Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Dobry! Coś mnie zainspirowało po naszym dzisiejszym Katowickim meecie, aby założyć konto na forum generalnie dlatego, że nie mam z wami żadnego kontaktu :D (Umówiłem się na piwo z kilkoma osobami, a nawet nie możemy się skontaktować...). Tak więc zaczynając, zwę się skromnie Michałem Cichoniem, wiosen widziałem już 17 i pochodzę z wielkiej metropolii jaką jest miasteczko Siewierz. Na dodatek lubię kucyki (Captain Obvious is in here!) opierdzielanie się po kontach i słodycze wszelkiej maści ;). Dla większych szczegółów pod względem wyglądu, to mogę rzec iż dzisiaj na meecie byłem, chyba jako jedyny, w białym kapeluszu (który na dodatek został przywłaszczony przez wielkiego imperatora Tarretha!). tak więc tym postem chciałem się z wami przywitać i czekam na wiele zaproszeń na FB ;) (Nie łudź się Michale, nikt nawet nie przeczyta tego posta).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeczytałam :3

Witaj na forum, Michale! Mam nadzieję, że odnajdziesz się wśród nas i spodoba Ci się panująca tutaj atmosfera :)

Szkoda, że nie mogłam być na tym meecie w Katowicach, ale niestety, podróż z Poznania kosztowałaby zbyt wiele czasu (i pieniędzy niestety też _^_ )

W każdym razie - WITAJ I BAW SIĘ DOBRZE! :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brohoof. Mam na imię Hubert, ale i tak wszyscy mówią mi BuBu. Mieszkam w Leśnych Odpadkach. Wiem, nazwa śmiaszna ale prawdziwa(woj. łódzkie gmina brójce). Mam 14 lat9 w sierpniu 26 15). Chodzę do Szkoły Muzycznej im. Henryka Wieniawskiego I i II st. w Łódzi. Muzyki słucham mieszanej, bo nie mam tak, że zakładam klapki na oczy i mówię"słucham tylko rocka". Ja słucham muzyki mieszanej, bo prawie wszystkie style mi się podobają. Lubię tańczyć ale nie robię tego często( brak dyskotek w szkole może 1 na ROK). No i oczywiście oglądam MLP:FIM. Zacząłem z przyjaciółmi gdzieś tak w grudniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za serdeczne przyjęcie :)

Ohohoho...

Pisarstwo? Autorskie RPGi? No to będziemy mieli o czym gadać. :D

Witaj na forum po z tego co widzę całkiem długiej nieobecności!

Również mam taką nadzieję. Cóż, ostatnimi czasy rozmaite obowiązki nieco mnie przytłoczyły, ale mam nadzieję, że tym razem uda mi się zadomowić na tym zacnym forum troszkę dłużej niż ostatnio.

To nie było przypadkiem "Faceci w czerni" :P

Fajnie, kolejny fan RPG'ów :) tylko ja wolę gothica (1/2/2nk) A za star wars brohoof !!

Gothic :heart: Gry z tej serii zajęły mi swego czasu zatrważająco dużo (nie zawsze :P) wolnego czasu w zamian dostarczając ton dobrej zabawy. Troszkę smutno patrzeć, jak ta kultowa w pewnych kręgach marka była w ostatnich latach sukcesywnie rozmieniana na drobne...

O Star Wars nawet się nie wypowiadam, bo znowu "wyprodukowałbym" ścianę tekstu. :party:

No i oczywiście: witam wszystkich nowo przybyłych!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...