Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam. Na imię mi Adam. Na codzień stacjonuję w stolicy i staram się jakoś żyć i studiować zootechnikę naraz. Słucham muzyki (dużo), piszę, rysuję, od czasu do czasu zajżę do książki od anatomii.

Jako rocznik 94 załapałem się na końcówkę konsoli PSX, która była przez dłuższy czas moim wychowawcą. Gry mego dzieciństwa, to Crash Bandicoot (wszystkie części), Spyro (wszystkie części), Croc (wszystkie części), Gex (wszystkie części), Tekken 3. Udało mi się zapoznać także z twórczością Jacka Kaczmarskiego, którego piosenek słucham do dziś, a nawet miałem o jego dziełach pracę maturalną.

Z charakteru: pesymista, introwerty, prawie socjopata i melancholik. Ta ostatnia cecha wciąż pozwala mi sie cieszyć wyobraźnią. Jeśli chodzi o pesymizm to ma to sens, gdyż: Jeśli będzie źle, to było się na to przygotowanym - 0 zaskoczenia. Jeśli będzie choć odrobine lepiej od tego co się założyło - jest się z czego cieszyć.

Zainteresowania: ASG, chemia, gry komputerowe, siły pancerne II WŚ, broń palna współczesna, 26 kwietnia 1986 r. (Wszystko dokładniej opisane na poim profilu, więc nie będę powtarzał)

 

Przedstawiam się dopiero teraz, gdyż stosunkowo niedawno zostałem "Uświadomiony".

Pozdrawiam, Parabellum Edge.

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może też się tu przedstawię, chociaż na forum trochę czasu już jestem. Mieszkam w Warszawie. Jeśli chodzi o wiek to, no cóż zbyt młody to już nie jestem, dokładnie 27 lat. Interesuję się m. in. fototechniką. Jeśli ktoś ma ochotę dowiedzieć się więcej o mnie postaram się odpowiedzieć na ewentualne pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie bracia i siostry!

Jestem Andrzej, mam 15 lat, pochodzę z Bełchatowa w woj. Łódzkim. Do fandomu dołączyłem kilka miesięcy temu. Uwielbiam MLP FiM, moją ulubioną postacią jest Derpy :), a zaraz po niej Rarcia. Oprócz tego bardzo lubię czytać książki (szczególnie fantasy, chociaż jeżeli naprawdę dobra to gatunek nie ma znaczenia), rysować, jeździć na rowerze oraz na nartach, a oprócz tego chodzić po górach, pływać i siedzieć przed kompem. No i naturalnie słuchać muzyki! Jak mogłem o tym zapomnieć. Słucham głównie polskiego rapu i ewentualnie jeszcze reagge, ale słucham bardzo dużo, zwłaszcza tego pierwszego.

Jestem cyniczny i sarkastyczny, lubię się kłó... dyskutować. Podobno mam dziwny, psychopatyczny śmiech :crazytwi:

yo :gummy1: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozdrowienia z trójmiasta na karku mam już 23 lata więc z początku nie bardzo się ujawniałem z tym że lubię ten serial nawet wydawało mi się to trochę dziwne dopóki nie odkryłem jak wielki jest ten fandom moją ulubioną postacią jest Apllejack jeśli chodzi o zainteresowania to głownie interesuję się przyrodą zwłaszcza zwierzętami poza tym lubię ksiązki z gatunku fantasy i różne gry za dużo ich by wymieniać tytuły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z Bełka, a ja Cię nie znam? :wat:

Witaj :rainhug:

 

 

To wszystkich poza mną znasz? :pinkie4:   witaj

 

Witaj Skylenie :hug2:

1. Ulubiona bajka zaraz po mlp

2. Ulubiony smak lodów?

3. Ulubione anime?

4. Ulubiona gra planszowa?

 

Cześć!

1. hmm nie wiem :flutterblush:

2. pistacjowe

3. hmm nie wiem :flutterblush:

4. hmm nie wiem :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

Oy! 

Nazywam się Fabian :3 (Nie chcę tego imienia, Ani trochę międzynarodowe  :grumpytwi:  )

W internecie używam swego drugiego imienia Felix.

Mieszkam w Niemczech, Okolice Stuttgartu

"Większość" Czasu spędzam przed komputerem. (Jak mam wolne to nie wychodzę w ogóle z domu  :crazytwi3:  )

Muzyka, której słucham: Głownie Soundtracki z Gier np. Super Meat Boy lub Binding of Isaac. A tak mówiąc o kategorii to Rock, Może trochę muza elektroniczna.

Jestem trochę "Surowy" jeśli chodzi o muzykę  :twilight8:

Ogólnie mowiąc to słucham lata 50. 60. 70. 80. (+Wyjątki)

 

Ulubiony Kuc: Rarity ( Nawet jeśli nie użyłem ani jednego z jej emotikonów w tym poście  :crazytwi2: )

 

EDIT:

 

Było 5 minut do autobusu to się spieszyłem z pisaniem tego posta. 

Zapomniałem dopisać parę informacji  :ppshrug:

 

Rocznik 1998.

Początkujący bazgracz w Paint Tool SAI.

Osoba nie wychodząca z domu.  :derpfly:

Początkujący "Uderzacz" w klawisze Pianina.

 

Były gracz konsol Dendy, SNES, Pegasus, NES  :trixie:

 

Dumny Gracz (No-Life) Komputerowy

 

Mam nadzieję, że nic tym razem nie pominąłem  :rainderp:

Edytowano przez Bonnet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oy! 

Sygna z Jackass 3D? Bo tak mi się coś kojarzy :lkBLv:
 

 

Nie ma to jak zarejestrować się i się nie udzielać :twiblush2:

Mimo wszystko, hej. Jestem Kamila aka Shenti. Studiuję fotografię w Warszawie.

Rysuję, maluje, szyje maskotki, cosplay'uję. Jak tylko mam wolny czas.

 

To.. ten - cześć :spin:

Cześć Kamila, jestem Kamil :derp6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim .

 

Jestem Kamil, 1 stycznia skączę 20 lat.

 

Moje zainteresowania , to zabytkowe motocykle mam 2 egzemplarze , gra na gitarze (uczę się) i fotografia.

 

Jeśli chodzi o muzykę to nie preferuje konkretnego gatunku, słucham co wpadnie w ucho.

 

MLP zainteresowałem się zupełnie przypadkiem, najpierw obrażałem 2 przeróbki na YT ,

 

potem z ciekawości obejrzałem 1 odc i tak juz poszło.

 

Moim ulubioną postacią jest Pinki Pie (głównie z tąd ten awatar), chociaż lubie wszystkie po trochu.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem ! Pisze tu bo już dawno mnie nie było i czuję sie jakby nowy :) Mam na imię Daniel mam 14 lat Kocham Fantastyke oglądam The walking Dead i Gre o Tron musze zacząć oglądać MLP bo miałem długą przerwe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Jestem Kacper , mieszkam w województwie dolnośląskim. Moja ulubioną postacią jest Twilight. Lubię pływać, czytać książki (głównie fantastyka), słuchać muzyki( rocka, metalu) i grać na kompie głównie w RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...