Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

aaa... o tym to mógł bym nowy wątek założyć... w dużej mierze następuje obniżenie pułapu wiekowego na forum, to zjawisko mnie martwi... bo co stanie się z młodocianymi fanami serialu kiedy Hasbro nie zechce kontynuacji... i nigdy nie nastąpi jedna rzecz a raczej następne zjawisko... ale to temat do szerszej dyskusji, i myślę że ten dział to nie miejsce na smuty i lęki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dużo osób z SB mnie zna, ale powtórzę to tutaj.

Mam na imię Joanna, lat 11, w lipcu 12. Mieszkam w mieście pod Warszawą - Milanówkiem. Wielbię Applejack i Discorda. Lubię rysować, ale jedyną rzeczą której narysować nie potrafię, są kucyki. ._. Kocham śpiewać, no przyznam, wychodzi mi to. I tyle.

Witam wszystkich, choć jestem tu dość długo. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziełdobry, jestem jari (me pełne imię i "nazwisko & tytuł" brzmi "jarl jari hrothgar viking beermaster I, almighty pirate admiral, lord of beer and rum), świecę w ciemnościach, jestem królem i władcą czegośtam, byłem nowy milion lat temu, a przez to, że mnie tu dawno nie było to się postanowiłem, że ponownie powitam w mym powrocie tych, którzy sobie na forum się znają, a nie wiedzą kim jestem. miłego dnia. ewentualnie wieczora/zimy nuklearnie/whatever. małe litery wybaczcie, takie przyzwyczajenie z gg/portali typu last.fm, jeśli to się z regulaminem nie zgadza to wielkimi pisać zdania zacznę. zło i tak dalej & ponowne powitania forumowe ślę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, nie mam nic do ukrycia ale o szczegóły proszę się zwracać w bardziej dyskretny sposób. (Wiadomość prywatna, dodaj mnie na steamie: Shadow Note)

Na imię mi Oskar, mieszkam we Wrocławiu, chcę grać na gitarze ale mnie nie stać, lubię zwierzęta, nienawidzę ludzi, jestem samotny, mieszkam z matką (Cudowna kobieta, tak wiele razy ją zawiodłem ale ona nadal się mną zajmuje) kocham rysować pomimo, że nie potrafię, nie uczę się gdyż uważam to za w jakimś stopniu nie potrzebne, nie wstydzę się mojej seksualności (Jestem bi), lubię pisać.

Serial zacząłem oglądać przypadkiem, żeby wiedzieć z czego się nabijam, i tak już zostało.

Kogo ja oszukuję ? Oglądam MLP tylko po to żeby się oderwać od tego szarego miejsca zwanego ziemią, życie dało mi już wystarczająco wiele nieszczęść, stałem się człowiekiem który nie ma już czego stracić oprócz wolności, tej jedynej rzeczy będę chronił do końca koszmaru jakim do tej pory dla mnie jest życie.

Nie szukam pocieszenia, szukam zrozumienia, kogoś kto będzie wiedział co mam na myśli, kogoś przy kim odzyskam duszę i uczucia, kogoś kto pomaluje mój malutki ciągle się kurczący świat a przede wszystkim kogoś kto sprawi, że znów zacznę płakać... Nikt z tutaj obecnych pewnie nie wiem co to znaczy nie móc płakać, co noc przed snem widzę co zrobiłem i co mogłem zrobić chcąc wypłakać cierpienie na zewnątrz, nie mogę.

Witam, i tak, Shadow Note to moje OC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie towarzyszu i niech Lenin ma was pod opieką przed kapitalizmem.

P.S. Czy ktoś wie jak udpali neta w chińskiej podróbce samsunga o nazwie Star i9220. Tylko mój jest bardziej zajebiastrzy bo ma antene i TV. I jeszcze jedno nie wieżcie w te parametry bo on naprzykład zamiast 4 GB pamięci ma 150 kb, ale za 160 zł to musiałem kupi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...