Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Skupiłem się na witaniu nowych w zakładanych przez nich tematach, zostawiając przy tym ten temat. :octcry:

A zatem... Witam wszystkich, których jeszcze nie powitałem (za co przepraszam)! Życzę Wam, kochani, dobrej zabawy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy, Hello!

Marcin, 14 lat :D Jeden z największych Kucykowych grajków. Gitara, jeszcze nie ma w internecie moich nagrań itp. Rock, Metal... zagram prawie wszystko. Najkocham Rainbow Dash <3 I chyba tyle, pewnie nie ogarnę tego Forum, ale i tak warto :D

{A ja jestem Peacefull Heart, Pegaz. Granatowa sierść i czarno-ciemnozłota grzywa, należę do Lunar Republic i Hellponies :D }

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czejść wam wszystkim ja nazywam się Paweł. Mieszkam w Pawłowicach (woj.śląskie).

Interesuję się częściowo informatyką. Bardzo lubię grać na komputerze i na nerwach.

Moim ulubionym daniem jest Spaghetti.

I to w sumie tyle jeśli chodzi o moją osobę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich mam na imię Witek (co można wywnioskować z mojego nicku) i mam lat 14. Lubię grać w nożną, być leniwym cały dzień, grać na komputerze i oczywiście oglądać MLP :D mój ulubiony kucyk to Applejack. :aj: To tyle jak narazie z mojej strony, jak coś mi się przypomni to napiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Stefan ( tak naprawdę mam na imię Mateusz ale i tak tego nikt nie pamięta), 16 lat. Interesuje się architekturą systemów Apple (Macos i iOs). Uwielbiam oglądać Mlp i anime pokroju ghost in the shell lub neon genesis evangelion. Mieszkam w woj. Łódzkim (Piotrków tryb. Zadupie jakich mało, wie ktokolwiek gdzie to jest?). Najlepszy duet to RD&LUNA FOREVER :pinkrage: Uwielbiam muzykę alternatywną, orkiestralną oraz kawałki na fortepian (na którym troche pogrywam) Najlepszy soundtrack to Chaos Rings OST (Thogether at dawn jest wspaniałe :twilight2: )

Taaaa... To tyle :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wreszcie, po prawie 5 miesiącach postanowiłam tutaj coś napisać! :yay:

No to tak. Jestem Ola i mieszkam na zadupiu zwanym Będzin. Niby to Śląsk ale dziura taka...

Uwielbiam mandarynki. I tyle.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru i dobrej nocy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Em... Howdy?

W internetach przedstawiam się jako Kab. Zamieszkuję Poznań (przez większość roku) i studiuję na tutejszym uniwersytecie ekonomicznym. Wiosen ukończę w tym roku 20. W fandom wgryzłem się ledwo kilka miesięcy temu, ale zaczynam już mniej więcej ogarniać podstawowe założenia. ;] Rysuję, choć na razie z niezbyt imponującym efektem - ale hej, nie zamierzam się załamywać, tylko starać się dążyć do perfekcji. Wszelkie inne zainteresowania poza MLP mam podane w profilu. I cóż... jeśli macie jakieś pytania, zapraszam na PW.

Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej niż kilka dni. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktoria urodzona 1999r w Opolu ;p

słucha Metalu uwielbia rysować poniacze i w tejże chwili nie ma pomysłu co narysować mimo że siedzi godzinę nad szkicownikiem i marnuje swój 2godzinny czas na kompie nic nie robiąc ... tak normalnie to by rysowała a kompie ale nie przygotowała żadnego szkicu ._.

co ją bardzo IRYTUJE tak bardzo że ma ochotę wysadzic cały świat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim Bronym! : )

Ada, rocznik 1996, zamieszkała obecnie za granicą.

Zainteresowania: historia (głownie XX wiek), polityka, sport, literatura. No i kuce.

Brony (albo jak kto woli: Pegasister) od początku II sezonu.

Ulubione kuce: Rarity, Luna, Pinkie Pie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... ja mam na imię Natalia i mam 13 lat ._.

Rzadko kiedy się odzywam... ech... Jestem z województwa kujawko-pomorskiego. Lubię zwierzęta i ogólnie naturę. W przyszłości planuje zostać weterynarzem. Moim ulubionym kucykiem jest Fluttershy, charakterem jest ona do mnie podobna.

Nie mam odwagi odzywać się na SB... to wina mojej nieśmiałości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...