Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

  • 1 month later...

Witam wszystkich i pozdrawiam. Mam na imię Maciek. O miejscu zamieszkania nic nie mówię bo to  zabita dziura dechami. Lubię dobrą muzykę jakiś specjalnych rodzajów to nie mam. Ważne by miała fajny tekst i dobry rytm. Mój ulubiony owoc to pomarańcz.Moja ulubiona postać z MLP to Sansed Shimer , Flutershay i Apjack. Lubie grać na kompie czytać dobrą książkę przygodową  z motywem fantastycznym i famfiki i uprawiać amatorsko piłke nożną. Lat 15 dla jasność. Lubię oglądać MLP z powodu tego że można się oderwać od szarej rzeczywistości. Mam nadzieje że  się tu odnajdę .

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu pora to zrobić więc... witajcie! 
Mówicie do mnie Deredere lub po porostu Dere. Mieszkam obok Warszawy i co jakiś czas pojawiam się na meetach. Lubię metal a szczególnie zespołu Ghost oraz Iron Maiden. W fandomie jestem od końca 2014. Nie wiem o co mogę jeszcze napisać więc jeszcze raz witajcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fan Sunset! I to mój imiennik do tego!

Jak miło^^

Tylko bym jednak prosił, naucz się pisać jej imię: Sunset Shimmer. W sumie to pozostałe dwie postacie też błędnie napisałeś te imiona pisze się Fluttershy(też ją bardzo lubię) i Applejack. (Nie traktuj tego jako atak a bardziej jako taką no przyjacielską poradę, że tak się wyrażę.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Deredere napisał:

W końcu pora to zrobić więc... witajcie! 
Mówicie do mnie Deredere lub po porostu Dere. Mieszkam obok Warszawy i co jakiś czas pojawiam się na meetach. Lubię metal a szczególnie zespołu Ghost oraz Iron Maiden. W fandomie jestem od końca 2014. Nie wiem o co mogę jeszcze napisać więc jeszcze raz witajcie :)

Jak zobaczyłem twój nick to nie mogłem przeczytać, derreddree no jakoś mniej więcej tak go przeczytałem xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć! Nazywam się Emilia i mam (prawie,bo prawie xd) 15 wiosen. Mieszkam na Kaszubach w Bytowie (odwiedzał ktoś tutejszy zamek krzyżacki?) i oczywiście jestem Pegasister. Gdyby nie poniacze, to nigdy nie zaczęłabym swojej pasji z rysowaniem, którą na ten moment chcę połączyć ze swoją pracą  w przyszłości^^ Nie mam ulubionej postaci, one ciągle się zmieniają i ewoluują, pojawiają się i znikają, więc to duży problem dla mnie się z nimi związać.Rany, za dużo gadam XD Tak czy inaczej, witam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo? Niektórzy na swoich powitaniach piszą wszyystko - włącznie z ulubionym daniem czy ulubionym kolorem. Także witaj na forum i dużo fajnych znajomości życzę :fluttershy5:

Ja mam tylko jedno pytanie:

- Jak zostałaś pegasister? A czy przypadkiem pucyki pony nie są dla małych dzieffczynek? :derp6:

Edytowano przez Zexel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam metr sześćdziesiąt ileś wzrostu, zaliczam się do małych dziewczynek XD

Na początku to bedąc małym bachorem zabłądziłam po YT i znalazłam kilka piosenek z MLP, m.in. This Day Aria, którą pokochałam. Jednak po jakimś czasie odpuściłam. Ale jakiś czas później moja koleżanka sie zapytała, co sadzę o przemianie Twilight w alikorna i ja miałam takie "WAAAAT?KIEDY,GDZIE, JAK?" i zaczęłam znowu oglądać.Nadrobiłam dwa sezony, Equestria Girls i odkryłam FGE, dzieki któremu jestem w temacie.akurat wkroczyłam, gdy zaczęto wypuszczać trailery sezonu piątego, sądzę, że nawet dobrze trafiłam. Odnalazłam kanały artystów rysujących kucyki i sama zaczęłam rysować i teraz jestem tu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu EmilySparkE napisał:

Mam metr sześćdziesiąt ileś wzrostu, zaliczam się do małych dziewczynek XD

Spokojnie, mam dwóch znajomych, którzy mają po 1,5 metra i nie narzekają :D A, i są w twoim wieku.

