Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Może piszcie troszkę więcej o sobie(lub załóżcie własny temat, jeśli chcecie)(Mówi to nie ogar,który napisał takie coś na powitanie: -.- )

 

Nazywam się Karolina mój rocznik to 2000.Mieszkam w Łodzi(woj.łódzkie).Moje hobby to pisanie na moim (nieuczęszczanym)blogu...i oczywiście kocham MLP:FIM Moja ulubiona postać to Twilight,później są pozostałe M6,a na trzecim miejscu są dwa kuce w tle(dowiecie się o które chodzi po moich opowiadaniach na blogu)

 

Ogółem witam wszystkich nowych i radzę też zajrzeć do Regulaminu forum.

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jako kolejna nowa - witam się :3

Jestem pegasis od 5 miesiecy, kucyki stały się częścią mojego życia. Ulubione postaci? Luna, Pinkie, Fluttershy :pinkiehappy: . Trochę rysuję, ale tradycyjną metodą - arty na kompie zawsze wychodzą mi takie krzywe. :P

Także - witajcie  :lunahug2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem to kiedyś teraz to też powiem żegnajci moji kochani niestety co ja piepsze ?  Odchodze od MLp jest pare powodów

straciłem władze w nogach 2 moi rodzice nie żyją  żegnajcie bronies daliscie mi wiele miłych whil. Łapcie po raz ostatni :hug3: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imię Tomek mam 16 lat i pochodzę z Łodzi. Moje hobbi to gra na kompie/konsolach. Moimi ulubionymi kucykami są Luna i Snowdrop.

 

Siemka! :)

Można wiedzieć na czym i w co grasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie lurkuję na forum już od jakiegoś czasu, a nawet się nie przywitałem, myślę, że czas najwyższy to zmienić :D

To yyy... ee... dzień dobry :P

Żeby nie było,mam na imię Łukasz, jestem z Łodzi, mam 22 lata i zacząłem oglądać kuce niecałe 2 lata temu, mniej więcej w trakcie premiery odcinka "MMMystery on the Friendship Express" :P

Jestem dość skrytą osobą stąd długie lurkowanie. Także ja tego... jeszcze raz witam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

A witam serdecznie Łukaszu ;) Nie ma co się bać, nasze forum jest mimo wszystko otwartym miejscem dla nowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Jestem Klaudiusz mam 16 lat. Głównie interesuję sie muzyką. Łatwo można mnie znaleźć w grze osu! i World of Tanks. Kucyki polubiłem we wrześniu 2012, a zacząłem oglądać 16-ego dokładnie (wiem, wiem... mogłem już tu być ło ho ho czasu, lecz dzięki połączeniu nieśmiałości i lenistwa powstają różne rzeczy). Nie jestem w stanie określić jaki jest mój ulubiony kucyk... No cóż to tyle o mnie, wiec jeszcze raz: Siemka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...