Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Oto JA ! Nowy lepszy, bardziej emo i już w glanach eXe. Cóż, niektórzy może kojarzą starego nigdy On-Line eXe ale teraz (chyba :flutterblush:) to się zmieni ^^. Ale, żeby nie było. Ekhem Nazywam się eXe jak kto woli Havoc (czytaj Hawok... proszę :flutterblush:) jestem 'EMO', słucham wszystkiego, ale głównie techno i jego odłamów jak np dubstep trance electro nightcore itd. A teraz może coś o osobowości. Jestem leniwy, miły mam wrodzoną wadę ADHD i jem za dużo słodyczy... nie pytajcie, 3 osoby dzięki mnie 'przypadkiem' zamieszkały w szpitalu na kilka dni. Jestem otwarty na nowe znajomości nie lubię rozmawiać o problemach, kogokolwiek nawet swoich. I najważniejsze lubię grać, komputer zjadł moje życie i za nic nie chce go wydalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Cześć, szkoda że masz ADHD bo żadna choroba nie jest dobra.. Ale co zrobić, odnośnie komputera to nie tylko Twoje życie zjadł :twiblush::P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome , Welcome , Welcome : Witam was wszystkich Jodeł , Religious , oraz eXe. Bawcie się dobrze na forum. Jakbym mógł w czymś pomóc to piszcie. Oto prezent dla Was:pinkie3: ::muffin::cydr:. lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII! :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrycja...16 lat urodziłam się w takiej pięknej miejscowości z której pochodzi zespół Skampararas czyli Jastrzębie-Zdrój. Aktualnie uczę się w Katowicach i tu mieszkam. Kocham Rainbow Dasch <3 lubię śpiewać tańczyć, przebierać się co pewniezobaczycie w Katowicach na pony meecie...Słucham tego co mi się spodoba i lubię słodycze <3:rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem Bartek, mam 17 lat i mieszkam w Legnicy. Jak zobaczycie w moim, krótkim jakby nie było, opisie chodzę do liceum. My Little Ponny wkręciły mi się przez moją małą kuzynkę i od razu przyciągnęły moją uwagę. Pierwszy raz obejrzałem je siedem miesięcy temu, teraz kontynuuję. Moim ulubionym kucykiem jest Twilight Sparkle, jest do mnie podobna charakterem i zachowaniem. Jestem otwarty na nowe znajomości.:twilight5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nikt nie zna ale się przywitam.Witam was mam na imię Kacper lat 13.Kucyki wszystko zaczęło się od ... przypadkowego obejrzenia ich w telewizji.Strasznie mnie to wkręciło teraz jestem ich wielkim fanem :twilight2:. Moim ulubionym kucykiem jest Twilight Sparkle przypadło mi do gustu i jest chyba najbardziej do mnie podobna zachowaniem i charakterem.A i właśnie łapcie szklaneczkę :cydr: i :muffin:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Zasadniczo trochę czasu już siedzę na forum, więc powiem parę zdań o sobie(plus dodam pewne ogłoszenie od siebie ^^). No to tak - mam na imię Marcin(strasznie popularne z tego co się orientuję, cholibka), aktualnie przez 3 miesiące jeszcze mam 20 lat i mieszkam w jakże interesującym mieście o nazwie Piława Górna(woj.dolnośląskie). My little pony oglądam od około miesiąca na youtube i mam za sobą wszystkie odcinki aktualnie(i z niecierpliwością czekam na następny). Jak się zaczęła moja przygoda z nimi? Ano to trochę skomplikowane(i dziwne). Otóż córka mojej znajomej jest fanką Rainbow Dash(ma 9-10 lat, więc czasami walnie jakieś teksty z MLP)i często słyszałem, jak rozmawiała o niej ze swoimi koleżankami. Oczywiście, na początku się śmiałem, jak można je oglądać i nie widziałem w nich nic ciekawego. Ale w pewnym momencie postanowiłem obejrzeć kilka odcinków i zobaczyć, czym się tak wszyscy "jarają". No i spodobało mi się(chociaż zasadniczo mam duszę dzieciaka, więc to też ma jakiś wpływ :rd4: ). A główną przyczyną zainteresowania był użytkownik youtube RobinSkateboard, który jest chyba największym fanem Fluttershy. No i od niego mi się udzieliła ta "choroba". To tyle, jeśli chodzi o moje początki z MLP i informacje o mnie. A teraz czas na ogłoszenie :rd3: Chętnie popiszę z fankami z forum. Numer gg u mnie w profilu xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na imię mam Julia, mam 16 lat i mieszkam w okolicach Częstochowy. Pegasis jestem od około 1,5 roku. Wciągnął mnie kumpel z gimnazjum - nie mogłam uwierzyć, że naprawdę podobają mu się kuce, więc oczywiście musiałam się przekonać na własnej skórze, czy serio są takie fajne ;) Obecnie obejrzenie pierwszego odcinka uważam za jedną z najlepszych decyzji w moim życiu ^^ Jestem również początkującą fandomową artystką, choć niestety w roku szkolnym nie mam zbyt wiele czasu na rysowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , którzy napisali w tym temacie cokolwiek , a zwłaszcza nowych : Twixon , Nokachiki , Fionka 2010 , Emerald , Kacperos 07, Silarisa. Życzę wspaniałej zabawy na forum i miłej zabawy. Trzymajcie prezenty::bloomberg::cydr::muffin: lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Adam mieszkam w Białej podlaskiej mam 14 lat. Kucyki zaczęły się od mojej młodszej siostry . Potem już samo poszło . MLP oglądam już od jakiegoś miesiąca , strasznie mnie to wkręciło. Moją ulubienica jest fluttershy co dobrze widać po moim avatarze ( teraz już nie widać ) . Więc witam wszystkich jeszcze raz & have a nice day :fluttershy4: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...