Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Ok, zanosiłem się już dłuższy czas na rejestrację, w końcu się udało :)

Witam wszystkich kuco-zapaleńców :)

Jestem z Poznania, data urodzin pamięta jeszcze komunę, w fandomie jestem od września 2011 (czyli stosunkowo niedługo). Studiuję, pracuję, oglądam kreskówki, filmy, czytam komiksy i uwielbiam gry komputerowe :)

Ulubionym kucykiem z Mane6 jest oczywiście Applejack, następnie Luna, Vinyl Scratch, Lyra, i Daring Do.

Peace!

Megusta, widzę kolejnego gracza :) Jakieś konkretne tyuły?

Witaj na forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Counter-Strike 1.6 (na modzie BF2); DiabloII:LoD; Warcraft3: Frozen Throne; Starcraft 1&2; z czego dwie ostatnie to zdecydowanie single-player. Oczywiście Half-life 1&2, Red Alert 1&2 (3 to porażka), od czasu do czasu TESIV: Oblivion (Skyrim nie ruszy na moim sprzęcie) i Fus Ro Nyan :D!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krakowski rocznik '88 :> ubóstwiam książki (S. King, N. Gaiman, A. Sapkowski, J.R.R. Tolkien, J.K. Rowling [ale nie tylko fantasy]), komiksy (Sandman, Kaznodzieja, Mroczna wieża, Blacksad), mangę&anime (Miecz nieśmiertelnego, FMA, Naruto, Bleach, filmy Miyazakiego), bajki (przede wszystkim Disney <3 Avatar: The Last Airbender) i filmy (mam mnóstwo ukochanych filmów, nie będę Wam tu śmietnika robiła ;)). poza tym interesuję się grafiką, robię zdjęcia, czasem bawię się FIMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...