Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Jestem Domink, mam 14 lat. Interesuję się robotyką, w wolnych chilach lubię wyjść z kolegami, amatorsko rysuję. Moja ulubiona postać to Twilight Sparkle, a tuż po niej Fluttershy, Rainbow Dash i Pinkie Pie. Jeśli chodzi o muzykę to słucham: najczęściej rocka i techno, żadziej piosenek żeglarskich i posenek o tematyce MLP, czasami reagge i rap.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarownica

Hej, ja mam na imię Asia ♥ I jestem oficjalnym awatarem mojej OC sony- Prawn (Krewetka) Jest ona diamentowym kucykiem :D Więcej info u mnie na profilu, lecz muszę się najpierw tuu "ogarnąć"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie niegrzecznie zaczęłam, bo zamiast się przedstawić na samym początku, to założyłam temat z ze swoimi pracami ^^" już naprawiam swój błąd: Miano me Justyna, nick Yuzuki, rocznik 89, Zodiakalna Panna i Wąż. Lubie rysować, pływać, gotować, spacerować po lesie (jak nie ma sezonu na komary i kleszcze). Interesuje się fantasy, niektórymi gatunkami gier, mitologią, anime i mangą i komiksem jako takim. Kolekcjonuje wszystko co ma smoka w motywie :twilight2: Marzę zostać kiedyś ilustratorką lub projektantką desingów na ubrania, gadżety itp. :pinkie2: Witam, miło poznać :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...