Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Jasiek z Częstochowy. Interesuje się muzyką, ksiązkami i dobrymi horrorami. Nie lubię Nolana, ale lubię Doktora Who i zimny browar.


Jasiek z Częstochowy. Interesuje się muzyką, ksiązkami i dobrymi horrorami. Nie lubię Nolana, ale lubię Doktora Who i zimny browar.

A, oczywiście ta muzyka to heavy metal :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł, Heloł.

 

Jak można się domyśleć, mam na imię Julka. Pochodzę ze Śląska, mieszkam niedaleko Katowic.

MLP "interesuję się" od niedawna, a zalogowałam się na to forum za sprawą użytkownika Plx.

Lubię oglądać filmy, szczególnie horrory. Interesuję się spirystyką i zjawiskami paranormalnymi. 

Czasami napiszę jakąś powieść, podobno jestem w tym dobra. Lubię także słuchać muzyki 

(melodyjny hardcore, punk rock i doom metal :D) i poznawać nowe osoby.

 

Pozdrawiam :)

Edytowano przez Panna Julka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello everypony /)

Nazywany bywam Piotrem. Mam 26 lat i mieszkam w Gdyni. Przybyłem tutaj dalej uczyć się empati...

Damn English spelling checking... anyway. I don't have much empathy to human beings. I'm still learning how to take care of others. I'm a developer on http://tekkify.com/ minecraft server and also a royal brony there ;) And there i learned that community is important to me :D

Once again Hello

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jakub, 21 lat, brony od 2011 :).
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum, a w szczególności imesh, który jest z tego samego miasta. Jestem Zgierzakiem :D.
Zainteresowania mam szerokie, ale jedno wszyscy mamy na pewno wspólne :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Monika mam 16 lat i mieszkam na Zadupiu w Świętokrzyski, wcześniej mieszkałam jeszcze w Mokrzyskach i w Jadownikach Podgórnych w małopolskim. Lubię rysować, śpiewać robić fanduby i tworzyć origami modułowe chociaż to żadnego z powyższych talentu nie mam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy nowo przybyli fani kucyków.
Dawno się z nikim nie witałem a widzę że forum rośnie i rośnie!

 

Witam. [...] mieszkam na Zadupiu w Świętokrzyski [...]

Ja także witam.
Zadupie w Świętokrzyskim? Nie znam żadnej takiej wioski  :lie:  Ciekawe gdzie to jest? :ajawesome:
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i uwierz nie chcesz znać. Inna nazwa Zadupia to Stomorgi, ale na jedno wychodzi

Wow faktycznie daleko od cywilizacji. Lecz sporo osób generalnie narzeka na Świętokrzyskie, a mnie się nie podobają takie epitety. Jak dla mnie jest tam sporo fajnych miejsc i piękne lasy po których uwielbiam łazić, czego mi tu teraz w Warszawie bardzo brakuje :ajunsure:  no i powietrze tam jakby leprze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow faktycznie daleko od cywilizacji. Lecz sporo osób generalnie narzeka na Świętokrzyskie, a mnie się nie podobają takie epitety. Jak dla mnie jest tam sporo fajnych miejsc i piękne lasy po których uwielbiam łazić, czego mi tu teraz w Warszawie bardzo brakuje :ajunsure:  no i powietrze tam jakby leprze.

Ja nic do świętokrzyskiego nie mam, ale odczuwam straszliwą gorycz gdyż rok temu sie tu przeprowadziłam i wszystkich moich przyjaciół zostawiłam w małopolskim i to chyba wiadome, że mi się bardziej podobają regiony Brzeska w małopolskim, poza tym ja zadupiem nazywam tylko Stomorgi i okolice

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Gah, nie lubię gadać o sobie, ale... Jestem Krzysiek, lat 19 i pochodzę z Hajnówki na Podlasiu (widzę, że niewielu tutaj jest ze wschodniej Polski). W fandomie od grudnia 2011, ale w Polsce zacząłem się udzielać dopiero od marca roku bieżącego. Co mnie przyciągnęło do kuców? Oglądałem masę filmów typu YTPMV, które właśnie w tym czasie zaczęły się kierować w stronę MLP. Sam nawet próbowałem tworzyć jednego, ale pewna osoba tak instalowała Steama, że przy okazji sformatowała pół komputera. Teraz, kiedy skończyła się era muzycznych filmików, wśród fanów trzyma mnie muzyka i niektóre świetne animacje. Ostatnio nawet zacząłem czytać fanowskie opowiadania. W rozmowach staram się unikać języka angielskiego (nie rozumiem po co ktoś w co drugie słowo wciska angielskie słowa... Ni to fajne, ni to poprawne).

To w sumie na tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem Magda i mieszkam w Szczecinie. Lat mam 24 (tak wiem, aż wstyd się przyznać...  :rd11: ). Interesuję się muzyką, grami komputerowymi, sportem. Nie pogardzę również dobrą książką, ani filmem.

Jeśli chodzi o ulubionego kucyka... No cóż, nie mogłam zdecydować się na jednego, więc:  :brohoof:  :lunasmile:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian, lat 16, okolice wawy. Interesuję się informatyką i elektroniką. Lubię pomidorową i różne dania z makaronem i pomidorami, Grywam w TF2, Quake Live, słucham metalu, rock'a i punk'u. I jak zapewne każdy tutaj lubię kuce. Moim ulubionym kucykiem jest Fluttershy. O swojej przygodzie z MLP opisałem w odpowiednim temacie "Pamiętacie to uczucie...". Niedawno zacząłem doś znacznie pogłębiać się w tym wesołym i kolorowym świecie i tak oto wylądowałem tu na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, lat 13, Szczecinek. Interesuję się śpiewaniem, rysowaniem, grami komputerowymi np. DarkOrbit, Metin 2, Assasin's Creed 3, Diablo, Tekken itp. Lubię horrory, kryminały, i (okazjonalnie) romanse.

Moją ulubioną postacią jest Big Mac (jak widać po avatarze XD). Z muzyki słucham głównie Rap'u, Rocka, Metalu, i country. Mam długie, blond włosy i zielone oczy. Mojego życia opisywać nie będę bo zanudziłabym was na śmierć. Pozdrawiam.

Edytowano przez Syndicate
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...