Skocz do zawartości

Odcinki z napisami


Recommended Posts

chce pobrać sobie odcinki z mlp na pendrive iż w domu nie zbyt jest to możliwe. mogą być z napisami z lektorem a nawet po angielsku byle były łatwe do pobierania i nie korzystały z takich form jak MEGA itp. żeby miały własny program pobierania a nie ze mnie przekierowywuje gdzieś xD wiecie o co chodzi.

Dopisuje bo zapomniałem powiedzieć. Z YT pobrałem już wszystkie łącznie z fandubbami a dailymonty wymaga pobierania programu a tak jak powiedziałem chce bezpośredniego pobierania

Edytowano przez TalkativeCloud
wymagania
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bez programu możesz poprzez stronę keepvid.com

A jak programem no to spróbuj YouTubeDownloader'a. (Pobiera też z innych stron niż jak YT)

Wklejasz link i pobierasz. Np. Od użytkowniczki Mystheria22 na Dailymotion.

Natomiast ja też mam pytanie. Gdzie pobrać/zdobyć odcinki MLP w 60 klatkach na sekundę?...

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez programu? Ciężka sprawa. Jest pewien program, którego pierwsza litera przypomina "u". Najlepszą stroną jest zaś... powiedzmy, że w jej nazwie jest słowo (_!_). Od dawna wrzucają tam odcinki w 720p oraz 1080p. Najlepiej zaglądać tam w poniedziałek. Metoda szukania: wchodzisz na google i wpisujesz: "nazwa odcinka nazwa strony tor#". Z reguły to drugi, trzeci wynik szukania. Wybacz, nie chcę łamać regulaminu podając wszystkie detale.    

EDIT: YTD nie pobierze wszystkiego. Próbowałem pobrać "Dash Berlin: We are Dashers" (set, film) - nic z tego. Kilka programów, ten sam błąd. Widocznie jest jakieś zabezpieczenie. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam! ściągnij sobie freemake video downloader i masz tam min. dailymotion... tylko pamiętaj odznaczyć różne gówna przy instalacji, serio, są upierdliwe, więc lepiej ich nie instalować. Poza gównami przy instalacji to nie ma żadnych wirusów, sprawdzałem i nadal sprawdzam ;)

32 minuty temu Michał Mac napisał:

Natomiast ja też mam pytanie. Gdzie pobrać/zdobyć odcinki MLP w 60 klatkach na sekundę?...

A po co? filmy w kinie mają o połowę mniej FPS :v takie klatki to tylko w grach mają sens...

Edytowano przez Silicius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu Triste Cordis napisał:

Bez programu? Ciężka sprawa. Jest pewien program, którego pierwsza litera przypomina "u". Najlepszą stroną jest zaś... powiedzmy, że w jej nazwie jest słowo (_!_). Od dawna wrzucają tam odcinki w 720p oraz 1080p. Najlepiej zaglądać tam w poniedziałek. Metoda szukania: wchodzisz na google i wpisujesz: "nazwa odcinka nazwa strony tor#". Z reguły to drugi, trzeci wynik szukania. Wybacz, nie chcę łamać regulaminu podając wszystkie detale.    

EDIT: YTD nie pobierze wszystkiego. Próbowałem pobrać "Dash Berlin: We are Dashers" (set, film) - nic z tego. Kilka programów, ten sam błąd. Widocznie jest jakieś zabezpieczenie. 

Aha, rozumiem. Aż dziwne, że na to nie wpadłem.

A co do YTD: wiesz, pobiera z wielu witryn (ale nie ze wszystkiego oczywiście), jak jest aktualny to powinien wszystko pobierać.

44 minuty temu Silicius napisał:

A po co? filmy w kinie mają o połowę mniej FPS :v takie klatki to tylko w grach mają sens...

Nie sądzę, zwłaszcza przy filmach 3D. Po prostu chciałem zobaczyć MLP w 60 fpsach. Da się zauważyć różnicę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Michał Mac napisał:
7 minut temu Michał Mac napisał:

Nie sądzę, zwłaszcza przy filmach 3D. Po prostu chciałem zobaczyć MLP w 60 fpsach. Da się zauważyć różnicę.

Natomiast ja też mam pytanie. Gdzie pobrać/zdobyć odcinki MLP w 60 klatkach na sekundę?...

To tylko torrenty alb u mystherii(chyba) bo w telewizji nie masz 60fps, co najwyżej na DVD. Ale i tak MLP to nie jest film ala Michael Bay i te 60 byłoby sztuką dla sztuki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka stron, z których możesz pobrać czy to z napisami, czy po Angielsku w dobrej jakości, lecz podawanie linków do takich stron wiąże się z treściami pirackimi, za co groziłoby mi 70%... Więc takie linki do serwisów jak do pulchnego gryzonia domowego, czy zatoki piratów odpadają.

Tak się w ogóle zastanawiam, czy jeżeli ktoś podaje link do odcinka to też nie jest piractwo... W końcu to treści zastrzeżone przez Hasbro. Trzeba będzie zbanować całe forum! :evilshy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu Silicius napisał:

To tylko torrenty alb u mystherii(chyba) bo w telewizji nie masz 60fps, co najwyżej na DVD. Ale i tak MLP to nie jest film ala Michael Bay i te 60 byłoby sztuką dla sztuki...

Odczuwam taką potrzebę. W każdym razie dziękuję za przypomnienie mi o tej i tamtej możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
1 minute ago, przemq said:

 

A chociażby żeby porównać wersje i czymś się zająć do nadejścia sezonu 6 :lunahug2:

 

Jest setki książek do przeczytania, setki serialów do oglądnięcia, setki gier do ściągnięcia, a ty chcesz PORÓWNAĆ WERSJE?! Po kiego grzyba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Jest setki książek do przeczytania

 

Przeczytałem już wszystkie powieści Lovecrafta ( z czego jeden zbiór 2 razy + podkasty) i jak na razie nic innego mnie nie interesuje. Za bardzo mnie wciągał mitologia tego autora.

Cytuj

setki serialów do oglądnięcia

Nie oglądam seriali poza MLP i Gintamą bo większość to drewno ( może poza Housem, ŚWB i kilkoma starszymi sitkomami) .

Cytuj

setki gier do ściągnięcia

Przechodzę kryzys gracza, gry przestały mnie interesować. Jedynie czekam na ostatni rozdział Dreamfall Chapters 

Cytuj

a ty chcesz PORÓWNAĆ WERSJE?!

Chce utrzymać zainteresowanie mlp, brak kucyków w codziennej diecie sprawia że człowiek zapomina ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Wie ktoś gdzie można znaleźć odcinki od pierwszego sezonu z napisami? Kiedyś widziałem gdzieś tak piękny link do wszystkich. :rdblink:

Jeśli miałby ktoś taki link i zechciał się nim podzielić to byłbym wdzięczny :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...