Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Cześć wszystkim! Znajomi mówią mi "Żółwiu", pewnie ze względu na niespotykaną zazwyczaj wśród ludzi powolność. Chodzę do gimnazjum i do szkoły muzycznej. Serial obejrzałem trochę z ciekawości, a trochę za namową kolegów. Nie mam swojego ulubionego kucyka, chociaż zdecydowanie bardziej od reszty lubię Fluttershy i Twilight. No i to chyba tyle. Mam nadzieję na dobrą zabawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie szanowni bronies i szanowne pegasis :)

Powinienem był tu wpaść na starcie, ale naprawię swój błąd :)

Jestem ze Szczecina i mam prawie 20 lat. Jeśli chcecie wiedzieć jak powstał mój nick? Otóż nick to crossover gier Halo i Gothic. Master to od MasterChiefa a Bezi to wiadomo, od Bezimiennego z Gothica. Pełny nick to MasterBezi117 lecz znajoma z Zapytaj.onet.pl (jej nick na Zapytaj: Lucy-1998) powiedziała mi, że nie można mieć cyferek w nicku. Wcześniej byłem na tym forum jako GabrielAngelos, lecz tamto konto porzuciłem i wróciłem pod moim zwyczajowym nickiem MasterBezi.

MLP:FIM zacząłem oglądać na przełomie sierpnia/września zeszłego roku, po obejrzeniu przeróbek autorstwa StalinCHWC i materatzowy.

Poza kucykami interesuję się Gothiciem (wynika to z nicku), Halo (też to wynika z nicku), Dawn of Warem (wynika to z poprzedniego nicku - Gabriel Angelos to dowódca zakonu Kosmicznych Marines o nazwie Krwawe Kruki, występuje on w podstawce Dawn of Wara 1 i w całej serii Dawn of War 2), Wiedźminem, Call of Duty, CS'em, Doomem, Wolfensteinem, militarią, rapem i metalem a także machinimą w grze Gothic.

Choć co do machinimy to ją trochę zaniedbałem na rzecz kucyków :D

Ponadto chętnie nawiążę znajomości z bronies i pegasis (zwłaszcza z tymi ze Szczecina lub z Polic).

Moja trójka najbardziej ulubionych kucyków to Fluttershy (:fluttershy5:), Derpy Hooves (:omnom:) i Twilight Sparkle (:twilight2:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napiszę tu też, bo czemu nie :dunno:

tu można się przywitać ze mną indywidualnie

do tego można dodać, że nie mam nic przeciwko clopom i gore oraz czasami miewam psychopatyczne myśli :wat:

To już jedna rzecz nas łączy.

Ja też lubię clopy, ale nie takie jak Sweet Apple Masacre - takim jak SAM mówię NIE z wykrzyknikiem do potęgi tysiącpięćsetstodziewięćset.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei. Mam 15,5 lat (w lipcu kończę 16). MLP:FiM oglądam od września zeszłego roku, z początku szukałem czegoś co pozwoli mi odstresówać sie od szkoły i odciąć się przynajmniej na te 20 minut od świata. Ale później zgłębiałem temat co raz bardzie i zostałem Bronym. Interesuje sie lotnictwem i zamierzam w wakacje zdobyć licencję pilota szybowca, później studiować w Dęblinie i zacząć pracę jako pilot komercyjny. Niestety tocze wojnę z rodziną na temat licencj ale mam nadzieje ze sie uda. Co do muzyki to słucham tego co mi sie spodoba. To chyba na tyle. Pozdro dla forumowiczów.


No to po kolei. Mam 15,5 lat (w lipcu kończę 16). MLP:FiM oglądam od września zeszłego roku, z początku szukałem czegoś co pozwoli mi odstresówać sie od szkoły i odciąć się przynajmniej na te 20 minut od świata. Ale później zgłębiałem temat co raz bardzie i zostałem Bronym. Interesuje sie lotnictwem i zamierzam w wakacje zdobyć licencję pilota szybowca, później studiować w Dęblinie i zacząć pracę jako pilot komercyjny. Niestety tocze wojnę z rodziną na temat licencj ale mam nadzieje ze sie uda. Co do muzyki to słucham tego co mi sie spodoba. To chyba na tyle. Pozdro dla forumowiczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MLP:FiM oglądam od września zeszłego roku' date=' z początku szukałem czegoś co pozwoli mi odstresówać sie od szkoły i odciąć się przynajmniej na te 20 minut od świata.[/quote']

No to zaczęliśmy oglądać MLP:FIM w podobnym czasie :)

A poza tym witaj na forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i bym zapomniał. Moje ulubione kucyki to Rainbow Dash i Spitfire. Łatwo sie domyśleć czemu.


