Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Aaahaaa, kolega Kaczy, no ja Cię przecież kojarzę z FGE, konkretnie z Pewnego Dosyć Kontrowersyjnego Fanfica (PDKF), chociaż nie tylko.

Jesteś moim drugim ulubionym "El-em" na forum, gratulacje. I witam. :D

El-ów jest na forum chyba dokładnie dwóch, ale dobre i to :D

Ja jednak sądzę, że to reakcja na słowo "clopart" ale shipy też są fajne

Clopy to jest pole minowe i zabawa w sapera, w 95% przypadkach wybucha i odwala od monitora, ale idzie znaleźć te 5%... :cool:

Jeszcze raz dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej, hej! Na świat przyszedłem w czerwcu 1997, mieszkam w Lubinie (woj. dolnośląskie). My Little Pony oglądam od niedawna postanowiłem, że będę oglądał jeden odcinek dziennie (czasami zdarza mi się nie wytrzymać i oglądam więcej to jest silniejsze ode mnie) serial od razu pokochałem i nie wyobrażam sobie życia bez kucyków. Aktualnie jestem na 23 odcinku pierwszego sezonu. :) Moja ulubiona postać to Rainbow Dashie. :) Interesuję się grafiką komputerową i sportem a w szczególności piłką nożną (kibicuję londyńskiej Chelsea FC). Serdecznie wszystkich pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum mlppolska.pl! Wyjścia pożarowe rozmieszczone są po obu stronach sali. Żadne nie działają. Światło zostaje zgaszone. Od teraz Ty i to forum to jedność. Próba ucieczki jest bezcelowa. Wszelki opór zostanie natychmiast stłumiony przez porcję tęczowych artów. Miłego pobytu. @Soczuś Akurat z ME tutaj nic nie było xP Tylko ja ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zwę się Alberich93, jestem bronym z okolic Katowic. Być może ktoś mnie już kiedyś widział, byłem raz na ponymeecie w Silesii. Dość łatwo skojarzyć moją charakterystyczną osobę (długie blond włosy). Wiek można bez trudu wywnioskować. Czuję się zaszczycony tym, że mogę obcować z tak wspaniałym fandomem. Podobnie jak dla Was, dla mnie oglądanie kucyków również stanowi ważny element życia. Wydaje mi się, że jakoś się dogadamy. Moja ulubiona postać... Nie ma takiej jednej. Powiedzmy, że będzie to trójka: Fluttershy, Twilight, Pinkie Pie. Moje zainteresowania nie kończą się na kucykach, o nie. Od kilku lat kolekcjonuję gry planszowe, gram w RPGi, coś tam próbuję pisać, dość mocno siedzę w temacie filozofii. Liczę, że jakoś się dogadamy. Gdybyście np. potrzebowali mojej pomocy, piszcie. Serdecznie Was pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam napisać coś o sobie a jest tego taaaak wieeeele! I jak tu wybrać najważniejsze? Tak, to jest duży problem, ale postaram się najważniejsze rzeczy o sobie napisać w kilku punktach. Imię: Kasia Wiek: 18 Hobby: oglądanie filmów i anime, czasami gry PBF RPG, robienie zdjęć itp. Przez pierwsze 11 lat swojego życia mieszkałam w Szczecinie, potem przeprowadzka do Krainy Wielkich Jezior. Moim ulubionym kucykiem jest oczywiście piękna, mądra i wspaniała Księżniczka Luna <3 Chcecie mnie poznać? Pisać, ja nie gryzę! :D Przynajmniej niezbyt mocno... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym kucykiem jest oczywiście piękna, mądra i wspaniała Księżniczka Luna <3

Następna fanka Luny, MY LIFE IS COMPLETED!

Oprócz tego - Miło, że fanka PBF, dużo akurat takowych się tu organizuje ^^ A jakież to Anime oglądasz, jeśli wiedzieć można? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...