Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam :D Jestem 18-letnią pegasister, która, wydawałoby się, że wcale nie pasuje do społeczności bronies :P Znajomi dziwnie zareagowali na moje zainteresowanie kucami mówiąc mi, że chyba już totalnie zwariowałam :D Ogólnie interesuję się grami komputerowymi, lubię dobrą muzykę, dobrą książkę i bazgranie w zeszycie (bardziej jednak, żeby coś napisać niż narysować).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :D Hmm ... interesujesz się ogólnie wszystkimi rodzajami gier , czy może masz jakiś Swój ulubiony gatunek :D (chodzi o RPG , TPP , Survival horror , FPS , przygodowe , zręcznościowe itp .... długo by wymieniać :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

White, piękno naszej subkultury polega na tym, że możesz tu reprezentować dowolny styl, nie musisz się podporządkowywać niczemu. Lubisz MLP i chcesz być pegasis? Jesteś właśnie pegasis. No i wiadomo, witam i miłej zabawy życzę:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL. Pegasis która z miejsca mówi, że lubi gry xD Tego nigdy za wiele. Witamy cię na pokładzie, White (yarrr!) :3

A co tam będę to ukrywać :P Jestem taką dziwną pegasis, która w wolnym i mniej wolnym czasie pogrywa sobie w gry :)

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie.

Brohoof ^^

/)(\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznajecie się. To należy do tego tematu:P Co uważasz za dobrą muzykę?

Niby słucham wszystkiego, co mi wpadnie w ucho, ale moje serce należy do progresywnego rocka i industrialu :) Lubię też dobry ambient.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zgadzam się na TF2, jeśli taka propozycja się pojawi :D

Ogólnie mało gram w gry multiplayerowe i chyba robimy mały off topic ;)

progresywnego rocka i industrialu Lubię też dobry ambient.

Nieeee, błagam, tylko nie LoL. Wszystko tylko nie LoL :P"

Dołączona grafika

hehehe wiem jestem uroczy.

hej tak wgl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...