Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Siemano kolano. W sumie, nie pamiętam czy pisałem czy nie. Szukałem ale mojego posta nie widzę, a że powracam po kompletnie długim czasie. Postanowiłem się przedstawić one more time, because why the hell not.

 

Wracając na tory, jestem Paweł i pochodzę z NDG. Aktualnie póki co mam 28 lat, co na ogół robi mnie na ponymeetach najstarszą osobą. Jestem Bronym od 2012 więc swoje widziałem od tamtej pory. Ostatnie pare lat raczej trzymałem się od wszystkiego co związane z kucykami, w sensie internecie, Bronym byłem i będę, a na Ponymeety też jeździłem. Nie oglądałem MLP od momentu zaczęcia 4 sezonu, skończyłem na 3 i mi starczy. Kiedyś dokończę ale jak na razie... Wonsz mnie w sumie namówił na powrót, za co jestem mu wdzięczny. Sporo się pozmieniało od tamtej pory.

 

Zajmowałem się, i w sumie nadal to robię, pisaniem oraz grafiką komputerową. Raczej nie byłem jakiś super ale swoje wiedziałem i swoje robiłem. Jeśli chodzi o pisanie, fan fiki to zupełnie inna działka. Ciągle piszę i zawsze z chęcią usłyszę pare zdań o swojej pracy, jeśli komukolwiek zachce się spojrzeć na moje wypociny.

 

A po za tym, uwielbiam historię. Oprócz takich czasów współczesnych. Nigdy nie przepadałem za 1 i 2 wojną światową. Ale czasy starożytne/mitologia i średniowiecze to mój konik. Wiedza trochę osłabła od czasów gdy dużo czytałem ale mniejsza, nadal to lubię. Oraz filozofa, to sprawa spojrzenia na świat, na życie i wszystko co nas otacza. Wiem swoje i w swoje wierze. Każdy może mieć swoją i nią się kieruję. Filozofia to zasady nami kierujące i naszymi postępowaniami.

 

Cóż mogę rzec więcej o sobie? Uwielbiam Rarity, lubię w sumie wszystkie kucyki. Każdy coś sobą przedstawia co jest dobre albo po prostu jest słodkim kucykiem. Discorda lubię za to jaki jest, jak i Pinkie Pie. Ble, ble, ble...

 

Jestem ekscentrykiem i mam swoje wyjątkowe poczucie humoru. Jak ktoś ma pytania, ja nie gryzę tylko trza uważać bo jestem szczery do bólu i nie mam powodu do ukrywania czegokolwiek.

 

Miło mi was zobaczyć ponownie albo poznać pierwszy raz. :squee:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, I Maj napisał:

Hej.Maja jestem mam 11 lat.Mieszkam w Pruszczu.Moje hobby to taniec i jazda konna.Lubie pogadać bądź sie przytulić ;D.Ulubiony kolor to niebieski i jasny róż. Mam przyjaciuł ale z nimi o mlp nie porozmawiam. To chyba tyle na razie. 

 

Witam, witam, pozdrawiam. 

Dobry róż to nie jest zły róż. 

 

1 godzinę temu, Barrfind V. napisał:

Siemano kolano. W sumie, nie pamiętam czy pisałem czy nie. Szukałem ale mojego posta nie widzę, a że powracam po kompletnie długim czasie. Postanowiłem się przedstawić one more time, because why the hell not.

(...)

Miło mi was zobaczyć ponownie albo poznać pierwszy raz. :squee:

Witam i tu... ponownie? 

Mniejsza.

Raczej pierwszy raz cię widzę.

1 godzinę temu, Barrfind V. napisał:

po za tym, uwielbiam historię. Oprócz takich czasów współczesnych. Nigdy nie przepadałem za 1 i 2 wojną światową. Ale czasy starożytne/mitologia i średniowiecze to mój konik. Wiedza trochę osłabła od czasów gdy dużo czytałem ale mniejsza, nadal to lubię. Oraz filozofa, to sprawa spojrzenia na świat, na życie i wszystko co nas otacza. Wiem swoje i w swoje wierze. Każdy może mieć swoją i nią się kieruję. Filozofia to zasady nami kierujące i naszymi postępowaniami.

ja w sumie też lubię historie, ale wszystkie okresy raczej po równo. 

Co do filozofii - ciężko jej uniknąć, choć smutne dla mnie jest to, że dużo osób myśli (mniej, lub bardziej świadomie) hedonistycznie, konkretniej materialistycznie. Chociaż do samego poglądu nic nie mam, to trochę za dużo ludzi myśli w podobny, lub ten sam sposób i powstaje co powstaje... osobiście raczej preferuje coś w rodzaju stoicyzmu, acz bardziej postawionego na to, by poddać się losowi, i ogólnie innego niż ten ,,z encyklopedii wzięty", ale to inna sprawa, może omówimy to na prywatnej? xd 

Dobra, bo się rozgaduje. 

