Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Powitawszy wszystkich . Imie : Radek znany jako ( TraCer ) ale u was KucykGórnik :P Wiek : 21 Miejscowość : Jastrzębie Zdrój Zawód : Górnik na KWK Jas-Mos ( Kopalnia węgla kamiennego ) Ulobiony kucyk : Wszystkie , a co sobie będę ! :) Tak więc witam i mam nadzieje że przyjmniecie mnie tu ciepło .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych. Chciałbym przedstawić swój życiorys (ciekawe, kto skojarzy, z czego to :3) : Jestem Bartek, lat 12. Mieszkam w Kościanie (ciekawe, czy ktoś w ogóle kojarzy ...). Pierwszą styczność z MLP miałem w 4 klasie, ale dojechałem do 6 odcinka. Dalej klasa mnie wyśmiała i przemieniła w hejtera ... Ale "co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr", więc znowu zacząłem. I mam już gdzieś, co sobie inni myślą. Dołączyłem na forum z nadzieją, że poznam jakiegoś broniego z okolic ;) Moje ulubione postacie, to : - z Mane 6 AJ i Twilight - z backgroundowych postaci VInyl Scratch, Derpy i Octavia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowo przybyłych! :) Na imię mi Julka (wiem dosyć pospolite imię :P ) Kucyki zbierałam jak byłam mała (te z trzeciej generacji) Od zaczęcia podstawówki przestałam już je zbierać. W 4 klasie zaczęłam interesować się na nowo kucykami tyle , że z FiM. Ulubione kucyki? Tak właściwie to wszystkie ale jak mam wybierać to Twilight, Rainbow, AJ i Luna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Sporeczek/Mateusz, mam 15-16 lat (bliżej 16, a raczej został miesiąc), forum przeglądam od dłuższego czasu, kilka miesięcy, ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałem. Kucyki lubię od dawna, ale zawsze się tego wstydziłem, i każdy mnie z tego powodu wyśmiewa. Ciesze się, że są takie miejsca gdzie można normalnie pogadać i się poznać :) Pozdrawiam i mam nadzieję, że na tym forum będę siedział długo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...