Skocz do zawartości

Recommended Posts

:shock: No nieźle.. 

Chyba zaryzykuję stwierdzenie że to jeden z najlepszych, jak nie najlepszy OC jaki widziałem. Świetna historia. Jest taka.. zwyczajna, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ot zwykłe życie zwykłego kucyka, który nie miał łatwo. Szacun!  

Art idealnie pasuje do przedstawionej postaci, Arcybiskup odwalił kawał dobrej roboty. 

A tak z ciekawości, ile Ci zajęło pisanie tej historii?

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe komentarze :fluttershy5:

 

8 godzin temu Vezz napisał:

A tak z ciekawości, ile Ci zajęło pisanie tej historii?

Zacząłem dnia przedwczorajszego, wczoraj chciałem dokończyć, ale podczas wstawiania jednego znaku edytor wchłonął mi tekst i nasmarowałem wszystko od początku w notatniku wczoraj ^^
Sama historia natomiast, a przynajmniej jej części, siedziały mi w głowie od paru dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
31.01.2017 at 09:15 Kruczek napisał:

Dziękuję za miłe komentarze :fluttershy5:

 

Zacząłem dnia przedwczorajszego, wczoraj chciałem dokończyć, ale podczas wstawiania jednego znaku edytor wchłonął mi tekst i nasmarowałem wszystko od początku w notatniku wczoraj ^^
Sama historia natomiast, a przynajmniej jej części, siedziały mi w głowie od paru dni.

Muszę to przyznać, chylę czoła :) Historia tasiemiec, ale bardzo dobra do poduszki :) Niewiele tak długich "KP" dane mi było widzieć, a -rzegladałem swego czasu Ponyutopie i grałem na LToE.

 

Ps, skoro jesteś tak dobrym twórcą OCków, to czy mógłbym podesłać ci do oceny moja ponysonę na PW? Pisze i rozbudowuję ją poprzez roleplaye i fiki ( ostatnio pisałem rp na skypie, które trwało ponad dwa lata, niemal codziennie, najdłuższe priv rp, jakie grałem ) , lub krótkie sceny od paru lat - choć sporadycznie - i jestem ciekaw, co byś o niej powiedział :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Zbieram szczękę z podłogi! Nie widziałam tutaj lepszej charakterystyki postaci (mimo, że ogólnie mało tu widziałam xD). Już nawet pomijam fakt, że arcik jest przegenialny (z tego co rozpoznaję to na specjalnym papierze do akwareli), podziwiam autora, bo sama mam super farby ale nadal leżą i tak jakoś się nie mogę za nie zabrać. :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Aktualizacja! ^^ [LIPIEC 2017]
Moonlight
Wykonała rysunek Villeforta w całej jego okazałości i w mniej oficjalnym stylu. Jestem Jej za to bardzo, bardzo wdzięczny :3 
Rzeczony rysunek możecie zobaczyć tutaj, w pierwszym poście oraz na moim avku! :enjoy:
Oraz mały dodatek: Do pierwszego posta dodałem linki z tematami autorek oraz ich da ^^ 

Aktualizacja [MARZEC 2019]
Do kolekcji dołącza art @migdzik. W bardziej serialowym stylu, bardzo dziękuję! 
Naprawiono linki które wygasły. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...