Skocz do zawartości

Cześć i czołem !


Golden&Girl

Recommended Posts

Witamy wszystkich Bronies i Pegasis! Mam na imię Sandra no i jestem dość młoda. W mlp siedzę dwa lata, ale jakoś nigdy nie myślałam, że istnieją takie grubsze strony. Uważałam, że jest seria ta jest dla dziewięciolatek, a ze mną jest coś nie okey (ta moja wyobraźnia).

Co lubię robić?

Czytać i trochę rysować, a tak najlepiej to nic nie robić :fluttershy4:.

Moja ulubiona postać?

Luna, Discord i Fluttershy.

A wy napiszcie coś o sobie bym mogła was poznać.:fshug:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jestem Norbert, 16 wiosen, i tak, chyba jest coś z nami nie tak :rdblink:.

Interesuje się efektami video i tworzeniem filmów. Jestem nieszablonowy i lubię zrobić coś samodzielnie. Jak na przykład mój avatar. Nie chce mi się wklejać tego, co napisałem o sobie na moim profilu (trochę tego jest), więc serdecznie Cię na niego zapraszam, jeśli chcesz się czegoś więcej o mnie dowiedzieć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześ Sandra, posiadasz jedno z moich ulubionych imion, więc na start plusujesz u mnie :x

Iiii... co tam lubisz czytać? :lunaderp:

Bo tak się składa, że jestem również kocham czytać, znowu plusujesz u mnie :x

I czy czytałaś fanfiki już jakieś?

Jak chcesz mnie bardziej poznać to możesz do mnie napisać, nie za bardzo lubię tak publicznie pisać o sobie :v

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko jestem Michał i też jestem tu od niedawna w same kucyki się wkręciłem też zupełnie nie dawno i one rozwalają u mnie wszystko przez nie przypomniałem sobie że w dzieciństwie rysowanie było moją wielką pasją i 5+ było zawsze i chyba zainwestuje w kredki a co. Teraz po za pracą zajmuję się Downhillem i freeridem na rowerze. Moją ulubioną postacią jest Szalona jak ja Rainbow dash na której się obecnie wzoruję jest dla mnie idolem numer 1 i maże żeby się z nią po ścigać. Król Sombra też mi się podoba szczególnie ten z fanowskich produkcji ma styl i klasę no i ja też w mrocznych klimatach się odnajduję lubię horrory, rock i  hardcorowy metal.

P1390865x.jpg

Edytowano przez Downhill dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze nowa :fluttershy5:

Takie pytanie do ciebie: czy nadal oglądasz kucyki czy po prostu jesteś dla twórczości?

 

Też korzystając z okazji, tym bardziej że też jest nowy, zapytam @Downhill dash, masz na swoim koncie jakieś maratony kolarskie? Skąd się zaraziłeś tą pasją? I też proponuję dla ciebie stworzyć temat powitalny. Z tego co widzę jesteś bardzo ciekawą personą :D 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
21 godzin temu Golden&Girl napisał:

A wy napiszcie coś o sobie bym mogła was poznać.:fshug:

Coś o sobie hmmm. 13 lat, zainteresowany oglądaniem futbolu, żużla i skoków narciarskich, kochający grać w Hearthstone człowiek.

 

17 godzin temu Downhill dash napisał:

Siemanko jestem Michał i też jestem tu od niedawna w same kucyki się wkręciłem też zupełnie nie dawno i one rozwalają u mnie wszystko przez nie przypomniałem sobie że w dzieciństwie rysowanie było moją wielką pasją i 5+ było zawsze i chyba zainwestuje w kredki a co. Teraz po za pracą zajmuję się Downhillem i freeridem na rowerze. Moją ulubioną postacią jest Szalona jak ja Rainbow dash na której się obecnie wzoruję jest dla mnie idolem numer 1 i maże żeby się z nią po ścigać. Król Sombra też mi się podoba szczególnie ten z fanowskich produkcji ma styl i klasę no i ja też w mrocznych klimatach się odnajduję lubię horrory, rock i  hardcorowy metal.

