Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie zauważyłem tematu, więc tworzę.

 

Czy ktoś oglądał filmiki z jej kanału, a zwłaszcza wykonania znanych piosenek imitując głosy postaci z naszego kochanego serialu?

Jeśli nie, to szczerze polecam:

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

Ona jest rewelacyjna! Imponuje mi, a tych wersji słucha mi się z niekłamaną mega przyjemnością. Gdy gdzieś leci oryginał, to od razu mi się przypomina jej wykonanie :D

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity talent. Szczególnie pod względem umiejętności grania swoim głosem i kontroli jego barwy @_@

Osobiście jednak nie jestem w stanie oglądać tych nagrań, gdzie Elie coveruje piosenki, naśladując głosy bohaterów serialu. Głównie dlatego, że muzycznie są co najwyżej poprawne... no dobra i dlatego, że robi dziwne miny do kamery :P

Jeśli chodzi o jej twórczość jako wokalistki, swego czasu uważałem, że jest genialna. Obecnie nabrałem przeświadczenia, że jej głos jest strasznie ściśnięty i zbyt piskliwy jak na mój gust. Nie słucham jej nagrań poza paroma starszymi perełkami - głównie kiedy występowała gościnnie u innych twórców.

O na przykład tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=EO-KAE3Pxt4

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EileMonty jest naprawdę świetną artystką. Jej głos jest niesamowity. A do tego fajne piosenki tworzy. 

Ostatnio na "Od jakiej piosenki jesteś ostatnio uzależniony?" wrzucałem tę piosenkę ^^ Przesympatyczna nutka xD 

Spoiler

 

 

@FirstChoice A "Winter's F***ed Up" to chyba AnimatedJames zrobił.

Ale przeróbka jest fantastyczna kiedyś non stop tego słuchałem xd 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Vezz napisał:

 A "Winter's F***ed Up" to chyba AnimatedJames zrobił.Ale przeróbka jest fantastyczna kiedyś non stop tego słuchałem xd

 

AnimatedJames robił animacje i część wokalu, EileMonty również brała w tym udział. ^^

 

Chciałbym jeszcze dodać, że bardzo doceniam tą artystkę za to, że nie zrzekła się naszego fandomu. Jestem w nim już kilka lat a na początku pamiętam jak słuchałem TheLivingTombstone'a, YellingAtCats, MicTheMicrophone, WoodenToastera, Koroshi Ya... teraz na tych artystów patrzę tylko z tęsknotą i sentymentem- byłem kiedyś ich fanem a teraz wszyscy albo przestali dla nas tworzyć albo- usunęli całkowicie swoje utwory i zabronili ich dalszej publikacji przez innych, żeby nie wiązać się w jakikolwiek sposób z fandomem.

 

A EileMonty ciągle w formie! Wprawdzie robi inne swoje filmy i nagrania dla innych grup, ale o nas ciągle nie zapomina! Gratuluje wytrwałości i mam nadzieję, że zostanie z nami jak najdłużej!

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Kruczek napisał:

@FirstChoice
Szanuję jeszcze motzno BlackGryphona. Z mlp już piosenek raczej nie wrzuca, ale nadal siedzi motzno w fandomie. Był oczywiście w najnowszym Bronies React ^^
Ma w sobie coś takiego, że bardzo go uwielbiam :x

 

Nigdy nie mów nigdy, może jeszcze z czymś wyskoczy, ale fakt, bierze udział w projektach poza fandowych. Ostatnio nawet się pojawił w filmiku od ILoveKimPossibleAlot:

 

Spoiler

 

 

Gryphon jest jednym z tych ludzi, którzy pokazują, że można wiele przejść, a i tak nadal mieć mocne poczucie humoru i głupoty będąc nadal w fandomie xD. No ale wróćmy na dobre tory, bo gadamy tu o Eilemonty. 

 

Też ją bardzo cenię, bo wiele robi, użycza swojego głosu w wielu coverach i piosenkach. Szczerze, to ostatnio nawet mi przemknął podobny pomysł, tzn. zrobienia scenki tanecznej naszego fandomu do znanego coveru Justina Timberlake'a. No ale cóż, broniacze za granicą też potrafią być kreatywni. Z puli jej filmików dorzuciłbym jeszcze te dwa - szkoda, że nie mają kontynuacji, bo fajny był z tego pomysł:

 

Spoiler

 

  

Spoiler

 

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu FirstChoice napisał:

TheLivingTombstone'a, YellingAtCats, MicTheMicrophone, WoodenToastera, Koroshi Ya

 

WoodenToastera i TheLivingTombstone'a szczególnie mi szkoda :/ Tombstone nadal robi fajną muzykę ale mlp już się nie tyka. A po Koroshi Ya to ja akurat nie płaczę xd 

Ale warto też wspomnieć o WoodLore. Może nie ma aż tak dużo piosenek ale jest aktywny bo miesiąc temu wrzucił nowy kawałek i w jego przypadku sprawdza się ILOŚĆ < JAKOŚĆ. Polecam zerknąć jak ktoś o nim nie słyszał. WoodLore Channel 

Edytowano przez Vezz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...