Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Yuri miejscami potrafi być całkiem słodkie, a yaoi to po prostu ochydna gejoza i obrzydlistwo.

Ale sposób w jaki to odbieramy zależy głównie od płci widza.

 

Dla dziewczyn/kobiet ta gejoza może być czymś ciekawym a to yuri tym "złem"

Edytowano przez Pan E
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr BONIEK

Pozdrowienia z LESZNA woj. Wielkopolskie

 

Kolorem posługuje się tylko ekipa forum bądź użytkownik, który otrzymał na to pozwolenie w określonym temacie.

~Emronn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprzeciętny zwariowany człowiek patriota . Fan kuców, 2wś, i czołgu Tygrys ;p, kopania z wykrywaczem metali , wypraw pieszo np. wczoraj marsz 30 kilometrów po to żeby kupić na naczepkę z Rainbow. Muzyka to większość gatunków  ale z przewagą fandomu. Telewizji nie oglądam ( idiotyzm. wyjątek TVP Historia i oczywiscie MiniMini xD.


Jeśli ktoś gra w World of Tanks to możemy w plutku załatwić kilku chińczyków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam, na imię mi Mateusz, rocznik 1999, ale na początek moja historia spotkania się z MLP.
Zainteresowanie kucykami zaczęło się w 2010 roku, gdy zauważyłem pewnego mema z Rainbow. Od tamtych czasów nie zwrócałem na nie uwagi, aż do tego roku, 4 lutego zauważyłem pewien post na jakimś forum dotyczący, kim są Bronies/Pegasis.  Dowiadując się na temat kucyków, huczało o nich w internecie, że zobaczę jeden odcinek, potem drugi, trzeci, czwarty... aż zostałem bronym.
W szkole kucyków nikt nie oglądał, uważali je za pedalskie, a fanów:(Słowa zbyt wulgarne, aby to opisać). Oczywiście ja się nie zgadzałem z ich ideą, ale nie odzywałem się na ten temat. Koleżeństwo z klasy nie wypowiadało się na ten temat, ponieważ nigdy ich nie widzieli, wracając ze swoją klasą z żyrardowa do jaktorowa na lewo chłopaki zauważyli Pinkie Pie wymalowaną na murze, gdy ja się wypowiedziałem na to, usłyszeli, uznali mnie za pedała. Aż do dziś, kiedy piszę ten post.
Gram na serwerach minecraft: betoncraft, mlppolska (nie mylić z nazwą forum), mój nick to FlahcikPL, możecie mnie czasami spotkać.
Pozdro. /)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wracając ze swoją klasą z żyrardowa do jaktorowa na lewo chłopaki zauważyli Pinkie Pie wymalowaną na murze, gdy ja się wypowiedziałem na to, usłyszeli, uznali mnie za pedała.

 

Też uważam, że to dziwne. W końcu Pinkie Pie to "dziewczyna" xD

 

Poza tym witam na forum i cb i wszystkich innych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, na imię mi Darek, rocznik 97, mieszkam w Łodzi. Moim hobby są klocki LEGO [klik] , gry strategiczne, HTML i MLP oczywiście. Matka natura nie obdarowała mnie żadnymi uzdolnieniami plastycznymi, o pisaniu nie wspomnę, natomiast mam umysł ścisły, przynajmniej tak twierdzą inni :)

Z serialem spotkałem się dwa lata temu. Do początku tych wakacji nie miałem z nim styczności, wszystko zmieniło się za sprawą muzyki, na którą natrafiłem w dobrze znanej grze rytmicznej :). W skrócie postanowiłem obejrzeć odcinek a skończyło się na tym, że jestem teraz tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...