Skocz do zawartości

Gość Ziemowit

Pytanie  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś ZA tym, aby opiekunowie działu robili tego typu gry?

    • Jestem za
    • Jestem przeciw
    • Mam to gdzieś


Recommended Posts

Gość Ziemowit

Welcome,

Ostatnio na forum pojawiają się coraz to dziwniejsze zabawy. W sumie to dwie zabawy i chciałbym zapytać/podyskutować z ludem forumowym co na ten temat sądzą. Otóż ostatnio na forum pojawiły się dwie dzikie zabawy, a mianowicie:

 

 

Temat w spojlerze nie ma nic wspólnego z tematyką działu. No sory, ale co mają wspólnego zadania forumowe z Thoraxem? Jak już ten temat bym przeniósł do Off Topu. Ponadto wpisywanie sobie repek za napisanie jednego posta, który nie ma i tak większego sensu i nie wymaga żadnej kreatywności? Wiem, że reputacja jest najmniej ważna na tym forum i sugerowanie się ją to jest tak jak napisanie książki dla niewidomych. Skoro ten temat cieszy się aż taką popularnością niech zostanie, ale wolałbym, aby twórca przeniósł go do Off Topu, bo żadnego związku z postacią nie widzę, a reklamowanie swojego działu poprzez takie tematy uważam za niestosowne. 

 

 

 

Zabawa niemalże skopiowana od poprzedniej. Również nie widzę związku z postacią. A poza tym to nie jest zbiorowisko dresów, żeby sobie wyzwania rzucać tylko forum o ruszowych paruffkach.

 

Jak dla mnie ten temat już wszystko wyjaśnia:

 

 

 

Ale przejdźmy do rzeczy. Takie pytanka:

 

1. Co sądzicie o tworzeniu takich tematów?

2. Czy takie tematy mają sens?

3. Jeżeli takie tematy mają powstawać to w jakim dziale jest ich miejsce?

 

Zapraszam do dyskusji ;)

 

 

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze takie zabawy od "przydziel kombinerki do użyszkodnika po raz 100" czy "napisz z czym kojarzy ci się budyń poprzednika". Ale jeśli chodzi o przeniesienie zabawy Thoraxa do off topu to bym była nawet za. I jestem przeciwna repkowalucie w zabawach.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Enimean napisał:

Ja wiem. Zróbmy konkurs na najlepszą zabawę w repkowanie! :RAevk:

Dodatkowa kategoria tutaj?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam nic przeciwko.

Dział żyje, ma się dobrze, opiekun się stara i ciągle coś robi. Fakt, zabawa niezbyt pasuje do postaci, ALE, jak Cahan zauważyła 

12 minuty temu Cahan napisał:

Lepsze takie zabawy od "przydziel kombinerki do użyszkodnika po raz 100" czy "napisz z czym kojarzy ci się budyń poprzednika"

Mamy tu coś nowego, świeżego. Nie do końca popieram repki jako nagrodę, jednakże z drugiej strony, reputacja na tym forum nie znaczy nic (ta cyferka w profilu, znaczy się).

 

Jak dla mnie może zostać w formie takiej, jakiej powstało :dunno: 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Ziemowit napisał:

Dodatkowa kategoria tutaj?

 

 

Czekam na mojego Ziemowita :RAevk:

 

 

Zabawy w dawanie repek są zupełnie bez sensu. Nie miałabym nic do zadań jakie proponuje MasterofRainbows, jeżeli nagrodą za nie byłaby np. odznaka z działu Thoraxa, a nie repka. Według mnie,,te zadania są fajne, nowe, to dobra zabawa, ale sposób w jaki opiekun działu chciał ściągnąć usernie jest desperacki.

Robienie zabawy w której nagrodą jest reputacja jest jak, nie przymierzając, dawanie tytułów naukowcych za ukończenie biegu. 

Edytowano przez Enimean
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Enimean napisał:

 

Zabawy w dawanie repek są zupełnie bez sensu. Nie miałabym nic do zadań jakie proponuje MasterofRainbows, jeżeli nagrodą za nie byłaby np. odznaka z działu Thoraxa, a nie repka. Według mnie, te zadania są fajne, nowe, to dobra zabawa, ale sposób w jaki opiekun działu chciał ściągnąć publikę jest desperacki, żeby nie powiedzieć żałosny. 

