Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Grindmarki? Coś co miał każdy fandom mniejszy i większy. Natomiast L&T zachacza o pedalstwo (co ciekawsze zwrót nie użyty nigdy w serialu), generalnie kolorowe koniki to nic męskiego, nie ważne jakie OC by na ich bazie robił fandom.

 

Pamiętaj, że "kolorowe koniki to nic męskiego" jest zwyczajnym stereotypem, co jak dla mnie nie jest wystarczającym dowodem, by uznać kucyki za pedalskie. Zaś L&T nic mi nie mówi (wielu rzeczy w fandomie jeszcze nie poznałem), więc poproszę o krótkie wyjaśnienie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

Ja jestem Adam, rocznik '99, mieszkam w Warszawie. Hobby: granie na kompie, kryzys w innych (programowanie, pisanie, rysowanie). Uczęszczam czasem (ale rzadko) na warszawskie meety, niektórzy mnie stamtąd znają. Ulubionego kucyka nie mam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evening... imię zostawię dla siebie. Obecnie liczę sobie 19 lat, mieszkam we Włocławku... to taka dziura niedaleko Torunia, o. 

Co by tu powiedzieć hmm... byłem tu wcześniej jako Sherlock Hooves czy jak mu tam było xD 

Zrobiłem sobie przerwę od MLP na czas matury i wróciłem znacznie lepszy i świeższy... 

Ach, dobrze wrócić na stare śmieci! 

Uwielbiam "Star Trek" (co tłumaczy mój avek i nick), brytyjskie seriale, tumblrowanie... i inne takie.

Nie wiem czy mogę wstawić tu adres swego tumblra w całości ale szukajcie: the-voice-of-khan, tak to jest askblog!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń dobry~

Marcin, 17 lat, Ostrowiec Świętokrzyski, rasowy leń, z nudów grafik i rysownik-amator. W fandomie od dłuższego czasu, nawet jeżeli się do tego nie przyznaję. Zdecydowałem się powrócić wraz z momentem gdy naszła mnie ochota na kucykową OCkę. WELP.

Lubię Fluttershy, koty, herbatę w dużych ilościach, uroczych ludzi (mam dość skrzywioną definicję słodkości), brytyjski akcent, dziwne seriale i oryginalne soundtracki z gier i filmów.

Jestem gramatycznym nazistą, dobranoc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciech, Warszawa, lat niedługo 19, kaleka, artysta... ostatnio zabrałem się za pisanie - co już parę osób pewnie zauważyło. Ciekawi mnie, czemu teraz piszę w tym temacie, ale... kij z tym.

 

Lubię wszelkie gatunki muzyczne, poza reggae... i to chyba najważniejsze, co powinniście o mnie wiedzieć ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do moich absolutnych faworytów należą soundtracki z Okami, Kingdom Hearts (wszystkie części) i Assassin's Creed (też wszystkie, ale z trójki najbardziej mi odpowiada klimatem). Poza tym... OST z Sherlocka BBC (Blood On The Pavement, aaah <3) i Doctora Who też jest świetny.

W zasadzie lubię soundtracki z większości serii, z którymi miałem do czynienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Dominik. Jestem Fanem Luny i Chrysalis. Mam 15 lat i interesuje się komputerami i sportem. Słucham Rocka , lubię Metal ale także Hip-Hop i resztę towarzystwa. W Brony jestem od 2 lat. Lubię oglądać horrory i komedię i oczywiście grać w gry. Uwielbiam oglądać seriale w tym np. ( Gra o Tron , Dexter , The Walking Dead ) i parę innych. No i oczywiście MLP. W wolnym czasie czytam książki takie jak ( Metro 2033/Last Light , Zwiadowca , Hobbit itp. ).

To chyba wszystko o mnie. Jeżeli ktoś jest gustem podobny z chęcią porozmawiam na Skype albo GG. 

Edytowano przez Darkos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...nazywam sie Marian XDDD i lubie grać na komputerze i jestem nie szcześliwy :<


https://www.google.pl/search?gs_rn=26&gs_ri=psy-ab&cp=13&gs_id=1o&xhr=t&q=twój+stary+XD&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.52164340,d.Yms&biw=1440&bih=802&dpr=1&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=nnI3UuOGMobdswbW8YG4Bg#facrc=_&imgdii=_&imgrc=ITg7NHBlLRZGfM%3A%3BmTz89DD6saLlkM%3Bhttp%253A%252F%252Fi.pinger.pl%252Fpgr141%252F44fa37260004590247b71163%252F392lk8.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Ftwojastara.pinger.pl%252Fm%252F117688%3B450%3B600

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello everypony nazywam się Damian mam 16 lat jestem z Piaseczna koło Warszawy.

moje zainteresowania to ogólnie wszystkie sporty ale najbardziej koszykówka którą trenuje już można powiedzieć zawodowo ,plus do tego lubię grać na kompie w np Amnesie lub w LOLa.jestem jeszcze wiernym widzem THE WALKING DEATH ale najbardziej jak pewnie każdy tutaj kocham MY LITTLE PONY !!! lubię z tego wszystkiego poczynając na serialu po fanfiki i Soundtracki ,jednym słowem podoba mi się co MLP przekazuje do każdego widza od dzieci aż do dorosłych i ta bezbłędna animacja ,dobra kończę po prostu jestem niezwykle zadowolony że mogę podzielić się moimi opiniami z innymi Bronies

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imie Wiktoria mieszam za granicą Intersuje sie pisaniem, rysowaniem i takimi tam  przed moim  laptopem spędzam mniej niż 3 godziny jestem wielką fanką MLP  a przedtem poprostu kochałam anime  i jestem fanką gier typu multiplayer lub przygodowych C: to na tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohajo ! :D

Jestem Łukasz, 13 wiosen, mieszkam w woj Łódzkim < nie podam dokładnie gdzie, bo to takie zadupie, że i tak nikt o tym nie wie >, interesuje sie tańcem, muzyką i oczywiście kucykami z MLP FIM :P

Możesz powiedzieć skąd dokładnie, bo też mieszkam na zadupiu w łódzkim :P Może to gdzieś niedaleko? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...