Długo otaczasz się kucykami czy dopiero zaczęłaś? I czy możesz się pochwalić jakimiś obrazkami?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łuu, dość długo. Czytasz jakieś fanfiki? Jeśli tak, to jakie polecasz?

*patrzy temat z artami

Hmm.. szczerze? Nie podobają mi się za bardzo :D. Po prostu nie "mój" styl. Zajrzałem też na twojego DA i jedyny obrazek, który mi się podoba, nosi tytuł "Luna's background" :o. Ten to mnie rozłożył 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Zexel napisał:

Łuu, dość długo. Czytasz jakieś fanfiki? Jeśli tak, to jakie polecasz?

*patrzy temat z artami

Hmm.. szczerze? Nie podobają mi się za bardzo :D. Po prostu nie "mój" styl. Zajrzałem też na twojego DA i jedyny obrazek, który mi się podoba, nosi tytuł "Luna's background" :o. Ten to mnie rozłożył 

Zaczynam. Cóż, czytałam klasyki jak Babeczki (nie polecam), Fabryka Tęczy (może byś, ale jest świetna piosenka) Kaszel (świetny) Past Sins (mnie nie urzekło) Fallout Equestria (fajny). lubiłam Wiedźmę (kucykowa wersja Wiedźmina) i jeszcze Silent Ponyville (zabieram się do trzeciej części). Sama próbuję coś tam wyskrobać, mianowicie crossover między MLP a Undertale, ale no... lenistwo i takie tam XD

 

Luńcia jest świetna, przyznam bez skromności. Nie martw się, ja sama uznaję swój styl za dziwaczny, taka pseudorealistyka. Ale muszę z tym żyć, najwyżej będę miała dziwaczny "unikalny" stajl, to zawsze lepsze niż nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem Kamil, w marcu 20 lat na karku miał będę. Województwo śląskie. Zainteresowania: mechatronika. Hobby: Gra na komputerze, wielokrotne oglądanie My Little Pony, układanie kostki rubika, robienie sztuczek na YoYo. Moja ulubiona postać z MLP:FiM - Księżniczka Luna, Fluttershy i Rarity

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Michał z Mińska mazowieckiego mam cholerne 31 lat i zupełnie straciłem głowę odkąd poznałem prawie przypadkiem małe kucyki, mój świat stanął na głowie nawet w drodze do pracy je oglądam i szukam różnych produkcji fanowskich choć nie jest to proste w pkp bo strach że ktoś przyczai co robię a według norm społecznych to jest nie normalne i podobnie w domu ale tu już powoli domowników przyzwyczajam, Po za tym uwielbiam wyzwania i adrenalinę nie cierpię siedzieć w domu chociaż może nie długo zacznę coś tworzyć o kucykach bo je uwielbiam i chciał bym żebyśmy jak najdłużej się nimi jarali bo naprawdę dają dużo radości i pozytywnej energii. Mój ulubiony kucyk? Rainbow dash bo tak samo kochamy wolność, sport i adrenalinę i dbamy o swoich przyjaciół.         

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Downhill dash
Polecam założyć własny wątek powitalny, żeby ludzie mogli pozadawać Ci trochę pytań i lepiej Cię poznać.

A jeśli chodzi o produkcje fanowskie, to wyślę tu takie, które możesz znać, ale jeśli nie, to warto je poznać. 
My Little Dashie Mini Movie [pt 1]
My Little Dashie Mini Movie [pt 2]
Lullaby for a Princess
A STORY TOLD [Część pierwsza]  (Polecam wszystkie, 1,2,3,4,5/6)
The Moon Rises
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Kruczek napisał:

Witaj @Downhill dash
Polecam założyć własny wątek powitalny, żeby ludzie mogli pozadawać Ci trochę pytań i lepiej Cię poznać.

