Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Przybywam z ciemności otchłani....

Mówią na mnie różnie orkowie Krushak a wy ludzie Śniący, interesuje się zniszczeniem całego świata i przejęcie waszych dusz. Mieszkałem sobie w mojej Świątyni pod miastem Orków a teraz obecnie zamieszkuje wymiar Beliara.

Jestem zły ponieważ jak sobie mieszkałem w Świątyni miałem internet i mogłem oglądać MLP i dać ukojenie Śmierci i Zniszczeniu a tak to w wymiarze Beliara ledwo co internet od neti łapie. A i bym zapomniał mój ulubiony kucyk to Sleeper-Pony jak na moim avatarze widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Sebastian mam 16 lat mieszkam niedaleko Zielonej Góry jestem fanem My Little Pony.W wolnych chwilach mixuję muzę z My Little Pony głównie teraz 3 sezon.Lubię tworzyć w przyszłości chciałbym zostać informatykiem.Moim ulubionym kucykiem jest Twilight Sparkle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Widać jestem tu nowa. Od nie dawna oglądam My little pony i przyznam ta bajka nigdy mi się nie znudzi. Moją ulubioną bohaterką jest Pinkie Pie. Dlaczego jest zawsze wesoła, i lubi bawić.

Pochodzę z Torunia i nikt nie powie, że ta bajka jest tylko dla dzieci, zważyć na sam język jakim bohaterowie się porozumiewają. :)

Być może niedługo w stawie swoje Arty, lubię rysować więc co nie co się pojawi.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, w końcu znalazłem to forum. ;)

Fan od dawna, obecnie myślący, by się ujawnić w społeczności. Nie, żebym się wcześniej ukrywał z moimi kucykowymi sympatiami. ;)

Anyway, witajcie wszyscy. Otwocki brony mówi Wam "joł". ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :D

Pochodze z dolnego śląska, mieszkam na górnym, żyję nieco ponad dwie dekady i lubie bajki ;].

Na film MLP spoglądałem już od dłuższego czasu, ale nie dawno bajka urzekła mnie humorem. Następnie postanowiłem obejrzeć cały odcinek i tak urzekły mnie postacie i fabuła ;]. Te Czynią ją tym bardziej wyjątkową iż ze względu na to że wśród tandet dla dzieci które powstają w tych czasach wyróżnia się ona niemal wszystkim.

Trochę nie lubie określenia brony, bo owszem lubię tą bajkę, ale lubię ją tak samo jak wiele innych. A Brony kojarzy mi się z kimś kto wcześniej nie oglądał żadnych bajek a zaczął bo spodobała mu się bajka dla dziewczyn. Zresztą ta cała społeczność powstała w czasach internetu i fandomów więc nie ma się co dziwić skąd taki dziwny szał (np. dlaczego nie ma fandomów kaczora donalda albo muminków?:D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ... jestem Michał ... wiekiem się nie chwalę ale z racji że prowadzę pewną stronę (którą się chwaliłem zanim nie otrzymałem informacji od admina że nie mogę się już więcej chwalić :) ) lubię oglądać kreskówki ... chociaż nie wszystkie. Kuce - ze względu na różnorodność charakteru i przesympatyczne postacie - przypadły mi do gustu. Widzę, że niektórzy już spekulują co będzie w IV lub V sezonie ? Ja mam pytanie - jaka pewność że będzie ? W końcu skrócenie z 26 do 13 odcinków trzeciego sezonu mogłoby oznaczać, że pomysły im się skończyły :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jestem Łukasz, pochodzę z Górnego Śląska i jestem trochę młodszym Bronies (17'to-letnim) i chciałbym się z wami przywitać, interesuje się My little pony od roku lecz początkowo sceptycznie byłem nastawiony ale po obejrzeniu lilku odcinków stałem się fanem więc jest całkiem wporzo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i przepinkastycznie Waszą trójkę, czyli : Electro, gumisio, Viprix, trzymajcie :muffin: i :cydr: na dobry początek i bawcie się dobrze :pinkie4:

lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...