Skocz do zawartości

Konkurs Literacki Edycja Specjalna "Clop mit uns! 2"


Dolar84

Recommended Posts

Tak jeszcze się podepnę z pytaniem do jury: jak bardzo będziecie bić za odejścia od poprawnej końskiej biologii na rzecz bardziej... hmm, ludzkich zwyczajów godowych?

 

@down - O to mniej więcej pytałam, dziękuję :)

Edytowano przez Ylthin Maruda
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Cahan napisał:

Za cycki na klacie końskiej panny będę bić.

 

A ja nie :P

 

godzinę temu Ylthin Maruda napisał:

Tak jeszcze się podepnę z pytaniem do jury: jak bardzo będziecie bić za odejścia od poprawnej końskiej biologii na rzecz bardziej... hmm, ludzkich zwyczajów godowych?

 

Jak dla mnie można odchodzić całkowicie (no może z wyjątkiem dodawanie kucom obojczyków co mnie z jakiegoś powodu straszliwie drażni), to nie widzę problemów z puszczeniem wodzy fantazji. Chociaż wspomniane przez Cahan gruczoły mleczne na klacie lepiej sprawdzają się jednak w anthro :D Choćby ze względów estetycznych no bo wyobraź sobie taką Upadłą Fluttershy z Wielkim Cycem... nie pasuje, prawda?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu Cahan napisał:

Za cycki na klacie końskiej panny będę bić. 

Zabrzmiało, jakby to było wyzwanie. A powiem więcej, zabrzmiało jak dobry pomysł na clopfick konkursowy. Chyba jednak napisze całkiem nowy fanfik (jeśli starczy czasu by się pojawić)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Cahan napisał:

To na następnego meeta mam zabrać bata, tak :crazytwi:?

Jeśli lubisz takie zabawy... 

Spoiler

A może by tak napisać o zebrze z cyckami, ganiającej kucyki i smagającej je batem? To by mogło wygrać. 

A tak poważnie, to mam niejasne wrażenie, że posiadany przeze mnie pomysł, jeśli zostanie zrealizowany, powinien być dość zaskakujący. To, że 99% autorów w takich sytuacjach dorabia wiadome cycki, między nogami i to tylnymi. Ja mam zupełnie inne plany (nie, nie dorobię ich na głowie). Zatem, takie komentarze o batogu tym bardziej zachęcają do pisania. Zwłaszcza jeśli poskutkuje to obiecanym widokiem 

Spoiler

Cahan biegającej z batogiem po meecie

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu Sun napisał:

dorabia wiadome cycki, między nogami i to tylnymi

Bo tam klacz ma wymię.

 

A batów mam niezłą kolekcję. A jeśli marzy Wam się 50 Twarzy Cahan, a wszystkie wkurzone i marzące o masowym ludobójstwie...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Sun napisał:

A tak poważnie, to mam niejasne wrażenie, że posiadany przeze mnie pomysł, jeśli zostanie zrealizowany, powinien być dość zaskakujący. To, że 99% autorów w takich sytuacjach dorabia wiadome cycki, między nogami i to tylnymi. Ja mam zupełnie inne plany (nie, nie dorobię ich na głowie).

 

Aż boje się pomyśleć co chcesz zrobić z kuczą anatomią (wszystkie obrazy, które stanęły mi przed oczami były... niepokojące), ale cieszę się, że konkurs cieszy się zainteresowaniem :MJTQO:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże mógłbym sobie odmówić przyjemności dania raka redakcyjnym kolegom opkiem o ruchających się koniach? No nie mógłbym. Szykujcie więc miski i wiaderka, albowiem prezentuję wam dzieło, które odmieni oblicze fandomu.

 

Liczba słów: 4833

Tagi: Sex, Drugs & Violence

Tytuł: Pierwsza Noc

Link: https://docs.google.com/document/d/17uYtpTGsFlvaEBcBOBD-duer9R62_e7t632MMIk-JoQ/edit?usp=sharing

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szykuj swój bat, Cahan, albowiem, zgodnuie z obietnicą, oto fanfik o klaczy z niepoprawnymi biologicznie cyckami, za które to cycki na ciele klaczy straszyłaś mnie batogiem. 

Nie przedłużając:

Biust [comedy] 

Coś ponad 3000 słów

Uwaga, może zawierać drobne elementy randoma, Equestria Girls, suchych żartów i pisarskiego beztalencia.

 

Fanfik rozgrywa się zaraz po akcji 1 części Equestria Girlsów. 

 

Coś czuję, że nie wygram, ale ktoś musi być ostatni. 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawiałem, czy to zrobię, ale teraz mi już pewna osoba kory wysadziła, ale dałem radę.

Liczba słów: 4871

Epicentrum piasków (tagi wewnątrz)

Mam autentycznie dość, a kosztowało mnie to za dużo... wszystkiego. Na nic nie liczę.

Tak jak to było wcześniej w zwyczaju, tak i teraz. Jako taka okładka. :) 

Spoiler

pozycja.png.c58d40745ebe61c80e679db7a1a707af.png

 

Edytowano przez Świeży rekrut
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Cahan napisał:

Mój rekord to 2 fanfiki w 14 minut...

Nie jestem tak szybki, sorry...

 

ANYWAYS:

 

Chociaż, możliwe że nie zdążyłem napisać nic nowego do końca... Ale jeśli można dać opko z poprzedniego mit unsa, a nie było ono potem poprawiane przez nikogo innego. Ma mniej niż max słów... To zobaczę, jak obecny skład JURY to oceni :)

 

https://docs.google.com/document/d/1aBvT1ZRJBoDqi9cz-c9uhtOjCVtSpemp97vKC3lkERY/edit

 

CAHAN, tylko nie zabij za pomylenie kolejności :D Najpierw powinno się oświadczyć, a potem pobrudzić pościel :D WIEM, popełniłem odwrotna herezję. Ale nie zdążyłem skończyć poprawionej wersji, to dam starą.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Accurate Accu Memory napisał:

CAHAN, tylko nie zabij za pomylenie kolejności :D Najpierw powinno się oświadczyć, a potem pobrudzić pościel :D WIEM, popełniłem odwrotna herezję. Ale nie zdążyłem skończyć poprawionej wersji, to dam starą.

Oświadczają się dorośli, dorośli nie defekują do łóżka.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...