Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

No dobra, nadeszła pora na to żebym i ja się porządnie przywitał^^.

Mam na imię Grzegorz i mam 23 lata co słyszałem że jest to już wiek nie młody ale też nie jest jeszcze zbyt stary więc jeszcze mam życie przed sobą:rd8:.

Najbardziej w życiu interesuje mnie elektronika i telekomunikacja a dokładnie telefony komórkowe, komputery, tablety (można dłuuuuugo wymieniać) ze strony technicznej (oczywiście oprogramowanie też przykuwa moją uwagę^^)

Pochodzę z niezbyt znanych stron (No chyba że ktoś z was oglądał Przygody psa Cywila) o nazwie Sułkowice znajdujące się w województwie Mazowieckim, powiecie Grójeckim, gminie Chynów. Moja mieścina może się pochwalić jedynie tym że szkoli psy policyjne do perfekcji.

Co mogę o sobie napisać? Jestem pozytywnie oraz optymistycznie nastawionym do życia chłopakiem (bez pracy TT.TT ale to tymczasowo^^) bardzo ciężko mnie rozzłościć oraz sprowokować (chwała Bogu) oraz chętnie mógłbym pomóc o ile zajdzie taka potrzeba. Pomimo mojego wieku MLP oglądałem, oglądam i będę oglądać i się tego nie wstydzę.

Tak więc, witam was jeszcze raz i liczę na miła i wspaniałą współpracę.^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem Filip i bardzo lubię My Little Pony.

Niedawno miałem urodziny wiec teraz mam 14 lat.

Moje ulubione kucyki to:Trixie,Twilight Sparkle i Princess Luna.

Od czasu do czasu rysuje różne FanArt'y związane z MLP taktyką taką samą jak w filmie "Iron Man".

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...