Skocz do zawartości

Dwudniowe Zadania Forumowe Luty 2017


Szonszczyk

Recommended Posts

36 minut temu Smutny Chuopiec napisał:

A więc... @Rainbow Guitar 

A co ja?

 

4 minuty temu MasterOfRainbows napisał:

Po prostu niechcący ludzi wywołują :drurrp:

Sry xD

Nie przewidziałem tego :drurrp:

Ale możesz ogólnie wziąć udział w zadaniach, bo inaczej post twój zostanie usunięty ...

 

Potem zrobię porządek z postami, teraz mi się nie chce :drurrp:

No to może od następnego zadania wezmę udział :)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Rainbow Guitar napisał:

A co ja?

Po prostu niechcący ludzi wywołują :drurrp:

Sry xD

Nie przewidziałem tego :drurrp:

Ale możesz ogólnie wziąć udział w zadaniach, bo inaczej post twój zostanie usunięty ...

 

Potem zrobię porządek z postami, teraz mi się nie chce :drurrp:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Night Sky

 

25 minut temu Cluvr napisał:


(Czy mógłbym od razu zadać głupie pytanie - jak dodać odnośnik do profilu danej osoby?)

Nie ma głupich pytań:rdblink:

dajesz "@" i piszesz nazwę. Będą ci wyskakiwać nicki, które rozpoczynają się na zapisane litery. Klikasz i masz.

Mam nadzieję, że zrozumiale wytłumaczyłam.

 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mi nikt nie przypomina, że mam opublikować nowe dwudniowe? :flutterage:

 

Zadanie 7: Sobota 18.02

Wstaw w losowe miejsce w swoim kolejnym poście słowo “tęcza” bądź “tęczowy” (lub pochodne).

Ograniczenia: Posty w tym temacie się nie liczą.

Potwierdzenie: Link do posta

Czas Trwania: 18.02 {17:00} - 19.02 {23:00}

Nagrody: Reputacje, punkty do leaderboard.

Nagrody specjalne: =Piękna Tęcza Nam Tu Wyszła= : (za najlepsze usadowienie tęczy w poście) Reputacja postu i +10 pkt.

Edytowano przez MasterOfRainbows
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za chwilową nieobecność, ale nie jestem na "swoim stanowisku", a na innych się źle pracuje, więc ... średnio mnie było ostatnio na forume :rainderp:

Mam parę spraw z wami do załatwienia, bo ostatnio trochę myślałem nad moim dwudniowymi zadaniami i wyszło mi, że:

1) W marcu będzie miesięczna przerwa od zadań, z powodu tego, że brakuje mi pomysłów (na resztę tego miesiąca są już ustalone). Mam nadzieję, że w kwietniu da radę ruszyć drugą edycję "dwudniowych".

2) W pierwszej połowie marca, znajdzie się ankieta którą mam nadzieję, że wypełni całkiem pokaźna suma osób. Będę tam zbierał informację: jakich zadań więcej nie dawać, co się podobało, co nie lub "co się stało, że nie wziąłeś/wzięłaś udziału" itp. Spodziewajcie się dużej ilości pól do zaznaczania ...

3) Szukam w dalszym ciągu jak nagrodzić osoby które zajęły pierwsze 3 miejsca, mam parę nagród rzeczowych, sam postaram się coś dorzucić, ale jakby ktoś chciał jeszcze coś dodać, to zapraszam na priv.

 

No i oczywiście trzeba wyłonić zwycięzcę ostatniej nagrody:

 

=Piękna Tęcza Nam Tu Wyszła=

"Zdziwiłabym się, gdyby było inaczej.

Ból, krzywda, groźby, tęcza, krew, zabójstwa to w końcu twój żywioł"

Otrzymuje: @RedPower

 

Nowe zadanie jak zwykle o 15!

Pozdrawiam,

Miszcz Tencz

 

Ps. Za chwilę zaktualizuję excela i ten mój nieszczęsny leaderboard ...

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu Miszcz Tencz napisał:

Nowe zadanie jak zwykle o 15!

Oficjalnie stwierdzam, że mam sklerozę ...

 

Zadanie 8: Wtorek 21.02

Uznanie Autorstwa: @Triste Cordis

Rozwiń swój nick tak, jakby był skrótem od czegoś. Jeśli składa się z kilku członów wystarczy rozwinąć jeden z nich. Dla ułatwienia - polskie litery mogą być zastąpione zwykłymi np. a=ą (pacz przykład).

Potwierdzenie: Post

Czas Trwania: 21.02 {17:00} - 22.02 {23:59}

Nagrody:  Reputacje, punkty do leaderboard.

Nagroda Specjalna: =Najbardziej Sensowne Rozwinięcie=, =Najśmieszniejsze Rozwinięcie= +10 pkt i uścisk ręki prezesa.

 

Przykład: MISZCZ - Małe i Szare Żelazko Całkowitego Zniszczenia

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X.N.O.R.B.I - Xtremalnie nonsensowny oraz rasistowsko bestialski islamofob  :rd8:

 

I do tego nielubiany przez nikogo!

Spoiler

Jestem chyba zbyt surowy w stosunku do siebie :) 

Albo po prostu słabo upieczony :v

 

Możliwie, nie mogę zaprzeczyć :P 

 

Nikt cię jeszcze nie pogryzł by to sprawdzić? :v

 

Nikt oprócz komarów i mojego psa xD

Jeszcze raz zobaczę słowo "islam" w wykonaniu tego zadania to nie zaliczę wykonania! 

@Miszcz Tencz sorka, miało byś śmiesznie i jak najbardziej nonsensownieIt's only a joke, not hard feelings m8

@XNorbi hejtowanie kogokolwiek ze względu na wyznawaną religię jest głupotą. btw. żart powtarzany wiele razy w tym samym temacie staje się nieśmieszny ...

@Miszcz Tencz czy ja kogoś hejtuję? Może ta sklejka słów jest nacechowana negatywnie, ale nie zawiera hejtu. "islamofobia" pochodzi od słów: nazwy islam i greckiego słowa phóbos (gr.φόβος) – strach. (wikipedia) Nie miałem na myśli dyskryminacji innych :/, tylko znalezienie jakiegoś głupiego wyrazu na "i" nacechowanego negatywnie. 

Edytowano przez XNorbi
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...