Skocz do zawartości

Dwudniowe Zadania Forumowe Luty 2017


Szonszczyk

Recommended Posts

Ścigają mnie, gdyż przez przypadek, podczas obchodów dnia słońca bez zgody zabrałem głos i  nazwałem Celestie kucem tła, który nie potrafi sam uchronić swojego tyłka przed jakimkolwiek zagrożeniem.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w Dwudniowych Zadaniach Forumowych!

Ostatnie zadanie które wykonaliście chciałem ocenić w specjalny sposób. Do wykonanie tego specjalnego sposobu punktowania zaprosiłem pomysłodawczynię ostatniego zadania czyli @Midday Shine. Razem z nią oceniliśmy 6 najlepszych prac wstawiając od 5 do 10 punktów, wraz z uzasadnieniem:

 

Midday Shine:
10 pkt. – Cahan; za kreatywność, cięty styl i wysiłek włożony w rozwinięcie (tylko biedna Filomina)

9 pkt. – Rainbow Guitar; za nawiązanie do zadania "zakupowego" i za to "niechcący", przez które śmiechłam

8 pkt. – Lemi; za pomysł w stylu zblazowanej arystokracji

7 pkt. – XNorbi; za "przypadek", który wygląda raczej na bezczelną prowokację :P

6 pkt. – Lucas; byłby wyżej, gdyby nie lekki brak logiki: świat kucyków chyba właśnie jest geocentryczny, więc heretykiem prędzej byłby jakiś heliocentryk, typu Kucpernik

5 pkt. – Gringo37; hurrdurr, bezużyteczna Celestia, hurrdurr... nudy


Miszcz Tencz:
10 pkt. – Gringo37; za ten interpony ... nie wymyśliłbym tego ...

9 pkt. – Cahan; wszytsko pięknie ładnie, ale trochę przydługie

8 pkt. – XNorbi; minus dwie pozycje za nazwanie celestię kucem tła :v

7 pkt. – Rainbow Guitar; tron celestii jest zrobiony z białego kamienia i jest niezniszczalny ( :rainderp: )

6 pkt. – Lemi; ten uczuć kiedy nie masz ani wrogów ani kolegów więc gonisz się sam

5 pkt. – Lucas; nienajgorzej ... ale mogłeś coś więcej napisać

 

To tyle z mojej strony odnośnie poprzedniego zadania, ostateczna punktacja widnieje w pierwszym poście, za parę dni spodziewajcie się większego postu z zaznaczeniem kto co wygrał :)

 

A teraz odblokowuję temat i możecie pisać wasze opinie odnośnie ogólnie Dwudniowych, pojedynczych zadań, punktacji itp. Mam nadzieję, że coś mi ciekawego napiszecie.

Pozdrawiam,

Miszcz Tencz

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Midday Shine

Żyjesz w świecie heliocentrycznym, jednak uważasz, że otaczający cię świat jest geocentryczny. Taka była nauka Kościoła przed pojawieniem się Kopernika. Heretykom, czyli osobom, które sprzeciwiały się nauce Kościoła, groziła wówczas kara śmierci.

 

Co do tej zabawy, jestem chętny na więcej! ^^

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Lucas napisał:

@Midday Shine

Żyjesz w świecie heliocentrycznym, jednak uważasz, że otaczający cię świat jest geocentryczny. Taka była nauka Kościoła przed pojawieniem się Kopernika. Heretykom, czyli osobom, które sprzeciwiały się nauce Kościoła, groziła wówczas kara śmierci.

 

Co do tej zabawy, jestem chętny na więcej! ^^

 

A największy z heretyków, Kopernik, był księdzem. To jest dopiero paradoks :rainderp:

 

A co do zadań to czekam na więcej :) Bardzo mi się spodobały, szkoda że tak późno dołączyłem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Twister napisał:

Yay :yay:

 

Mam najwięcej punktów (nie wiem czemu), i zrobiłem każde zadanie dwudniowe (też nie wiem czemu) :rainderp:

 

Tak na prawdę, to zadania mi się podobały, i czekam na kolejną edycję ;)

A ja jestem drugi :rainderp: 

Mogłem być pierwszy gdyby nie źle zrobione zadanie z oznaczeniem. Ale i  tak gratuluję :rdblink:

 

Co do zadań bawiłem się świetnie! Z niecierpliwością czekam na drugą edycję. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Żeby nie było, że gdzieś zniknąłem (tak naprawdę to mam urlop od forum teraz):

- 20.03 podsumowanie pierwszej edycji i "koronacja" wygranych

- 21.03 podsumowanie ankiety (+ ostateczny termin możliwości jej wypełnienia link: https://goo.gl/forms/pTCo4PnIWOBoTcMH3)

Jak ktoś ma pomysł na zadania to proszę pisać, jeśli będzie to coś co się przyda to na pewno wynagrodzę!