A jeśli chodzi o produkcje fanowskie, to wyślę tu takie, które możesz znać, ale jeśli nie, to warto je poznać. 
My Little Dashie Mini Movie [pt 1]
My Little Dashie Mini Movie [pt 2]
Lullaby for a Princess
A STORY TOLD [Część pierwsza]  (Polecam wszystkie, 1,2,3,4,5/6)
The Moon Rises
 

Ok wielkie dzięki, 3ym się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imie Kamil, mam 15 lat, mieszkam województwie Dolnośląskim. Interesuje się na ogół militariami, informatyką, post-apo, uniwersum Stalkera, oraz oczywiście, grami komputerowymi. Jeśli chodzi o muzykę słucham co leci (jednak zdarzają się wyjątki), głównie soundtracki z gier i filmów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu Beerbarian napisał:

Cześć, mam na imie Kamil, mam 15 lat, mieszkam województwie Dolnośląskim. Interesuje się na ogół militariami, informatyką, post-apo, uniwersum Stalkera, oraz oczywiście, grami komputerowymi. Jeśli chodzi o muzykę słucham co leci (jednak zdarzają się wyjątki), głównie soundtracki z gier i filmów.

Привет, :rdblink:

widzę podobne zainteresowania, cieszy mnie to.

A pucyki lubi?

a wódkę?

A jaki mod do stalkera?

ulubiona broń wschodnia? (tylko błagam poprawne nazwy a nie kurna viper5 :rainderp: )

 

zapraszam do wątku o airsofcie (bo chyba tylko tam i na SB jestem do dorwania na słówko :kappa: )

Jak coś to wal na pw i chyba wypada założyć oddzielny temat powitalny bo ktoś inny może mieć pytanka.

Edytowano przez Simplistic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, cześć i czołem! 
Na imię mi Norbert, mam 16 lat i jestem tu nowy ;). Z tej okazji wypadałoby więc coś o sobie napisać. Otóż pochodzę ze Śląska, chodzę do liceum o profilu matematyczno-językowym, interesuję się tworzeniem wideo, technologią, informatyką. Jestem introwertykiem, otwartym na nowe znajomości lecz także nieśmiałym człowiekiem.:twiblush2:

Nie lubię się udzielać, jednak kiedyś trzeba przełamać pierwsze lody :)
Mój ulubiony kucyk? Hmmm... Niech pomyślę... :nipples:
Chyba można się tego domyślić po moim avatarze :)

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej, jestem tutaj nowa ^^ Moja przygoda z kucykami zaczęła się już parę lat wstecz kiedy jako mała dziewczynka oglądałam sobie na płytach pierwszą generację MLP, potem o wszystkim zapomniałam. Rok temu zaczęłam rysować koniki w stylu chibi, do czego niedawno powróciłam... Zaczęłam bardziej inspirować się kucykami z serialu, i tak jakoś wyszło że zaczęłam go oglądać. 

Interesuję się ogólnie rysowaniem, zarówno w digitalu jak i traditionalu, modelami koni (głównie customowaniem ich), lubię przerabiać lalki... Dużo by tego wymieniać, lubię po prostu babrać się w glinie czy innej modelinie albo maziać ołówkiem po kartce :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Uma napisał:

Hej, jestem tutaj nowa ^^ Moja przygoda z kucykami zaczęła się już parę lat wstecz kiedy jako mała dziewczynka oglądałam sobie na płytach pierwszą generację MLP, potem o wszystkim zapomniałam. Rok temu zaczęłam rysować koniki w stylu chibi, do czego niedawno powróciłam... Zaczęłam bardziej inspirować się kucykami z serialu, i tak jakoś wyszło że zaczęłam go oglądać. 

Interesuję się ogólnie rysowaniem, zarówno w digitalu jak i traditionalu, modelami koni (głównie customowaniem ich), lubię przerabiać lalki... Dużo by tego wymieniać, lubię po prostu babrać się w glinie czy innej modelinie albo maziać ołówkiem po kartce :fluttershy4:

Oł yeah, Pegasister, co też lubi rysowanie!

Pokażesz jakies prace? ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...