Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

No to taki temacik też się chyba przyda, chyba każdy wie o co kaman ;p Dobra, to ja mam na imię Adrian, mieszkam w Kraśniku (woj.lubelskie), interesuję się informatyką, moje hobby to granie na kompie xD, lubię pomidorową, i oczywiście jestem fanem My Little Pony Friendship Is Magic, moja ulubienica to Fluttershy. To chyba tyle o mnie, w razie czego to pytać ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam urodzony 1997 roku w Warszawie pozdrawia. Lubi on My Little Pony: Friendship is Magic, jego ulubioną postacią jest Applejack. Grywa on na pianinie, pływa, ogląda Anime, słucha Techno i różnych soudtracków filmowych jak i z gamingu, lubi też muzykę orkiestralną, Rocka i Japońskie niszczyciele mózgów, gdyż są one takie słodkie, że się nie da wytrzymać. Interesuję się on Informatyką, Przyrodą, Survivalem, Bronią, różnymi rzeczami związanymi z PC'ami, LoL'em, Poezją i zwierzętami. Osobiście ma on białego chomika Dżugarskiego. Lubi fistaszki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni Hao! Jakub, rocznik 97, mieszkam w woj. dolnośląskim , ulubiona postać to fluttershy , a zaraz po niej rainbow dash. W wolnych chwilach siedzę na komputerze lub jeżdżę rowerem albo motorem. Słucham głównie Nirvany, Prodigy, Papa roach oraz limp bizkit. Uzależniony od MLP ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Grzegorz, nazwisko można wywnioskować :) Mam 16 lat i pochodzę z Dąbrowy Białostockiej z woj. podlaskiego. Lubię grać w piłkę ręczną (1 msc. w woj.). Moim ulubionym kucykiem Jest Rainbow Dash. Słucham rocka, metalu i soundtracków :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Nikola mieszkam blisko Bolesławca (woj.dolnośląskie) interesuje sie informatyką/polonistyką codziennie przed kompem spedzam przynajmniej 4h+ jestem wielka fanka anime oraz serii gry final fantasy a przez ostatnie dwa dni strasznie mi sie spodobalo MLP ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Nikola mieszkam blisko Bolesławca (woj.dolnośląskie) interesuje sie informatyką/polonistyką codziennie przed kompem spedzam przynajmniej 4h+ jestem wielka fanka anime oraz serii gry final fantasy a przez ostatnie dwa dni strasznie mi sie spodobalo MLP ;>

A to ciekawe, ja mam do Bolesławca bardzo blisko :D Chociażby na rowerze mógłbym jechac, haha :D Tylko ja łódzkie, ale nie daleko mnie jest Bolesławiec, to nie jest nawet 10km, może z 3 ? ^^ Albo 5 xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...