem i mam nadzieje, że wszyscy się zjawią.

Miłego Dnia!

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...