Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Hej!

To ja... no ten... eee... Lissa jestem. Sara, rocznik 99. Jednak bez problemu można na mnie mówić Lissa ^~^ W końcu większość ludzi tak na mnie mówi. Kocham Rosję. Piękne państwo. Jestem też wielką fanką RPG i nie do końca tylko tych komputerowych. Mieszkam w okolicach Gdańska, ale dużo przebywam koło Świnoujścia/Wolina. Pomimo tego, że lubię mroczne klimaty proszę mnie nie łączyć z wampirami. Bo takich paru już znam. Ogólnie ulubione kucyki to Luna (Moment kiedy jest jeszcze Lunom, ale już jakaś schiza jest) i Rainbow Dash. Z całej serii świetny jest jeszcze Discord (Ach ten głos w Polskim dub *.*). To chyba wszytko... Jak coś to pytać ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego tu zacząć :P

Jestem Jakub.

Mam 14 lat.

Jestem fanem MLP:FiM przez to co nasze kolorowe kucyki szerzą tzn. L&T i morały , którymi nas darzą :)

W MLP:FiM najbardziej lubie Twilight i Celestię :pinkie2:

Szczerze mówiąc nie sądze , żebym był nie wiadomo jakim aktywistą odnośnie Bronies , lecz postaram się nie być Discordem (czyt.nie siać chaosu)

W MLP:FiM cieszy mnie też to , że jest dużo piosenek

PS.Lubię też Pokémomy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Natalia :3  :rd2: (Wolę Hariet w necie)

Jestem z Warszawy, mam 14 lat  :rdblink:

Swoją przygodę z MLP zaczęłam oglądając TV

Szybko mi się spodobało :3 

Obejrzałam 2 sezony i zaczęłam szukać 3.

Dubbingowano wtedy odcinki z 3 sezonu a ja najbardziej byłam podekscytowana odcinkiem "Bezsenność w Ponyville" i "Akademia Wonderbolts"  :soawesome:

Teraz powolna premiera odcinków z sezonu 4 strasznie mnie denerwuje  :grumpybloom:

Moimi ulubionymi postaciami są:  :1xkfz:  i  :rd7:

Ale w zasadzie jestem jak  :ohmy::rd8:   w jednym 

Moją ulubioną muzyką jest Dubstep i POP (Nie lubię Biebiera i 1D) :sick:

 

Moje zainteresowania to rysowanie (na kompie i tradycyjnie)

Mój Deviantart: http://rainbowdashswagger.deviantart.com/

 

Szukam miłych znajomych  :squee:

 

Szukam miłych znajomych   :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej grze, na każdym forum znana (JEŚLI znana oczywiście) jako Tokusa, rocznik 92, z województwa Lubuskiego.

Rysuję, hektolitrami piję herbatę, w anime i mandze siedzę od małego, w tym pierwszym mniej więcej od czasów muminków, w tym drugim nieco później, jak mały Tokus zaczął odróżniać zwykłe komiksy od mang.

Imię? Katarzyna. Ulubiony kuc? Z początku była to Rainbow Dash, później nie mogłam wybrać pomiędzy nią a Applejack, następnie obie panie z miejsca wykopała Luna, ale ogólnie moją ulubioną postacią jest Discord.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem Maciej, rocznik 94.Na (jeśli) znany także pod nickiem Teramire/7eramire. Mieszkam w prawdopodobnie nikomu nie znanej wiosce w kujawsko-pomorskim, jednak obecnie przebywam w Opolu, gdzie studiuję.

Początkowo darzyłem MLP wielką antypatią (choć nigdy przedtem nie oglądałem dłuższego fragmentu). Przekonałem się do MLP dzięki twórczości literackiej fanów MLP. (oprócz zajęć typowych dla studenta uwielbiam czytać książki fantastykę i sci-fi.) Postanowiłem się przemóc i sprawdzić czemu taka "durna bajka dla dzieciaków" tak fascynuje i inspiruje innych. Tak więc zacząłem oglądać pierwszy odcinek. Rezultat tego był taki, iż wstałem od ekranu wielce niezadowolony, gdyż nie starczyło mi czasu na obejrzenie całego sezonu do końca. Moje ulubione postaci to Discord i Rainbow Dash.

Edytowano przez Teramire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo. Jestem Ulka. Najlepiej opisuje mnie Pinki Pie ;) Fascynuje mnie Nightmare Moon. Słucham rapu i reggae... Co ja gadam? Przecież słucham wszystkiego ^^  Podkarpacie jest super. Moje hobby to fotografia i informatyka. Jeśli chcecie wiedzieć więcej to zapraszajcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Damian ,mam 16 lat .Mieszkam niedaleko Warszawy w Piasecznie ale zwykle mówię że w Wawie bo tam bywam prawie cały tydzień. Najlepiej opisującom mnie postaciom jest princess Twilight Sparkle ,nie dlatego że jestem molem książkowym ,chociaż nie zaprzece ale dlatego bo kocham magię i zamierzam zostać Iluzjonistą.Lecz nie jestem przywiązany do jednej postaci bo wzoruje się na wszystkich charakterach z serialu ,bo każda nawet ta najgorsza nauczyła mnie czegoś ważnego .

Gram do tego w koszykówkę już można powiedzieć zawodowo .w wolnym czasie gram na komputerze oraz rysuje postacie z MLP .Kocham fanfiki i piosenki robione przez fanów bo one potrafią inspirować .A i lubie do tego oglądać The Walking Death .

