Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam jestem Sylwester. Zamieszkuje w Puławach woj. Lubelskie. Mam 19 lat i chodzę do 3kl. technikum. Interesuje się motoryzacją, informatyka i elektronika użytkową. Moja ulubienica jest Rajbow Dash. Prowadzę live stream pod tym samym nickiem i uwielbiam wszystko co jest związane z MLP:FIM :D. Lubie pobawić się grafiką w gimpie zrobić stronkę internetowa itp itd :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;]

Sylwek, oglądasz Bleacha? :D Tak obie przeglądam twój dA i widzę jedną pracę z nim związaną ;]

Witam.

Praca była robiona znajomemu do ff(kuchiki byakuya w equestri :P mam go w faworytach) ale zdarza mi się oglądać :P

ps. nowa praca teraz doszła z deloreanem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Swoją drogą prace bardzo dobre. Świetnie nawiązanie do ,,Powrotu do przyszłości". S to jeden z moich ulubionych filmów. A i sam DeLorean jest autem najmniej nietuzinkowym. Mimo, iż okazał się niemal całkowitą porażką komercyjną, zapisał się w historii motoryzacji. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie, Jestem Oliwia, zamieszkuje Toruń. Mam 16 lat i chodzę do III gimnazjum. Interesuje się II wojną światową i na chwilę obecną tylko i wyłącznie tym. Słucham metalu i od czasu do czasu polskiego punk'a. Ulubione zespoły to Slayer, Belphegor i Venom. A ulubione kucyki to Rainbow dash i Fleur de Lis. No i jestem bardzo bardzo nieśmiała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Witamy nową Pegasis! Wierzę, że Twój pobyt na forum będzie wiązał się z samymi dobrymi przeżyciami :) I pamiętaj- stąd nie ma ucieczki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...