Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam wszystkich, jestem Kamil. Mam 16 lat oraz pochodzę ze Szczecina. Interesuję się: rysowaniem, naukami ścisłymi, zjawiskami paranormalnymi, informatyką, oczywiście także My Little Pony. Moimi ulubionymi kucykami są: Twilight Sparkle, Fluttershy, Trixie oraz Rarity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wypadałobu sieprzywitać, już nawet napisałem już kilka postów a do tej pory nie powiedziałem "Behold my beloved subjects!"  :pinkiep: 

Na imię mam Mateusz jestem studentem (mam nadzieje, że już niedługo) i cóż lubie oglądać MLP:FiM czy jestem bronies nie mam pojęcia - jestem ekstreamalnie skryty jeśli chodzi o ogadanie kucyków. Muzyki mogę słuchać prawie każdej jedyne czego nie trawie w sposób zdecydowany to rap i hiphop oraz pewnie jeszcze kilka gatunków, których nigdy nie słyszałem (moja playlista zawiera na równym poziomie nightwish, soundtrack z howl's moving castle oraz karigurashi czy brad prislay).

O mlp nigdy wczęsniej nie słyszłąem nawet o poprzednich generacjach a nowe wciągneło mnie dopiero jak juz leciał w połowie 2-gi sezon.

Jak zacząłem ogładać mlp? No cóż dużo pojawiało się memów na stronach typu deviantart czy lowbird i chciałem zobaczyć co to jest. Wciągnąłem się gdzieś po 4,5 odcinku licząc 2 pierwsze jako całość (preferuje oglądanie hurtowe - przyzwyczajnie z anime).

 

Witam wszystkich xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wypadałobu sieprzywitać, już nawet napisałem już kilka postów a do tej pory nie powiedziałem "Behold my beloved subjects!"  :pinkiep:

Na imię mam Mateusz jestem studentem (mam nadzieje, że już niedługo) i cóż lubie oglądać MLP:FiM czy jestem bronies nie mam pojęcia - jestem ekstreamalnie skryty jeśli chodzi o ogadanie kucyków. Muzyki mogę słuchać prawie każdej jedyne czego nie trawie w sposób zdecydowany to rap i hiphop oraz pewnie jeszcze kilka gatunków, których nigdy nie słyszałem (moja playlista zawiera na równym poziomie nightwish, soundtrack z howl's moving castle oraz karigurashi czy brad prislay).

O mlp nigdy wczęsniej nie słyszłąem nawet o poprzednich generacjach a nowe wciągneło mnie dopiero jak juz leciał w połowie 2-gi sezon.

Jak zacząłem ogładać mlp? No cóż dużo pojawiało się memów na stronach typu deviantart czy lowbird i chciałem zobaczyć co to jest. Wciągnąłem się gdzieś po 4,5 odcinku licząc 2 pierwsze jako całość (preferuje oglądanie hurtowe - przyzwyczajnie z anime).

 

Witam wszystkich xD

 

Witaj Mateusz :D

Jesteś Bronym,to że się tym nie chwalisz to nie znaczy że nim nie jesteś."Przyzwyczajenie z anime" powiadasz?  :cGGTb:

A jakie to anime oglądasz/oglądałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio już nic nie oglądam ale oglądałem sporo, łączna długość to będzie chyba ponad 2 miesiące. Hellsing obie serie, FMA i FMA:B, Soul Hunter, Love Hina, Eva no Jikan, prawie wszystkie filmy ghibli, oczywieści takie kanony jak Cowboy Bebop czy dragon ball również(aczkolwiek to drugie musiałem troche przewijać walki bo już nie byłem wstanie ich oglądać :P) Ostanie co oglądałem to było Kamisama no memochou (nie było złe ale tylko dlatego ze nie traktowałem tego jako prdukcję detyktywistyczną). A moim ulubonym filmem będzie Toki wo kakeru shoujo Kakeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Bartek ,lat 16.

MLP polecił mi browny Talar i tak się zaczeło na dobre..

Ogólnie układam kostkę rubika (jetsem początkujący)

Lubię też rocka,anime,i dobre książki przygodowe.

Witaj C:

W jaki czas na razie układasz kostkę rubika? Anime powiadasz,jakie oglądasz? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Jestem Kamil i ja tu nowy...

A tak do rzeczy to:

Mam 16 lat, pochodzę z okolic Zielonej Góry, lubię programować (C++ i odrobina Javy), słuchać muzyki (głównie Reggae i Radio Equestria :D) no i oczywiście MLP.

Mój ulubiony kuc z MLP to Rainbow Dash...

i to chyba tyle :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje na mój temat:

Imię:Seba

FavKuc:Fluttershy

Mieszkam:Lublin(Woj.lubelskie)

Słucham:Kucyków :P

Zainteresowania:Lubie poznawać Pegasisters i Bronych,lubię jeździć motocyklem i czytać FanFici.

 

Pozdrawiam,Darki.

Kucyki przejmują władzę nad światem. :pinkiederpy: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje na mój temat:

Imię:Seba

FavKuc:Fluttershy

Mieszkam:Lublin(Woj.lubelskie)

Słucham:Kucyków :P

Zainteresowania:Lubie poznawać Pegasisters i Bronych,lubię jeździć motocyklem i czytać FanFici.

 

Pozdrawiam,Darki.

Kucyki przejmują władzę nad światem. :pinkiederpy: 

Witaj :D

Interesujesz się jeszcze czymś innym niż MLP?

Ulubiony FF?

 

Tia...zgadzam się z tym...teraz pytanie czy to dobrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

Interesujesz się jeszcze czymś innym niż MLP?

Ulubiony FF?

 

Tia...zgadzam się z tym...teraz pytanie czy to dobrze

To bardzo dobrze :P

Anime? A jakie? :"D

 

 

Czy ja wiem...

Moje pierwsze:Death Note

Później Bleach itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Nazywam się Kuba, mam 18 lat.

Mieszam w Krupskim Młynie (koło Tarnowskich Gór, śląsk).

Kuce oglądam od 3 lat, ale dopiero teraz, dzięki Brohoof'owi odkryłem forum.

Lubię posłuchać dobrej muzyki, głównie rock, ale nie faworyzuję go, jak coś wpadnie mi w ucho to nie pogardzę. Mam też niemałą kolekcję soundtracków czy to z filmów czy to z gier, niektóre są genialne :) W wolnym czasie brzdękolę na klawiszach w zespole z kumplami.

Poza muzyką bardzo dużo programuję, ciągnie mnie to bardzo.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia na nie jednym Ponymeecie :cGfSS:

 

Brohoof!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yow. Jestem Iluzja - nie, wcale się tego nie domyśliliście. Co mogę powiedzieć o sobie... lubię Poniacze, lubię gadać... Jestem Pegasis, choć czasem lubię nabierać ludzi, że jestem Bronies. To chyba związane z moją naturą, bo lubię aktorstwo. Lubię udawać, że umiem różne rzeczy, na przykład matematykę albo fizykę. Słucham muzyki prawie cały czas, choć cisza też jest mi bardzo potrzebna. Jeśli ktoś mnie polubił to niech wie, że nie posiadam Skype, GG ani FB xD. Nie potrzebuję ich. Jak macie jakieś pytania to piszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Pegasis, choć czasem lubię nabierać ludzi, że jestem Bronies. To chyba związane z moją naturą, bo lubię aktorstwo. Lubię udawać, że umiem różne rzeczy, na przykład matematykę albo fizykę.

Heh,Dobry trolling nie jest zły :'D

Interesujesz się czymś jeszcze oprócz MLP?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...