P1390865x.jpg

Jaki ładny poćung omg <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

część i czołem mam 18 lat i jestem ze świnoujścia zacząłem oglądać mlp od 2011 roku odkryłem że jestem bronym dopiero na przełomie 2015-16 roku moje hobby to żeglarstwo modelarstwo morskie i kolejowe czasem rysowanie i obecnie uczę się na kucharza i też jazda rowerem po moich okolicach :) i zapraszam na mego fb

1507193_10203179375869762_7073898857033156804_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.02.2017 at 19:14 Zexel napisał:

Cze nowa :fluttershy5:

Takie pytanie do ciebie: czy nadal oglądasz kucyki czy po prostu jesteś dla twórczości?

 

Też korzystając z okazji, tym bardziej że też jest nowy, zapytam @Downhill dash, masz na swoim koncie jakieś maratony kolarskie? Skąd się zaraziłeś tą pasją? I też proponuję dla ciebie stworzyć temat powitalny. Z tego co widzę jesteś bardzo ciekawą personą :D 

Kuce oglądam cały czas nie mogę się od nich oderwać i naprawdę je kocham chociaż jeszcze wszystkich odcinków nie widziałem i tych pełno metrażowych bo mam bardzo ograniczony transfer internetu na razie ale już nie długo

Na co komu maratony?! Tylko jak naprawię kompa to wrzucę kilka szalonych filmów o mojej pasji.

Skąd się wzięła moja pasja? Rower kochałem od zawszę, potem w TV pojawiło się EXTREME CHANEL i tam wtedy bardzo dużo filmów i relacji pokazywali z extremalnych odmian kolarstwa i zacząłem to chłonąć i samemu próbować na czym popadnie i tak mnie wciągnęło i trwa do dziś choć moja pasja rozwijała się powoli do tego stopnia w jakim jest teraz. Stała się nie odłączną częścią mojego życia i mnie, kształtuje mój charakter moje cele i ambicję. Na rowerze nauczyłem się nigdy nie poddawać i walczyć do końca i to przenoszę na wszystko inne skutek jest rewelacyjny, mam też zawsze dobry humor i nie łapię nigdy doła ale to bardziej od medytacji przez rower mam jeszcze fachowe szkolenia z pierwszej pomocy bo głęboko w dziczy można liczyć tylko na siebie i przyjaciół. Bez obecności kumpli staram się nie szaleć bo byłej wiosny omal nie zginąłem i nie było komu mi pomóc w środku lasu.Teraz myślę kiedy i jak co stworzyć z kucami bo kręcą mi się po głowię ciekawe pomysły i typowo chcą eksplodować.  

 

22 godziny temu XNorbi napisał:

Masz do niego pociąg xD ;)

Zawsze miałem pociąg do pociągów zwłaszcza towarowych mają dla mnie nie powtarzalny klimat i jak mam ścieżkę w dół wzdłuż torów to uwielbiam się z nimi ścigać spojrzenia pasażerów są bezcenne tylko trzeba uważać żeby się na nich nie zagapić i nie wpaść na coś hehe

 

Apeluję o nie pisanie postu pod postem - Maniek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Downhill dash napisał:

Zawsze miałem pociąg do pociągów zwłaszcza towarowych mają dla mnie nie powtarzalny klimat i jak mam ścieżkę w dół wzdłuż torów to uwielbiam się z nimi ścigać spojrzenia pasażerów są bezcenne tylko trzeba uważać żeby się na nich nie zagapić i nie wpaść na coś hehe

A czy kiedyś zdarzyło Ci się na coś wpaść? 

Edytowano przez XNorbi
błąd gramatyczny :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu Downhill dash napisał:

[...] przeleciałem przez rów [...]

Też mi się kiedyś zdarzyło kiedy jechaliśmy z kolegami do Czech, przeleciałem przez kierownicę po uprzednim nacinięciu lewego hamulca (rozmawiałem przez telefon i trzymałem go w prawej dłoni. Wiem, nie powinno się rozmawiać podczas jazdy) i wpadłem do rowu z wodą. No trochę mokro mi było, oni też byli mokrzy ze śmiechu. Ale zawsze jakieś śmieszne wspomnienie do kolekcji :D 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...