Skocz do zawartości

Konkurs Literacki Edycja Specjalna "Clop mit uns! 2"


Dolar84

Recommended Posts

Biorąc pod uwagę, że pisałem fanfik tylko i wyłącznie w by udowodnić, że cycki na klacie da się zrobić w sensowny sposób, to jestem zadowolony z wyniku i czekam na recenzję Cahan. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to ja!

Zacznę może od tego, że w odróżnieniu od Dolara oceniałam po przeczytaniu całości. Brałam pod uwagę takie czynniki jak forma - czyli czy nie ma błędu na błędzie i fik jest czytelny. Forma nie dotyczy u mnie stylu - zdanie może być językowo poprawne, a wciąż dawać raka. To oceniam osobno. Dość istotna jest dla mnie fabuła, szczególnie, że w tym konkursie clop miał mieć fabułę. Istotne są opisy - czy są i jakie są. No i seksy - chyba najwięcej odejmowałam za złe seksy, bo to jednak konkurs clop.

 

Przyznam też, że niektórym mogłam nawet nieco zawyżyć ocenę, by podkreślić kontrast między nimi a pracami pewnych rodzynków. W przeciwnym razie musiałabym chyba niektórym przyznać punkty ujemne.

 

https://docs.google.com/document/d/1qmL5m8OvrgZUuFNmXqifXwBoeljzmaFScSho06SjRaM/edit

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak oceny jak najbardziej mi odpowiadają. Siekiera jest chyba moją najgorszą serią i teraz mam dowód żeby nie pchać się w tę stronę. Dziękuję serdecznie za pierwsze miejsce od końca ^^

 

A wszystkim uczestnikom (łącznie z Pilsterem) chciałbym pogratulować wyników i pomysłowości 

 

"Tutaj nic nie jest naturalne. Gdybyśmy mieli czysty kod genetyczny, wiele z tych zwierząt wyglądało by zupełnie inaczej" - To cytat z Jurassic World (2015) Raptor to Raptor. Nie ważne czy Utah.. Czy Veloci.. Wszystkie Raptory są zarąbiste 

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...