Skocz do zawartości

Haxballowo-Kucykowy Turniej 2017


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Gość Ziemowit
7 minut temu Zirathel napisał:

Ciekawe kto tak mógł :rainderp: 

 

5 minut temu Prlixu napisał:

Ciekawe :interesting:

Nie ma sensu drążenia jakiegokolwiek elementu kłótni. Ironia nic nie pomoże ;)

Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Night Sky napisał:

A jaki mecz zostanie przełożony ?

Twojej drużyny, przeciwko FC VanHoover tylko czekam na deklarację @VeXi czy nadal chce brać udział w turnieju

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Witajcie, w szczególności drodzy kapitanii. Pragnę poinformować was o zmianie sposobu ustalaniu terminów meczów.

 

1. Nie będzie konwersacji na forum do ustalenia terminów meczy, bo są kapitanie, którzy są w stanie siebie pozabijać, a takich sytuacji nie chcemy

2. Kapitan drużyny gospodarzy zaproponuje 3 dowolne terminy mieszczące się w terminie rozgrywania kolejki. Potem przekazuje to mi, a później ja kapitanowi drużynie gości. Wolę, aby odbywało się to przeze mnie, bo wtedy mogę określić, czy ja w jednym z tych proponowanych terminów będę i od razu będę mógł poprawić termin, bez robienia chaosu.

 

Ponadto pragnę poinformować o zwiększeniu intensywności kar za obrażanie siebie nawzajem:

 

1. Za obelgi w stronę drużyny przeciwnej i sędziego będzie stosowane ostrzeżenie, po ostrzeżeniu Żółta kartka, a później wiadomka czerwona

2. Jeżeli po zwróceniu uwagi przez sędziego "osoba przekraczająca regulamin" nie uspokoi się, może otrzymać czerwoną kartkę

3. Za obrażanie słabych stron kogoś może być nawet czerwona kartka

4. Za wyzywanie od np. "ch*jów, poj*bów, ku*w, sz*at itd. można zostać nawet wykluczonym z turnieju.

5. Groźby i życzenia śmierci mogą być karane wyrzuceniem z turnieju

 

Nie sądziłem, że muszę to pisać, ale najwyraźniej taka jest potrzeba. W tym roku już raczej nie przewiduje turniejów, bo wyczuwam, że już ten turniej całkowicie odbiorą mi siłę i chęć do tworzenia nowych, ale może zastosujecie się do tego regulaminu i weźmiecie go na poważnie, a wtedy zrobię może coś jeszcze w tym roku na skalę ogólnofandomową

 

Pan Arbiter Z

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Ledwo co napisałem regulamin, a już został on złamany. Złamany na tyle mocno i widocznie, że interwencja jest konieczna. Z turnieju wylatuje @Prlixu. Szczerze powiedziawszy mam w dupie, czy będzie się na mnie mścił, ale jak już to ja powinienem się na nim zemścić. Podczas, gdy prowadzę dyskusję w sposób kulturalny, Prlixu wychodzi z wyzwiskami w moją stronę. Pozwoliłem zgłosić to do moderacji, by Prlixu został ogarnięty i myślałem, że faktycznie ogarnie się, ale tak nie było. Skoro i moderacja nie pomogła, to ja nic nie zaradzę i wyrzucam z turnieju Prlixa. Mam to w 4 literach co zrobi mi za to. Nie chcę po prostu, by turniej odbywał się w klimacie obrażania, tylko w przyjaznym klimacie, tak jak było to w ostatnim turnieju. Poniżej screeny:



1.png.d06c78ad508d02171da838a36eeeff5a.png

2.png.c7f6ad0ea422f8e97fdf202f0a1abd4c.png

1z.jpg.cc8ad0caaa9caaf6173c664d5904601e.jpg

 

Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Zirathel napisał:

Pfff co z tego że dobrze pisał

Puknął bym się w łeb na twoim miejscu - obrażanie od zjebów czy skurwieli kogokolwiek jest kompletnie nie na miejscu.

Link do komentarza
Właśnie teraz Ziemowit napisał:

Puknął bym się w łeb na twoim miejscu - obrażanie od zjebów czy skurwieli kogokolwiek jest kompletnie nie na miejscu.

Siebie puknij

 W niektórych sytuacjach tak po prostu trzeba a po za tym nie mówię tylko o tym

Ale już nic nie mówię bo jeszcze jak to masz w zwyczaju naślesz na mnie moderacje..

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Właśnie teraz Zirathel napisał:

Siebie puknij

 W niektórych sytuacjach tak po prostu trzeba a po za tym nie mówię tylko o tym

Ale już nic nie mówię bo jeszcze jak to masz w zwyczaju naślesz na mnie moderacje..

 

Taa, jasne. Połowy tego postu nie rozumiem, minus ostatnia część ostatniego zdania.

Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Zirathel napisał:

Siebie puknij

W niektórych sytuacjach jedynym rozwiązaniem jest obrażanie innych.

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Link do komentarza
1 minutę temu Ziemowit napisał:

W niektórych sytuacjach jedynym rozwiązaniem jest obrażanie innych.

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

A  zwłaszcza w rozmowie z kimś tak aroganckim i niedopuszczającym do siebie prawdy człowiekiem jak ty

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Właśnie teraz Prlixu napisał:

Do whatever you want matey 

To że kuzwa nie mam zasranego humoru i sie wkurwiam to nie moją wina, i prosze bardzo, punkty niech leca ale w teori nie zrobilem niczego zlego na forum ;)

 

Zacytuję powyższego pana:

 

Cytuj

Czemu mam nie wyzywać tego zjeba?

 

Nic złego. Taa, nic złego.

Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Prlixu napisał:

To nie bylo o ziemowicie ;)

To akurat było o innej osobie

Właśnie teraz Zirathel napisał:

Była to rozmowa prywatna

Well..

A jakieś mam inne dowody? Oczywiście, jeżeli będziecie chcieli usunę je ;)

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...