Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Cześć!

Jak można przewidzieć jestem nowa.

Dołączyłam przedwczoraj.

Oto moi ulubieni bohaterowie nie w kolejności:

:rd8:

:pinkie2:

:aj:

:twilight3:

:fluttershy3:

Czyli wszystkie główne bohaterki :)

A :rarity2: to gdzie ? :) Skoro wszystkie to wszystkie i na którym miejscu ją umieścisz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :) Jakiś czas temu zarejestrował się tu mój brat AppleshyEN57, więc pomyślałem, że i na mnie czas :D

Jak zapewne widać po nicku moją ulubioną postacią jest Księżniczka Luna. Ogólnie kocham noc i często jeżdżę w tą porę doby po Warszawie (i jeszcze żyję :D ). W nocnych autobusach wcale nie jest tak niebezpiecznie jak ludzie mówią. Interesuję się też zbiorkomem (chyba wiadomo co mam na myśli). Ale komunikacja nocna jest wyjątkowa, niepowtarzalna i bardzo ciekawa. I nie chodzi tylko o tą atmosferę, ale także o jej organizację. Jeśli ktoś ma jakieś pytania o niej to chętnie odpowiem :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam wszystkim :fluttershy4: Jestem Michał i pochodzę z okolic Rzeszowa. Kucykami interesuje się od niedawna. Intrygowało mnie to że wielu ludzi na wielu forach ma avatary z jakimś kucykiem. No to postanowiłem sprawdzić co to jest. No i po oglądnięciu 1 odcinka...

Wciągnęło mnie na dobre :fluttershy4: Na początku dziwnie się z tym czułem w końcu mam 17 lat nie wiem czy to nie za dużo ale mówcie sobie co chcecie :D. To jest najlepsza bajka jaką w życiu przyszło mi oglądać. Najbardziej lubię Fluttershy a wręcz kocham ją. Jest taka słodziutka :5jsSt: W sumie to jestem trochę podobny do

fluterki :flutterblush::fluttershy5:

To by było chyba na tyle. Do zobaczenia gdzie indziej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem Piotr, mam tylko 14 lat, a mój ulubiony kucyk to Fluttershy. Niby dołączyłem wcześniej, ale jakoś zapomniałem o tym forum. Prawdopodobnie natrafiłem na YT na jakiś filmik typu Nyan Cat 10 hours. Widzę, że mam 154906 nieprzeczytanych postów... W ile powinienem się z nimi uporać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:portalface: Cześć.................jestem Sawin, i nie umiem robić wprowadzeń. Mam 14 lat, jestem z Dolnego Śląska i nie utożsamiam się z żadnym z kucyków. Oglądam MLP od 28 Czerwca 2012. Razem z kolegą planujemy zrobić własną serię bazowaną na My Little Pony ( taki spinoff ). Moim ulubionym kucykiem jest :TWcU3: i bardzo nie lubię Spike'a. :portalflank:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...