Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Katerina lat 12 (5 października będzie 13 - pamiętać! ;) ), woj. lubelskie, lubię czekoladę, Igrzyska Śmierci, serię Dary Anioła (le obsesja), haft krzyżykowy i koty (i sporo innych rzeczy, ale nie chce mi się wymieniać). Mam kota i psa, oboje mają ADHD. Lubię wszystkie kuce, ale chyba najbardziej Cadance. Usilnie próbuję nauczyć się fajnie rysować i lubię być we wszystkim najlepsza. Nie muszę od razu zdobywać władzy nad wszystkimi, ale lubię być lubiana i zauważana. Pegasis od całkiem dawna, pamiętam, jak jeszcze kilka lat temu zawsze pilnowałam, żeby zdążyć na My Little Pony G3. Słucham głównie muzyki trailerowej jak Two Steps From Hell, Epic Score, City of the Fallen, a także kompozycji trochę mało znanego (ale superowego) Sama Cushiona, który robi fanowskie soundtracki do książek jak Igrzyska Śmierci i Dary Anioła. Jak chcecie mnie lepiej poznać, to szukajcie mnie na Shoutboxie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam fanka, jak była tylko G3 to się to oglądało :D Teraz przyzwyczaiłam się do G4 i nie mogę patrzeć na kuce z G3 :D

Mvuahaha! Też oglądałam i ciągle opening mnie rozwala: Rainbow Dash always dresses in style!

To mnie rozwala xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy! Nazywam się Arek, mam 15 lat, oraz mieszkam w Szczecinie. Możecie mnie spotkać na blogu For Glorius Equestria, oraz forum Hitman Hideout na którym jestem redaktorem. Zachęcam również do odwiedzenia mojego profilu na DeviantART. Tak więc: BROHOOF!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...