Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć!
Słuchajcie! Mam sposób na wyciągnięcie Cahan na randkę <3 

Jeśli jest ktoś zainteresowany, zapraszam na pw.

Ewentualnie możemy zrobić licytację i ten, który wygra, dostanie info na wyłączność! 
A Walentynki za pasem~~<3

100% skuteczności! Sprawdzone info!

Edytowano przez Karmel
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Karmel napisał:

Zarzucać damie kłamstwo! Też mi coś~~

Masz nyapisane źrebaczek a płci nie widzę, także zwracam się jako >>ten<< człowiek. To całkiem sporo, prawda? :rd6: Also, temat uważam za marny clickbait od tego momentu przez najbliższe 76 lat. :hmpf:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Stwierdziłyśmy, że jeśli pomysł się dobrze sprzeda, podzielimy się kasą. Korzyść dla wszystkich! 
Ale o tym ciśś...

 

Tak więc! Macie niepowtarzalną okazję! Sposób prosto od źródła! Cahan w końcu odsłoniła karty!!!

 

 

Ano, nie chciało mi się wszystkiego uzupełniać, kiedy zakładałam konto ;)

Edytowano przez Karmel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś miła, chociaż żrąca,
ale dobra i pachnąca
ja bez ciebie nie potrafię dłużej żyć <3 

Spoiler

Wódko ma wódko ma wódko ma,
Ja bez ciebie sobie w życiu rady nie dam <3<3<3 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam znowu "clickbait". To nie "glowing knife vs cat", ewentualnie "zdjęcie Cahan w bikini" :flutterblush: Łatwo domyślić się o co chodzi. Aha. Jakie są wymagania? Byle nie kino i "Ciemniejsza twarz Grey'a" (czy jak mu tam). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Triste Cordis napisał:

"Ciemniejsza twarz Grey'a"

Sugerujesz, że oglądam takie rzeczy? Oj, Triste, Triste. Za mniejsze rzeczy wysyłałam ludzi do łagru sadzić rosiczki :rdblink: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Cahan napisał:

Sugerujesz, że oglądam takie rzeczy? Oj, Triste, Triste. Za mniejsze rzeczy wysyłałam ludzi do łagru sadzić rosiczki :rdblink: 

Bo ja wiem? Wszędzie trąbią o tym filmie. Bratowa jest zachwycona pierwszą częścią (chyba go obejrzę z ciekawości). O filmie wiem tylko, że to romansidło. Czasami lubię obejrzeć jakieś (forever alone).  

 

Propozycja dla chętnych. Wybierzcie się z Cahan i Cahan do Cahan. Żeby nie było: Cahan to imię jakiegoś biznesmena oraz miejscowości we Francji. Cahan (facet) zapłaci za pobyt i posiłek z Cahan w Cahan :rainderp:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi, nie wiem, kto ci zapłaci za sposób na Cahan. Nie sądzę, żeby bez odpowoedniej dopłaty ktokolwiek się z nią umówił.

Spoiler

A sposób na Cahan nie jest trudny.Trzeba rosiczką wywabić Cahan z jej jaskini, następnie dać odpowedni prezent (np. zbroje, konia), i zaprowadzić ją do wcześniej przygotowanego dołu z wapnem. Tam będzie mogła wrzucić do niego jej, uprzednio związanych, wrogów.  Randka idealna.

 

  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...