Robienie zabawy w której nagrodą jest reputacja jest jak, nie przymierzając, dawanie tytułów naukowcych za ukończenie biegu. 

Otóż to. Ewentualnie powiązać to jakoś z Thoraxem, myślę, że miałoby to sens i sprawiało to wrażenie całkiem fajnej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, moja zabawa jest podobna do zabawy Mastera, ale jedyne co skopiowałem to repki, bo zabawę wymyślałem miesiąc, a pierwotnie

nie miało być w niej repek.

 

Styl zabawy z nominacjami do wyzwań, pasuje do Rainbow, bo ona lubi wyzwania

 

Jeżeli nie podoba wam się zabawa, to prosta rada: NIE GRAJCIE.

 

Pozdrawiam, i miłego wieczoru.

Edytowano przez Twisterrrrrek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic do tego nie mam. W końcu do czegoś jest ta reputacja a ktoś kto się nią sugeruje w ocenie jakiejś osoby to już jest po prostu głupi i nic się z tym nie zrobi. 

Skoro reputacja istnieje to dlaczego nie wykorzystać jej w kreatywny sposób? Jako nagrodę na przykład?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
2 minuty temu Twisterrrrrek napisał:

O, moja zabawa jest podobna do zabawy Mastera, ale jedyne co skopiowałem to repki, bo zabawę wymyślałem miesiąc, a pierwotnie

Chwila, chwila, skoro pierwotnie repek być nie miało, to czemu były?

1 minutę temu Vezz napisał:

Ja tam nic do tego nie mam. W końcu do czegoś jest ta reputacja a ktoś kto się nią sugeruje w ocenie jakiejś osoby to już jest po prostu głupi i nic się z tym nie zrobi. 

Skoro reputacja istnieje to dlaczego nie wykorzystać jej w kreatywny sposób? Jako nagrodę na przykład?

A jaki widzisz konkretnie cel, by akurat reputacja była nagrodą, a nie na przykład miejsce w galerii sław, hmm?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Twisterrrrrek napisał:

pisałem że to jedyna rzecz, która została skopiowana.

Wyzwania różnią się od zadań tylko nazwą. Odkopanie tematu z 2013 roku można, też nazwać zadaniem.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Twisterrrrrek napisał:

Ale co to ma do dyskusji?

To, że zadania były chyba najważniejszym punktem zabawy @MasterOfRainbows, a ty i skopiowałeś zadania i nagrodę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Ziemowit napisał:

Temat w spojlerze nie ma nic wspólnego z tematyką działu. No sory, ale co mają wspólnego zadania forumowe z Thoraxem?

Jeszcze raz przeczytaj regulamin mojej zabawy.

 

3 minuty temu Ziemowit napisał:

To, że zadania były chyba najważniejszym punktem zabawy @MasterOfRainbows, a ty i skopiowałeś zadania i nagrodę.

Widzę, że już wszyscy chcą być tak fajni jak ja i mieć fajne zadania forumowe na swoim dziale :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za przywróceniem nagród/oznak do profilu i ich przydzielanie za zabawy...pewnie świeży użytkownicy forum tego nie znają i dlatego wymyślili pomysł z reputacjami. Mi się zabawy podobają, ale nagrody nie są dobre. Niby reputacja nie znaczy dużo, ale nie widzę jej jako nagrody za zabawy.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu Vezz napisał:

Ja tam nic do tego nie mam. W końcu do czegoś jest ta reputacja a ktoś kto się nią sugeruje w ocenie jakiejś osoby to już jest po prostu głupi i nic się z tym nie zrobi. 

Skoro reputacja istnieje to dlaczego nie wykorzystać jej w kreatywny sposób? Jako nagrodę na przykład?

Rozpękne się ze szczęścia, taka nagroda lepsza niż wypłata co miesięczna z roboty heh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
1 minutę temu Twisterrrrrek napisał:

zadanie a wyzwanie to 2 różne rzeczy, a jak pisałem zabawę wymyślałęm od miesiąca.