Jeśli ktoś ma jakieś pytania do tej edycji albo następnej to proszę pisać, postaram się na nie odpowiedzieć :)

Pozdrawiam,

@Miszcz Tencz

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Twister & @Midday Shine tak mnie z urlopu ściągać! Nieładnie! Ale cóż, jak ustaliłem tak zrobię:

 

Dziękuję wszystkim uczestnikom pierwszej edycji (mam nadzieję, że nie ostatniej) Dwudniowych Zadań Forumowych sponsorowanych przez Nowe Królestwo Thoraxa. Ostatecznie udział wzięło aż 31 osób. Zadania zostały wykonane aż 140 razy. Spośród 11 zadań największą popularnością zdobyło zadanie numer 8 (rozwiń nick) wymyślone przez Triste Cordis i zostało wykonane aż 20 razy! Wielka ilość przyznanych reputacji była dla mnie zaskoczeniem, jak na przykład post dostawał 10 zamiast jednej przyznanej przeze mnie ... wyszło takie kółko wzajemnej adoracji: ktoś mi przyznał reputację to też mu przyznam, niech ma ... ale to nieważne i fajnie, że tak robiliście ponieważ ... lubię duże liczby :rainderp:

 

Dobra, tyle mojego ględzenia, pewnie i tak nie weźmiecie udziału w kolejnej jak zobaczycie tą jedną małą nagrodę jaką przygotowałem, ale cóż, lecimy z tą koronacją:

 

MIEJSCE CZECIE (3)

Pan nickiem @Triste Cordis co to zapomniał o ostatnim zadaniu i spadł z pierwszego miejsca na to zaszczytne dolne miejsce na podium. Dzięki za bardzo fajny pomysł na zadanie i mam nadzieję, że weźmiesz udział w kolejnej edycji, a także, że nie zapomnisz o wykonywaniu zadań :D

Nagroda: Uścisk ręki prezesa :v A także możliwość pogadania ze mną na discordzie ... chyba, że chcesz żebym zrobił ci animowany avatar to mogę pomóc :v 

 

MIEJSCE DRÓGIE (2)

@XNorbi, czyli pan który wziął się znikąd i zdobywa reputacje tak szybko jak derpy je muffinki :shrug: Mogę jeszcze napisać, że pewnie większość swojej reputacji to wyniosłeś właśnie z tego tematu ...

Nagroda: Zapraszam na priv to się jakoś ugadamy :v

 

MIEJSCE BIERWSZE (1)

Ten pan który nie daje mi spokoju, czyli @Twister! Wygrał tylko dlatego, że jako jedyny wykonał WSZYSTKIE 11 ZADAŃ (poza tym zdobył tylko jedną nagrodę specjalną)! Mam nadzieję, że w następnej edycji wykażesz się lepszym poczuciem humoru i zdobędziesz więcej nagród specjalnym :v No i oczywiście powodzenia w dalszym sumiennym wykonywaniu zadań.

Nagroda: FANARRRRT zasponsorowany przez @Redeline (WOW) (możesz go sobie jako avatar ustawić :v [jeśli jesteś wystarczająco odważny :v ])

Spoiler

teczling.png.543427286be3bbe6f9e3dbce6556a41c.png.35381549b38c98a42b8718e0eda48f57.png

(nie no art jest świetny, muszę to przyznać)

Wszelkie pomysły odnośnie nagród w nowej edycji proszę kierować do mnie na priv. Wszelkie niejasności również, a hejt na status :v

To chyba tyle, temat zamknę 25.03 i tego samego dnia otworzę zapisy na drugą edycję.

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suche fakty które wyszły z ankiety:

-45% uczestników zauważyło temat w sekcji "nowe tematy"

-Zadania były stosunkowo łatwe

-Zadania były różnorodne

-Najprzyjemniejsze zadania do wykonywania były typu: minizabawy, a także zabawy z użyciem stron spoza forum

-Znajdź osobę były najtrudniejszym gatunkiem zadań

-W następnej edycji ma być mniej zabaw z szukaniem osób

- >50% przynajmniej raz weszła w link do excela

- za to <45% śledziło swoją punktację

-Pomysł z punktacją za zadania został odebrany pozytywnie

-95% uczestników twierdzi, że punktacja była sprawiedliwa

-90% uczestników twierdzi, że nagrody specjalne były przyznawane właściwym osobom

-95% uczestników twierdzi, że punktacja ma być kontynuowana

-tylko 45% uczestników ma rację dlaczego ten temat jest w tym dziale

-tylko 15% osób zna zasadę (lub sprawdziło w temacie) według której przyznaję punkty za wykonanie zadanie

-55% osób zna dzień tygodnia w którym wychodzi nowe zadania

-53% osób chce wziąć udział w następnej edycji, 33% jest niezdecydowanych

 

Wnioski:

-Zadania są dobre, ale fajnie byłoby mniej dać zadań typu "znajdź usera"

-Punktacja i leaderboard pozostaną niezmienione

-Częściej będę dawał możliwość innym osobom, nadawania nagród specjalnych

-Zostanie napisana krótsza wersja regulaminu

-Kiedy w końcu ogarniecie, że ten temat jest w tym dziale tylko dlatego, że chcę nad nim sprawować kontrolę??? Żeby nie musieć biegać z każdą sprawą do modów :fluttercry2:

To chyba tyle, jeśli macie jeszcze jakieś pytania odnośnie ankiety, może jakieś wnioski, albo chcielibyście dokładniej znać odpowiedzi, to piszcie!

Pozdrawiam,

Miszcz Tencz

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...