Skocz do zawartości

Gość Ziemowit

Pytanie  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś ZA tym, aby opiekunowie działu robili tego typu gry?

    • Jestem za
    • Jestem przeciw
    • Mam to gdzieś


Recommended Posts

3 minuty temu SkyDec napisał:

To nie tak, że zostałem z tym sam. Siper cały czas coś robi. Ja go zwyczajnie odciążam ze wszystkiego, co nie jest super-high-hard-master-lvl do zrobienia. I Siper też by mnie nie przyjął, jakbym kompletnie nic nie umiał :ming: 

Ale koniec offtopu, bo zaraz sam siebie będę musiał klepnąć.

Ale to w sumie nie offtop, bo mówimy o zamienniku tych reputacji na coś innego. W/e. Jeśli masz jakiś kontakt z Siperem to możesz mu coś o tym powiedzieć też

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Dolar84 napisał:

Moje również. Miło zobaczyć coś nowatorskiego.

Dopóki ktoś nie wynajdzie, że w jakimś ciemnym zaułku archiwum (bądź kosza), był jakiś niby podobny temat do mojego :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
24 minuty temu Hi I'm Uzi Wanna Play? napisał:

Nic nie powinno być i szlus

Jakieś konkretne uzasadnienie? Ja jedynie uważam, że repki jako nagroda to taka średnia idea, ale podejrzewam, że, gdyby się choć trochę dopracowało zabawę, to naprawdę fajnie by wyszła. Idea nowa, ale warta jeszcze dopracowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Ziemowit napisał:

Jakieś konkretne uzasadnienie? Ja jedynie uważam, że repki jako nagroda to taka średnia idea, ale podejrzewam, że, gdyby się choć trochę dopracowało zabawę, to naprawdę fajnie by wyszła. Idea nowa, ale warta jeszcze dopracowania.

Jakbyś nie zauważył, to nawet te repki nie są w stanie wystarczająco wynagrodzić osobę która wykonuje Dwudniowe Zadania Forumowe, widać to po tym, że spada ilość uczestników biorących udział w zabawie. Ja mam nadzieję, że ten temat nie umrze do końca miesiąca, bo mam jeszcze zadania na cały ten miesiąc, a potem pewnie miesiąc przerwy będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu MasterOfRainbows napisał:

Jakbyś nie zauważył, to nawet te repki nie są w stanie wystarczająco wynagrodzić osobę która wykonuje Dwudniowe Zadania Forumowe, widać to po tym, że spada ilość uczestników biorących udział w zabawie.

Tak szczerze, to zabawa jest bardzo fajna, ale nie spodobał mi się pomysł ze spamem pogodowym w statusach. Dlatego zamiast uprzykrzać innym życie, to stwierdziłam, że na jakiś czas się z zabawy wyłączę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu PervKapitan napisał:

Ja jestem za przywróceniem nagród/oznak do profilu i ich przydzielanie za zabawy...pewnie świeży użytkownicy forum tego nie znają i dlatego wymyślili pomysł z reputacjami. Mi się zabawy podobają, ale nagrody nie są dobre. Niby reputacja nie znaczy dużo, ale nie widzę jej jako nagrody za zabawy.

 

Ja o tym wspominałem już nie raz na tematach dotyczących organizacji forum. Niestety bez odzewu.

Taka nagroda mogła by pobudzić userów do działania np w konkursach, bo nie oszukujmy się za repki nikomu nie chce się nic robić.

Mam też takie dziwne wrażenie że dzięki nim zrobiło się takie kółko wzajemnej adoracji na forum.

21 godzin temu Hi I'm Uzi Wanna Play? napisał:

Jak już wspominałem z forum się robi FB 

 

Uważam tak samo.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...