 

No cóż. Pozdrawiam, Ziemniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wiecie, nie byłem tutaj jakieś pare lat jakby nie patrzeć. I widać, że konto mam od 2012 podajże. A jeśli chodzi o filozofie to moja jest moją własną. Pomieszaną z własnymi spostrzeżeniami i zapożyczeniami od nihilistów, stoicyzmu, Kanta, Nietzsche, Sokratesa i Konfucjusza. Totalny brak empatii i uczuć, które są zastąpione logiką i tym, że mam tak zwanie praworządny dobry charakter. xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Przed chwilą, mati1441 napisał:

Cześć nazywam się Mateusz mam 16 lat i urodziłem się 19lutego,mieszkam w gminie Konopiska. 

MLP interesuję się od 6 miesięcy moim ulubionym kucykiem jest Twilight Sparkle .

4hTqKRf.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mati1441 napisał:

Cześć nazywam się Mateusz mam 16 lat i urodziłem się 19lutego,mieszkam w gminie Konopiska. 

MLP interesuję się od 6 miesięcy moim ulubionym kucykiem jest Twilight Sparkle .

Ave.

Witam, witam. Zdrowia, zdrowia. 

No cóż, nie zostaje mi nic innego, niż nic.

Więc jak zostało mi nic, to nic. 

(edit)

Przepraszam za spóźnienie jeszcze, bo zapomniałem. :-}

Pozdrawiam, Ziemniak.

Edytowano przez Ziemniakford111222
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Orsiro napisał:

Witam wszystkich tu zgromadzonych!!! ;) 

Witam.

Rzeczywiście, ciekawa zmiana zainteresowania, o 175 stopni. 

No cóż... chciałbym coś jeszcze konkretnego napisać, ale nie mam co.

Zrobię więc rzecz, która mi została do zrobienia - pozdrowię. 

Pozdrawiam, Ziemniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pozdrawiam z Podlasia, dokładniej Suwałki. Tam gdzie płynie nasza spokojna Czarna Hańcza, zimno u mnie jak nie wiem co, śnieg dłużej to już tylko chyba w górach. Moje hobby to szkic i pisanie sesji, jak ktoś jest chętny do ciekawych zbiegów akcji: Łez, śmiechu, smutku i szoku zapraszam na PW.

W kucykach lubuje się od dzieciństwa, za moich czasów były one jeszcze po angielsku. Trzeci rok technik hotelarstwa, potem najpewniej studia filozoficzne lub pedagogika wczesnoszkolna.

Edytowano przez Tempest Shadow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tempest Shadow napisał:

Pozdrawiam z Podlasia, dokładniej Suwałki. Tam gdzie płynie nasza spokojna Czarna Hańcza, zimno u mnie jak nie wiem co, śnieg dłużej to już tylko chyba w górach. Moje hobby to szkic i pisanie sesji, jak ktoś jest chętny do ciekawych zbiegów akcji: Łez, śmiechu, smutku i szoku zapraszam na PW.

W kucykach lubuje się od dzieciństwa, za moich czasów były one jeszcze po angielsku. Trzeci rok technik hotelarstwa, potem najpewniej studia filozoficzne lub pedagogika wczesnoszkolna.



yS049.thumb.png.ffd2593752cf1eb4e2171e4cafeceb6d.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawa tutejszej pracy w zespole, dopiero od niedawna pisze pierwsze sesje. Mam nadzieję, że szybko się tu zaklimatyzuję i stanę się częścią tej wspaniałej rodziny. Oczywiście nie bezinteresownie, każdy w razie pytań, nie wiem....nawet zwykłego wsparcia może do mnie pisać. Zrobie wszystko co się da by pomóc, włoże wszystkie starania tak by zapamiętano mnie na dłużej. X3

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tempest Shadow napisał:

Pozdrawiam z Podlasia, dokładniej Suwałki. Tam gdzie płynie nasza spokojna Czarna Hańcza, zimno u mnie jak nie wiem co, śnieg dłużej to już tylko chyba w górach. Moje hobby to szkic i pisanie sesji, jak ktoś jest chętny do ciekawych zbiegów akcji: Łez, śmiechu, smutku i szoku zapraszam na PW.

W kucykach lubuje się od dzieciństwa, za moich czasów były one jeszcze po angielsku. Trzeci rok technik hotelarstwa, potem najpewniej studia filozoficzne lub pedagogika wczesnoszkolna.

Helou.

18 godzin spóźnienia.

Ja już się chyba starzeje... to bezsensu....

dobra, witam, witam.

Niech śniący wskaże ci właściwą ścieżkę. 

Pozdrawiam, Ziemniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć wszystkim! Jestem tu nowy i chcę tu dołączyć jako fan MLP, na imię mam Jakub Sobczyk i mam 18 lat. Po raz pierwszy dowiedziałem się od znajomych z Blueblura czyli od fanów Sonica którym również jestem. Moimi ulubioymi postaciami są Applejack, Rainbow Dash, Scootaloo, Trixie oraz Zecora.:salut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Jakubas18 napisał:

Cześć wszystkim! Jestem tu nowy i chcę tu dołączyć jako fan MLP, na imię mam Jakub Sobczyk i mam 18 lat. Po raz pierwszy dowiedziałem się od znajomych z Blueblura czyli od fanów Sonica którym również jestem. Moimi ulubioymi postaciami są Applejack, Rainbow Dash, Scootaloo, Trixie oraz Zecora.:salut:

dXxVXeo.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...