 

ps. Moja zabawa polega głównie do nominowania kogoś, czego zabawa mastera nie ma.

 

ja zaraz idę, bo chcę spać.

Jedyna rzecz, która różni te dwa tematy. A poza tym wyzwania jakie prezentujesz w swoim temacie są podobnego typu co zadania @MasterOfRainbows

2 minuty temu Hi I'm Uzi Wanna Play? napisał:

Rozpękne się ze szczęścia, taka nagroda lepsza niż wypłata co miesięczna z roboty heh

To też nie jest najlepsze porównanie. Sorki, ale wypłat pieniężnych na forum być nie będzie. Zgadzam się w sumie z @PervKapitan. Na forum też jestem w sumie od niedawna, no bo od Maja 2015 roku, ale jeszcze wtedy były odznaki i nieźle się nimi jarałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu PervKapitan napisał:

 

Ja jestem za przywróceniem nagród/oznak do profilu

 

To nie jest takie proste jak się wydaje. Najpierw trzeba napisać apkę rozszerzającą funkcjonalność forum o owe odznaki, a żeby to zrobić, trzeba mieć wiedzę i czas.

Problem jest taki, że ja nie mam wiedzy, a Siper czasu. Pozostaje więc czekać aż albo ja wiedzę zdobędę, albo Siper znajdzie wystarczająco dużo czasu.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz SkyDec napisał:

To nie jest takie proste jak się wydaje. Najpierw trzeba napisać apkę rozszerzającą funkcjonalność forum o owe odznaki, a żeby to zrobić, trzeba mieć wiedzę i czas.

Problem jest taki, że ja nie mam wiedzy, a Siper czasu. Pozostaje więc czekać aż albo ja wiedzę zdobędę, albo Siper znajdzie wystarczająco dużo czasu.

Domyślam się, że łatwe nie jest. Niestety Siper nie przemyślał wszystkiego i zostawił dziury, więc nikt na pewno nie będzie Ciebie obwiniać że zostałeś z tym w sumie sam z czymś, na czym jeszcze nie znasz się :v Ale no, niestety wyszło to bardzo boleśnie bo szczerze dostanie takiego uroczego obrazka zachęcało nawet do grania w te gry. Fajnie to wyglądało i w ogóle. Więc jeśli kiedyś będziesz miał większą wiedzę albo coś to byłoby miło znów je zobaczyć ^^ na pewno każdy byłby ogromnie wdzięczny.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu PervKapitan napisał:

Ja jestem za przywróceniem nagród/oznak do profilu i ich przydzielanie za zabawy...pewnie świeży użytkownicy forum tego nie znają i dlatego wymyślili pomysł z reputacjami. Mi się zabawy podobają, ale nagrody nie są dobre. Niby reputacja nie znaczy dużo, ale nie widzę jej jako nagrody za zabawy.

Było by fajnie, i zamiast repków byłyby odznaki.

@Ziemowit

Pisałem że są podobne, ale jedyne co skopiowałem to repki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu PervKapitan napisał:

Domyślam się, że łatwe nie jest. Niestety Siper nie przemyślał wszystkiego i zostawił dziury, więc nikt na pewno nie będzie Ciebie obwiniać że zostałeś z tym w sumie sam z czymś, na czym jeszcze nie znasz się :v Ale no, niestety wyszło to bardzo boleśnie bo szczerze dostanie takiego uroczego obrazka zachęcało nawet do grania w te gry. Fajnie to wyglądało i w ogóle. Więc jeśli kiedyś będziesz miał większą wiedzę albo coś to byłoby miło znów je zobaczyć ^^ na pewno każdy byłby ogromnie wdzięczny.

To nie tak, że zostałem z tym sam. Siper cały czas coś robi. Ja go zwyczajnie odciążam ze wszystkiego, co nie jest super-high-hard-master-lvl do zrobienia. I Siper też by mnie nie przyjął, jakbym kompletnie nic nie umiał :ming: 

Ale koniec offtopu, bo zaraz sam siebie będę musiał klepnąć.

 

Wracając do tematu: Szonszczyk ma moje pełne poparcie w swojej zabawie. Jego zdrowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...