Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam jestem Patryk, rocznik 96, zainteresowania: MLP, rysowanie(uczę się), koszykówka(gram od 5/6 lat), gry (Minecraft, cała seria AC, Resident Evil(najlepsza dla mnie to 4), Gothic 1/2/2NK/3 itp... najbardziej lubię RPG ), Filmy (komedie, S-F). To by było na tyle :) Aha no i oczywiście witam wszystkich użytkowników .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i każdego z osobna, jestem El Sadzonka i niniejszym zasadzam się na tym forum. Krótko o mnie: urodziłem się i mieszkam w Krakowie, rocznik 1990 - mam nadzieję, że nie będą dziadkiem na forum. Zainteresowania: militaria, modelarstwo, historia XX wieku, Hardkorowy Koksu, a gdzieś od listopada tyż kuce. A ulubiony kuc - no nie będę wyważał otwartych już drzwi i po prostu zgodzę się z wami, że najlepsza jest Applejack! :smug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, jam jest Kaito, lat 19, znany też jako kolo99/Erizawa/Lavender, miło was poznać. Jestem z Koszalina, interesuje się grafiką komputerową, choć wrodzonego talentu nie mam, w wolnym czasie relaksuje się przy monitorze, głównie przeglądając fora i grając. (między innymi Team Fortress 2, Touhou 12.3 Hisoutensoku i League of Legends) Gdy jest okazja lubię zagrać w RPG z kumplami albo wybrać się do lasu na Airsoft. Ulubiony zespół Mindless Self Indulgence, nie mam ulubionego typu muzyki, ale nie lubię Hip Hopu. MLP zainteresowało mnie we wrześniu, szczerze podchodziłem sceptycznie i według moich "fellow brony friends" byłem największym haterem :facehoof: Jednak obejrzałem 3 odcinki, potem 6 aż w końcu byłem po pierwszym sezonie, racząc moich przyjaciół codzienną dawką nowinek i obrazków aż do dziś dzień. Ostatnio coraz trudniej wybrać mi ulubionego kuca, powiedzmy że :trixie:, :twilight: i :lyra: są moim God Tierem. Mam nadzieje że was nie zanudziłem, bo późno się robi :shrug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowoprzybyłych! El Sadzonka - militaria powiadasz? Wielkim miłośnikiem nie jestem, ale planuję kupić ASG Berettę M9 oraz poluję na nieszczęsnego Colta Single Action Army Tanaki, którego już nie produkują! :/ A no Applejack - jak najbardziej popieram. Kaito - nie zanudziłeś mnie. Swoją drogą, to nie pierwszy przypadek przemiany hatera w brony'ego :D W takich chwilach ujawnia się potęga MLP FIM xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...poluję na nieszczęsnego Colta Single Action Army Tanaki, którego już nie produkują! :/

*Zerk na avatara*

Widzę współfana twórczości Hideo Kojimy! :giggle:

Also revolwery mają w sobie to coś czego nie mają inne "klamki" :soawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam nowego i jednocześnie dzięki za powitanie dla mnie. El Martinez, Mati9319: no muszę uściślić, militaria zbyt szerokie słowo i faktycznie kojarzy się bardziej z bronią strzelecką, podczas gdy samemu siedzę po uszy w hmmm nazwijmy to technika wojskowa, czyli broń pancerno-motorowa, lotnictwo, flota i wszystko co związane - ale nie będę robił więcej offtopu i się rozpisywał co robię, kiedy akurat nie pochłaniam kolejnych fanficów i innych shippingów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Zerk na avatara*

Widzę współfana twórczości Hideo Kojimy! :giggle:

CZWARTY DO BRYDŻA?! No to brohoof stary!

Also revolwery mają w sobie to coś czego nie mają inne "klamki" :soawesome:

No wiesz, "This is the greatest handgun ever made. The Colt Single Action Army. Six bullets... More than enough to kill anything that moves" więc tutaj nie ma sporu :D Właściwie, to chcę mieć tego Colta SAA ze względu na te tricki z obracaniem, jak to u Ocelota ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie, to chcę mieć tego Colta SAA ze względu na te tricki z obracaniem, jak to u Ocelota ^^

/)(\

Ja się trochę tego uczyłem na wyważonej replice waltera, przy odrobinie szczęścia mogę kilka razy obrócić nawet w pozycji poziomej. :ajawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ja wiem, to było z 5 lat temu, nie mówiąc już że kupił go gdzieś mój starszy kuzyn. Każdy pistolet jest dobry byle by nie miał zbyt ciężkiej, łatwiej się obraca ale trudniej z manewrowaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...