Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Heeeejo. Jestem Ada, mam 13 lat. Moje hobby to mlp, innego nie mam :P. Mój ulu poniacz to Rainbow Dash :rd7::x:rd9::rd11::rd4: . Słucham wszystkiego po kolei, i tego co mi wpadnie w ucho. Czytammm......, tak właściwie to czytam tylko z przymusu lub czasami Harrego Pottera. W życiu przeczytałam gdzieś 10 książek O.o:wow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

 

btw skąd jesteś ? (błagam powiedz że z okolic Białej Podlaskiej)

jestem z Olsztyna. (sory za zawód) :rainbowcry:  :rainbowcry:  :rainbowcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Na imię mi Jacek ;) Mam 18 lat, pochodzę z woj. Zach-pom ;) Interesuję się Informatyką, multimediami, grafiką i animacją komputerową. Nawet ostatni reżyserią dzięki właśnie MLP ;) Moją ulubioną postacią stała się Rainbow Dash gdyż poznałem jej 2 strony czytając Rainbow Factory i My Little Dashi :rd7:

 

Witam i pozdrawiam wszystkich fanów ;)

O to jesteśmy z tego samego województwa. Mieszkasz może blisko Szczecina? Możemy się spotkać na meecie i trochę pogadać, bo mam podobne zainteresowania =3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jestem Polonius, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Teoretycznie zajmuję się pisaniem fanfików i prelistenerowaniem muzyki na FGE. Uwielbiam historię, no i oczywiście słuchać muzyki :) Aha, no i Jej Wysokość Twilight Sparkle jest moim ukochanym kucykiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avete!

Mam na imię Julia, pochodzę z Radomia, jestem studentką. :>

MLP:FiM polecił mi kuzyn równolatek (rocznik '92).

Fanką serialu jestem od około roku. Moimi ulubionymi postaciami są Twilight i Fluttershy (z nimi chyba najbardziej się utożsamiam). :)

Lubię słuchać m.in. soundtracków, muzykę cetycką, Rubika, rocka aletrnatywnego. Kocham psy, lubię też sztukę, nauki ścisłe( szczególnie te najbardziej ścisłe jak matma czy astronomia), starożytny Rzym, gry komputerowe i planszowe, filozofowanie, wiele innych rzeczy.

Pozdrawiam serdecznie. :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kuba :3

Jak się zaczęła twoja przygoda z MLP

Lubisz jeszcze inne seriale/filmy

przygoda ? - Grono fanów MLP zaówarzyło że lubię zwierzęta  i mam ich sporo zaczeli mi przedstawiać filmy gry seriale itp i przy którymś razie ukazało mi się obrazek flutter który mnie zaintrygował pokazali mi to że to jest z MLP i zaczołem to oglądać. Czy lubie inne seriale Tak Np The Walking Dead ,Adventure Time i to wszystko  :cGfSS: .

Interesujesz się informatyką? A jakieś konkretne dziedziny?

Czasami zajmuje się grafiką . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygoda ? - Grono fanów MLP zaówarzyło że lubię zwierzęta  i mam ich sporo zaczeli mi przedstawiać filmy gry seriale itp i przy którymś razie ukazało mi się obrazek flutter który mnie zaintrygował pokazali mi to że to jest z MLP i zaczołem to oglądać. Czy lubie inne seriale Tak Np The Walking Dead ,Adventure Time i to wszystko  :cGfSS: .

Hmmm....ciekawe.Czyli sami Bronies cie w to wkręcili i to w jakim tępię :rainderp:

Walking Dead to jest to o zombie na AXN? Coś kojarzę xD AT też jest dobre i fajne ale jakoś tak do mnie nie przemawia żebym oglądała to "specjalnie" (czyt.wyszukiwanie na YT lub kreskówki.pl AT i oglądanie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...