Jak Trafiłem na My Little Pony

To wszystko przez mojego kolegę. jakoś jeszcze w gimnazjum w 3 klasie ,powiedział żebym obejrzał właśnie serial my little pony .mówił że to wciąga i że jak oglądał to po 1odcinku nie mógł uwierzyć że to mu się podoba , powiedziałem dobra przyjmuje wyzwanie na początku po obejrzeniu pierwszego odcinka śmiałem się z tego jak można by to oglądać ale jakoś jeszcze ciągnęło mnie do następnych tak że w 2 dni obejrzałem cały sezon 1 i wtedy odkryłem że jestem Brony ,mój kolega obejrzał zaledwie pół sezonu ,lecz orientował się więc mogłem z nim rozmawiać o serialu lecz wraz z końcem roku on poszedł do innej szkoły a ja do innej szkoły,i przestaliśmy się widywac .Z tego postanowiłem założyć konto tutaj ,żeby dzielić się swoimi poglądami z innymi bronies .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej! Jestem tu nowa :D

Mam na imię Kinga :D chodzę do liceum plastycznego!

Uwielbiam malować, rysować i wszystko co z tym związane.

Planuję też zacząć przygodę z szyciem pluszowych kucyków!

Czasami maluję własnoręcznie trampki, projekty możecie zobaczyć tu: www.facebook.pl/kingart95

Jak byście chcieli mogę też zrobić dla Was kucykowe buty ^^

Moim ulubionym kucykiem jest Twilight Sparkle.

Pozdrawiam Was serdecznie, mam nadzieję, że będę miło spędzać czas na tym forum :D

Edytowano przez Kingaga
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziembodry, ja sem jari, wracam po długiej, długiej, bardzo długiej przerwie, a tu mie szutboks działać nie chce, więc pomyśliłem sobie, by mój tymczasowy powrót tutaj zaznaczyć tym, że powitam się tutaj z tymi ludziami, którzy nie pamiętają tego leniwego, dziwnego dziada w brodzie co do katowickich meetów się przyczepiał. tak też miłego dnia, miłego przyszłego roki i tak dalej. btw niech no ktoś z bardziej obytych w temacie mie tu wytłumaczyć raczy dlaczemu na szutboksa wleźć nie mogę (wyskakuje mi jedynie po kliknięciu w wejście na szutboksa cuś takiego co zwie się "trwa łączenie", a trwa to długo już, dlatemu tutaj rzeczy spamuję). znaczy się prośbę jeno posyłam, ledwo co wlazłem by powitania posłać, więc o sytuacjach wszelakich na forum obecnych poczytać nie zdążyłem, tak też pytam ponownie, kto zeżarł szutboksa? bo przyznam się, że mimo wszystko nie byłem to ja. trololozło dla siedzących tu nocami, nie ma to jak nołlajfowanie późne. szczególnie po nagłym powrocie do kucykowania. btw hełm nadal z dumą posiadam i na imprezy go noszę, jak i przypinkę zwycięską, którą na meecie wygralem onegdaj. 

mówiąc wprost powiem tyle, "brohuf". wybaczta ludziska pomyłki w przecinkach i inkszych tego typu pierdołach, no ale wszak jutro, a właściwie to dziś, będzie to zakończenie roku i tak dalej. trolololozło. powitania ślę tu, bo szutboks odmawia posłuszeństwa. wesołego roku wszystkim. wesołego wesołowania wszystkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, Julia mi na imię, mam 13 wiosen  :giggle:

Bardzo lubię rysować, uprawiać sport czy dowiadywać się więcej o historii Polski i starożytnych cywilizacji.

Moimi ulubionymi kucykami, które kocham są Luna i Pinkie Pie  :pinkiehug:

Lubię poznawać nowe osoby, tak jak Pinkie.

Mam nadzieję, że będę tu jak najdłużej, ślę wszystkim pozdrowienia i Szczęśliwego nowego Roku!  :party:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam przyjaciół

Ja tak samo.

 

 

Przytulcie mnie

Ok.  :chrysalhug:

 

Mógł by mi to ktoś wyjaśnić?

Tak. Otóż, gdyby każdy user zakładałby osobny temat, to byłoby ich strasznie dużo i w ogóle, więc jest jeden temat, w którym każdy może napisać, a po za tym niektórzy może nie chcą zakładać osobnego tematu i piszą tutaj.

Edytowano przez Harmony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Otóż, gdyby każdy user zakładałby osobny temat, to byłoby ich strasznie dużo i w ogóle, więc jest jeden temat, w którym każdy może napisać, a po za tym niektórzy może nie chcą zakładać osobnego tematu i piszą tutaj.

 

Dziękuję.

.

.

.

.

.

.

.

A tak btw. Dziołcha daj pokój! To co napisałem to je JEDEN FEST SROGI WIC. Ino trzy fakty są prawdziwe :facehoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jestem Angie, a dokładnie to Aniela. Urodzona w roku 1998, co oznacza, że w tym roku kończe 16 lat. Pochodzę z Nowej Wsi Wielkiej spod Bydgoszczy. MLP oglądam od sezonu trzeciego, ale czwartego jeszcze nawet nie zaczęłam. Oprócz MLP lubię oglądać babskie (chociaż nie tylko) anime, seriale oraz filmy. Gram też trochę w League of Legends na serwerze Nordic & East. Lubię muzykę elektroniczną, w szczególności trance, wyjątkiem jest dubstep, którego nie lubię (są wyjątki). Nie lubię metalu, disco polo, popu, strzelanek, pustaków i chamstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam na imię Michał i pochodzę z Suwałk (woj. Podlaskie). Interesuje się komputerami i tym co jest z nimi związane. W wolnych chwilach oglądam kuce. gram na komputerze oraz keyboardzie. Mój ulubiony kucyk to Rainbow Dash.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...