Pełny nick to MasterBezi117 lecz znajoma z Zapytaj.onet.pl (jej nick na Zapytaj: Lucy-1998) powiedziała mi' date=' że nie można mieć cyferek w nicku.[/quote']

No pacz, a jednak można :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobrybardzo. Mam 17 lat z haczykiem. MLP oglądam od ponad roku. Z fandomowej muzyki najbardziej lubię piosenki ForestRaina. Ulubiony kuc z mane6 to AJ, z tych bardzo backgroundowych Apple Friter, a tak to w ogóle jestem fanką Apple Family.

Nie umiem gotować, ale ponoć nawet mi wychodzi śpiewanie i rysowanie - obydwie te czynności często praktykuję ( tą drugą zwłaszcza na lekcjach ;)). Amatorsko też uczę się grać na pianinie. Ulubiony przedmiot szkolny to chyba matma, a najmniej lubiany to zwykle historia. No i nienawidzę siatkówki (chociaż czasami jest śmiesznie)

Mój nick wymyśliłam już jakiś czas temu, aczkolwiek czasami używam wersji: Kaptoorek/ Czerwony Kaptoorek itp. Jest on inspirowany opowiadaniem, czy czymś takim, w jakiejś gazecie, gdzie ktoś miał nick Cioocioobabka.

Na razie to tyle *hug* everypony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian lat 20 miejsce zamieszkania Szczecin zainteresowania polityka, historia, manga i anime, sport, jetsem oczywiście fanem MLP mniej więcej od wakacji 2012 . Nick jest połączeniem dwóch ulubionych postaci RainbowDash i AppleJack (ze wskazaniem na Dashie) wymyślony na szybko przed ponymeetem i tak zostało . Co tu dalej pisać trenuję też boks , rozważam studia historyczne pozdrawiam fandom ze Szczecina , ale oczywiście wszyscy Bronies są przyjaciółmi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem Kucykoholikiem od ponad roku i nie zamierzam leczyć się z tego nałogu :).

Jestem strasznie nieśmiałą osobą i trochę czasu mi zajmuję, żeby podejść do kogoś w celu nawiązania dłuższej konwersacji ale jeśli tylko uda mi się uścisnąć komuś dłoń, moja osobowość zmienia się nie do poznania (jeżeli chodzi o znajomości internetowe, zachowuję się od razu jak po formalnym powitaniu).

Tak jak większość moich znajomych, uwielbiam fantastykę i (co prawie zawsze się z tym łączy) wszelkiego rodzaju gry RPG.

Lubuję się także, w piciu trunków z kategorii "nie dla dzieci", tylko i wyłącznie w towarzystwie, gdyż do tak zwanego lustra pić mi się nie chcę.

O muzyce powiem szybko, że w moje uszy płynnie wchodzi folk, klasyczna i każdy gatunek gitarowych brzmień.

Mógłbym was po zanudzać jeszcze o tym, za jaką partią polityczną jestem, jakiego wyznania religijnego itp. ale są to tematy zbyt rozległe i wielce kontrowersyjne, więc dowiedzą się o nich te osoby które na prawdę chcą mnie poznać.

Nazywam się Mateusz, w fandomie mówią na mnie Twitchy i jestem studentem na kierunku informatycznym i jednocześnie jestem "wykładowcą" ... w delikatesach. XD

Na razie to chyba byłoby na tyle, mam nadzieję, że nikt nie zasnął podczas czytania tych głupot, oraz mam nadzieję, że uda nam się w niedalekiej przyszłości spotkać gdzieś przy butelce cydru ^_^ (bądź przy kubku gorącej czekolady ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich których nie witałem.

Witam.

Jestem Kucykoholikiem od ponad roku i nie zamierzam leczyć się z tego nałogu :).

Na razie to chyba byłoby na tyle, mam nadzieję, że nikt nie zasnął podczas czytania tych głupot, oraz mam nadzieję, że uda nam się w niedalekiej przyszłości spotkać gdzieś przy butelce cydru ^_^ (bądź przy kubku gorącej czekolady ; )

OH Twitchy widzę że w końcu skusiłeś się na zarejestrowanie na forum.

Niestety zamiast cydru mam Celtyckie Ciemne miodowe, chyba nie masz nic przeciwko?

Poza ty, co są dziś z o Berry Punch?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OH Twitchy widzę że w końcu skusiłeś się na zarejestrowanie na forum.

Ano miałem to zrobić już dawno, ale jak już siadałem do kompa to o tym zapominałem XD

Niestety zamiast cydru mam Celtyckie Ciemne miodowe, chyba nie masz nic przeciwko?

Poza ty, co są dziś z o Berry Punch?

Nie obrażę się jak nie będzie cydru ;)

Berry Punch? To moja patronka :D

Dzięki za powitanie nas nowo przybyłych ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...