Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Dzień doooobry nazywam się Czeee... A nie to nie ta bajka. Jam jest Jakub lat 15. Ja lubić grać na komputer i kaleczyć Polska język. zainteresowania?? Gra w kosza (ostatnimi czasy NBA) kucyki. Twórczośc rysunkowa ludzi. Ulubione kuce mam 3 a nawet 2. Pinkie Pie, Pinkamena Diane Pie i Vinyl Scratch/DJ Pon3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po raz kolejny mam zaszczyt powitać nowo przybyłych użytkowników forum! :3 Kolejna masa ciekawych osób, mam nadzieję, że zostaniecie z nami dłużej, życzę miłej zabawy no i ten... Welcome to the herd! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to określić. Jak się szybko rozgościsz, będziesz aktywny i tubylcy cię będą rozpoznawać, to jesteś...'stary', o :P A nowy to chodzi bardziej, że świeży user, ledwo co się zarejestrował itd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już jestem nie-nowy czy still rookie? ;d

Napisałeś posta w "Rozmówkach damsko-męskich", wcześniej popularnie zwanych "Spisem Pegasis". Tak więc wszyscy, a przynajmniej znakomita większość forum już cię ujrzała, nie jesteś nowy :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Wszystkim jestem Michał , mam 17 lat, mieszkam nie opodal Kamienia Pomorskiego taka troszkę dziura zabita dechami ale co poradzić XD . Słucham muzy elektronicznej ostatnio słucham dużo Dubstepu , na co dzień uczeń technikum Informatycznego w Świnoujściu ,raczej jestem małomówny i zamyślony , czasem z kuplami jak zaszalejemy język mi się rozplątuje i moje zachowanie można by porównać do Pinkie Pie . Moje fascynacje ?... głównie Nagłośnienia i rożnego rodzaju sprzęt nagłaśniający czyli wzmacniacze , miksery , kolumny głośnikowe a także elektronika ;) . Umiejętności ?... może rysowanie a dokładniej szkicowanie technologii czyli wszelkiego rodzaju maszyny pojazdy itd. Ulubione postacie to .. : Rainbow Dash i Applejack i może jeszcze Vinyl Scratch XD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, kiedyś to dawałem radę bez problemu każdego nowego z osobna witać xD Witamy cię Michale, witamy też pozostałych, którzy przybyli z potrzebą przywitania ich, bawcie się dobrze, nie utrudniajcie życia innym i wszyscy będą szczęśliwi! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewielu tutaj jest problemowych, w końcu myśmy bronies! xD Witam cię Michale na forum! :D @ Arjen podsunąłeś mi ciekawy pomysł hue, hue, hue... Ale muszę jeszcze dokładnie wszystko przemyśleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Nazywam się Wojciech mam 15 lat. Interesuję się rysunkami, malarstwem i wszystkim z tym związanych :) . Chodzę do II klasy Gimnazjum. Próbuję poszerzać nasze kręgi fanów kucyków. Trójka i już prawie 4. jest przekonywany że ta "przesłodzona" i "gejowska" kreskówka może być jednak fajna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy cię na forum, Grillo (twój nick się odmienia? Grillu?) :D Nie szczędź postów, ale pisz z sensem i nie tylko w offtopie xD A MLP nie jest przesłodzone a tym bardziej nie jest gejowskie. Gl&hf^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.Jestem Roberti jestem jednym z kolesi których niejaki Grillo(:P) przekonał do poniaków i forum. Ja się interesuję bardziej pisarstwem niż malarstwem i jestem niestety razem w klasie z Grillusem :) Tak czy inaczej mam nadzieję poznać tu ciekawych ludzi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...